Jump to content

Acer Aspire One D255e skaņas problēmas


GuntisK
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Ir radušās problēmas ar Acer Aspire One D255e netbuku- dažkārt klausoties mūziku vai skatoties kādu filmu parādās kropļojumi skaņā- skan pēc chipmunku un kautkā elektroniska sajaukuma. Tas šiem netbukiem ir slimība, jeb tomēr ir cerība ko labot?

P.S. Kopumā aparāts apmierina, taču šie skaņas niķi sāk apnikt.

Link to comment
Share on other sites

Problēma izpaužas gan uz iebūvētajiem skaļruņiem, gan austiņām?

Visticamāk kkur (-) kontakts zūd.

Link to comment
Share on other sites

Uz abiem- gan uz iebūvēto, gan uz austiņām. Tas atmet domu, par (-) kontakta jeb ground pazušanu turklāt tas neiet kopā ar aprakstīto simptomu. Turklāt augstākminētie kropļojumi parādās ik pēc noteikta laika, kas man liek domāt, ka vaina var būt vai nu draiveros vai aparatūras darbības izraisīta. Gribētos dzirdēt spečuku viedokli, kas līdzīgam jau ir gājuši cauri.

Guntis

Link to comment
Share on other sites

Gigenieks

Iesaku pamēģināt kādu Linux Live CD. Piemēram, Ubutnu vai Kubuntu. Ja to kādu brīdi palietojot un skaņa nekropļojas --> problēma ir iekš Software (visdrīzāk) ne Hardware. ;)

Plus, papētīsi Linux pie reizes. 2 zaķi ar vienu šāvienu. :)

Link to comment
Share on other sites

Iesaku pamēģināt kādu Linux Live CD. Piemēram, Ubutnu vai Kubuntu. Ja to kādu brīdi palietojot un skaņa nekropļojas --> problēma ir iekš Software (visdrīzāk) ne Hardware. ;)

Plus, papētīsi Linux pie reizes. 2 zaķi ar vienu šāvienu. :)

Pingvīnveidīgie tā jau izpētīti- man CNC ar Ubuntu + EMC2 strādā. :mrgreen: Bet šoreiz ne par to... Gribētos tomēr tikt galā ar esošo situāciju nemainot OS- lai pagaidām Windows 7 vēl padzīvo uz HDD. :yes4:

Link to comment
Share on other sites

Gigenieks

Skaidrs, tagad esmu nedaudz aizņemts, bet vēlāk papētīšu Tavu situāciju.

 

P.S. Kas tā par sērgu forumā citēt pēdējo postu? Vai arī vienkārši puse nevar atrast "Atbildēt" pogu? :dry::lol:

Skatīt pielikumu -->

post-62115-0-85615700-1313600979_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Vispār gribēju citēt pēdējo teikumu, nevis visu postu. Tā nu pa ātro sanāca šāda muļķība... :jester:

P.S. Nesākam offtopus- turpmāk rakstam tikai pa tēmai. :|

Labots - GuntisK
Link to comment
Share on other sites

man ir tāds pats laptops ar win7.

pirms mēneša bija tieši identiska problēma.

atrisināju atinstalējot realtek skaņas driveru un uzinstalējot no jauna(kad manuāli instalēju, leca ārā errors, bet vienkārši kad ieslēdzu kompi automātiski win7 atrada to driveru

Link to comment
Share on other sites

Nu bet iebūtojos linux no USB arī problēma ir novērjama? Ja jā, tad vaina dzelžos.

Link to comment
Share on other sites

Paldies fifi! :) Tūlīt pamēģināšu.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Sveiciens visiem! Atvainojos, ka neatbildēju ātrāk.

Mēģināju pārinstalēt draiverus skaņas kartei- diemžēl tas situāciju nemainīja. Nolēmu apskatīties procesora noslodzi- izrādījās, ka minūtē 2-3 reizes parādās gandrīz 100% noslodze, pie kuras tad arī sākas tie skaņas niķi. Atslēdzu visus grafiskos "navarotus", jo man tie īpaši nav nepieciešami. Aspire One forumos uzraku informāciju par to, ka problēmu var radīt IDE ATA kontrolieris (parasti ATA Channel 1). Noinstalēju to, taču viltīgā sistēma pati to uzinstalēja atpakaļ, beigās ņēmu un uztaisīju tam kanālam DISABLE. Tā nu no tā momenta problēmas ar skaņu vairs nav novērotas. Nevaru 100% apgalvot, ka manis aprakstītās darbības ir pareizas, taču šķiet, ka problēma ir novērsta.

Guntis

Labots - GuntisK
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...