Jump to content

DIY čipamps uz OPA + DIY vadi


osscar
 Share

Recommended Posts

USB EMU o404 + slodzes rezistors uz radiatora + sprieguma dalītājs ar poci. drošāk jau būtu ar buferi uz opīša.

 

DSC08254.jpg

 

jātrod labs softs ar ko THD vs Power samērīt...vai zālītes jāmeklē esošajam analyzing system 5E

 

Noslīpēju vāku šodien, skrūves laikam vajag vēl dziļāk iesēdināt, bet nav man resnāks urbis pie roks :( vēl varētu ielikt ala zelta, bet m6 uz 10-15mm neatrodu...

 

DSC08864.jpg

 

pielikumā samērītais FR .

post-57155-0-24869800-1315735838_thumb.png

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Smuks aparāts sanācis- tā oranžā diode labi sader kopā ar koka korpusu. Tagad atliek kooperēties ar kādu kadru, kas prot sabāzt ausīs batonus par zelta vadiem, un savs uzņēmums rokā :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

.

Taisnstūris - 20Khz, +- tāds pats kā LM 3875

 

DSC08854.jpg

 

Frekvenču līkne - no 0- 100K +- bildi neieliku, jo print scr nenospiedu.

 

Fona līmenis:

 

opa-noise.jpg

 

 

gen-int10v.jpg

 

Spektrs apm. uz 10W izejā +- , kā jau gaidīju - lielāks pa LM ku . īapši 3 H-baigi augsts+augstākās H, kas laikam ir loģiski pie lielas atgriezeniskās saites... Pārmērīšu vēl, kaut kas man tur nojuka, te faktiski vajadzētu samērīt THD vs power abām mikrenēm. Vārdu sakot vēl man jāiemācās, kā nākas ar to emu strādāt un par spīti vienam softam beidzās trials :D

 

Kopumā uz ausi , šī nav tik "griezīga" kā Lm - kas, jo īpaši 3886. Vēl jāpaklausās pirms izsaku savu vērtējumu .

nu, chipi jau nav vainiigi pie nemaakuliigaam konstrukcijaam. sore, ka shiis peerles tik velu izraku, man brivais riits :D

ieprieksh fons ap -100dB, te peeksnji -60dB pie 10w..

kas tas par sviestu????

p.s. luuk, secinaajums - lai dabuutu normaalu THD:

1. jaarubii montazhas nianses;

2. jaarubii sheemutehnikas nianses.

citaadi shadu spektru dabuusi JEBKURAM ampam, kam nav preciizas instrukcijas kad/kaa/ko vienot.

 

p.s. spektrs shausmiigs. visaam bildet. tie nav ampi. kaada starpiiba, cik glauns korpuss, ka iekshaa suuds??

Link to comment
Share on other sites

audio_spoks

Jāizsaka tikai patiess žēlums, ka neesam nekad redzējuši, un acīm redzot arī nekad neredzēsim noslēpumainā "visu elektronikas forumu virsguru :king2: " reālos darbus un sasniegumus. Tikai Mērfija likuma - Tie kuri māk tie dara, tie kuri nemāk, tie pamāca citus, realizāciju dzīvē.

Link to comment
Share on other sites

habitbraker

Jāizsaka tikai patiess žēlums, ka neesam nekad redzējuši, un acīm redzot arī nekad neredzēsim noslēpumainā "visu elektronikas forumu virsguru :king2: " reālos darbus un sasniegumus. Tikai Mērfija likuma - Tie kuri māk tie dara, tie kuri nemāk, tie pamāca citus, realizāciju dzīvē.

 

Apskaties elfas forumaa labaak, kautvai http://www.elfaforums.lv/threads/4614-Tube-sound

Link to comment
Share on other sites

a prieksh kam skatiities, vieglaak tak ir pameetaat pirkstinjus, pareizi drunk_lizard ??

Link to comment
Share on other sites

Moderu neaizskaramība šajā forumā ir svēta lieta :D Un nevienam nebūs par moderu gudrākam būt. Tā tam būs būt mūžīgi mūžos. Āmen.

Link to comment
Share on other sites

Ja godīgi, tas aizmāvies reptilis ar saviem tukšajiem komentāriem jau aknās sēž.

Ar lielāko prieku piebiedrošos dažam labam, kas pamatoti norāda uz foruma pieaugošo pokemonizāciju un moderatoru vārā ES nepārtraukto aizskārumu :yahoo:

Labots - Tornis
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jā, ES arī esmu "neaizskaramais" un gudrais, tikai citur. Cik nav bijusi kasīšanās ar "Visgudro", tomēr... Lai arī "Visgudrais" runā skarbi, tomēr šamam ir taisnība. VIsmaz konrētajā gadījumā. Ko dod smuka konstrukcija, ja pamatuzdevums ir skanēt, bet tas nav sasniegts?

 

Beigās jau piegriezās kasīšanās ar "visgudro" un šukoju kā salīgt mieru, bet... Kamēr štukoju, sāmais pasteidzās. Tagad vismaz nekasamies. Venšos repsektēt "Visgudro".

 

Kas attiecas uz ķirzaku, tad

 

 

 

http://www.boot.lv/f...kanas-mixetajs/

 

manaa beerniibaa dazjaadu nezinaamu skanjas avotu atsaitei obligaati izmantoja kondensatorus. tagad kaut kas ir mainiijies?

ak jaa, autora posts par diodeem mani stipri uzjautrinaaja :>

 

Atvaino, bet esi spēcīgi sabridies, neskatoties uz to ka par diodēm TEV ir taisnība. Labāk nebūtu ne ko rekomencējis. Diemžēl...

Link to comment
Share on other sites

nu, chipi jau nav vainiigi pie nemaakuliigaam konstrukcijaam. sore, ka shiis peerles tik velu izraku, man brivais riits :D

ieprieksh fons ap -100dB, te peeksnji -60dB pie 10w..

kas tas par sviestu????

p.s. luuk, secinaajums - lai dabuutu normaalu THD:

1. jaarubii montazhas nianses;

2. jaarubii sheemutehnikas nianses.

citaadi shadu spektru dabuusi JEBKURAM ampam, kam nav preciizas instrukcijas kad/kaa/ko vienot.

 

p.s. spektrs shausmiigs. visaam bildet. tie nav ampi. kaada starpiiba, cik glauns korpuss, ka iekshaa suuds??

 

nu ļoti konstruktīvs posts

Link to comment
Share on other sites

Tā vietā lai analizētu konstruktivitāti labāk uzrakti tepat forumā:

 

Kas ir montāžas nianses? Kā to saprast? Kādu atslēgvārdus googlei iebarot?

 

Protams, tajā pat laikā tāds amps dļa ļubiteļa saidjot un izskatās smuki. Visi nevarbūt tik gudri lai var uztaisīt 100 db fona rūkoņu un THD 0.000005 %. Tāpatās, zinot osccar, šamam nevajag superduper labu ampu. Šamam vajag lai ir glīti no ārpuses, maz detaļu, vintage, kuru osccar cenšas uztaisīt maksimāli tuvu autora shēmai, labas atsauksmes iekš DIYaudio un kāds slavens vārds, aļa Hirjags, LeMonstre utt utjp. Tas ir tajā pat plauktiņa, kurā vēl šodien cilvēki kaifo par Brigu. Ne kas megaunikāls, vai superdižs, bet strādā labi un ir vēsturiska piegarša...

 

Cik garš tik plats.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...