Jump to content

500W PSU + GTX 285


wailjdii
 Share

Recommended Posts

Nupat tiku pie gtx 285 un nezinu vai jēga tērēt naudu uz jaunu barokli. Nvidias lapā rakstīts, ka šai kartei minimālās prasības ir 550W PSU. Šobrīd dzīvoju ar 3.5 gadus vecu 500W Fortron Blue storm 2. Tolaik bij no salīdzinoši dārgajiem PSU. Tātad vai vajag pirkt jaunu PSU?

Pārējais setup's ir :

 

asus p5kc

core 2 quad 2.4

3 cietie

Link to comment
Share on other sites

wailjdii

ok, paldies.

 

Kas ir sliktākais, kas var notikt, ja tomēr baroklis nevelk, nekas nodegt nevar?

Link to comment
Share on other sites

wailjdii

var nodegt barokis, panjemot liidzi kapaa pareejo..

 

ok, paldies, man jau ta likaas, gribeju tikai apstiprinajumu. Japerk cits, nav ko

Link to comment
Share on other sites

Lai netaisītu jaunu topiku, gribeju pajautāt vai GTX450 pietiks ar 500W 12cm MIDDLE TOWER BLACK kasti pie I2C E6600 proča ?

Link to comment
Share on other sites

Lai lieki netaisītu jaunu tēmu. Mans jautājums ietilpst tepat zem šīs.

 

Mobo - GIGABYTE GA-P35-DS3

CPU - Intel Core2Duo Q6600 2,4GHz

RAM - OCZ 2x2GB PC6400 DDR2/XTC 5-5-5-18

GPU - ASUS Radeon 4850 HD 1GB ( vecā bija : ASUS HD2900XT, tika nomainīta)

HDD - WD 500GB 7200RPM

PSU - Chieftec PSU ATX 620W PFC 12CM

 

Šis ir mans PC. Lieta tāda, ka PSU ( tā pieņemu ) ir *aizgājis* vai nu vismaz *iet* točna uz aizsauli...

 

Problema tāda, ka no rītiem PC nevar ieslēgt uzreiz, jāgaida 20min+, jo slēdzot Power On pogu notiek sekojošais:

 

1. 2x nomirgo Power On un lampiņas uz VGA

2. Visi FANi iegriežās uz to pussekundi un apstājās.

3. Turot vai spiežot Power On Pogu no jauna, tas viss atkārtojas ik pēc 3 sekundēm.

 

Vakar jamais sāka izdalīt kaut kādas skaņas, paskatījos FAN rpm un ja nemaldos tad BIOSā Power FAN rpm bija <300, man šķiet, ka tas nav baigi nav normāli....

 

Tad nu vajag ieteikumu. Par cik datoriņš 3 ar pus gadu vecs, tad ieguldīt lielas naudas summas ir morāli grūti.

Paskatījos to PSU calculator un tad šamais izmeta, ka manam PC pietiekot ~380W, domāju 500W ar rezervīti pietiktu. Par amper'age īsti nezinu, šķiet, ka visam vajadzētu būt Ok, neizskatās, ka PC būtu baigais rijējs.

Tad nu lūgums, esmu noskatījis šos abus, bet jautājums ir tāds, vai pietiktu 2-3 gadiem ar to (2.) 30 Ls PSU ?

 

1. http://www.m79.lv/fs...gold_88122.html

2. http://www.m79.lv/fo...n-85_92922.html

Labots - Pagale
Link to comment
Share on other sites

Tevi interesē tikai 12V līnija, - pārējais pofig, cik skatos vecie labie Altis 500DX vairs salidzini.lv nav atrodami :pooh:

Link to comment
Share on other sites

Ok, a cik tādam PC vajag 12V līnijā ?

 

PSU pa 50Ls

+12V RAILS:	2

Output Voltage:	+3.3V DC
	+5V DC
	+12V1 DC
	+12V2 DC
	-12V DC
	+5Vsb DC (Standby)

Output Current:	24/3A @ +3.3V DC
	11/24A@ +5V DC
	18A @ +12V1 DC
	18A @ +12V2 DC
	0.3A @ -12V DC
	3.5A @ +5Vsb DC Standby

 

 

PSU pa 30Ls



		+3.3V 	+5V 	+12V1 	+12V2 	+12V3 	+12V4 	-12V 	+5Vsb
FSP500-60APN	500	24A	20A	18A	18A	--	--	0.3A	2.5A

 

 

Tagadējam mirstīgajam ir 3x +12V līnijas, pirmā 16A .. otrā ~26-28 .. trešā hz :D

Labots - Pagale
Link to comment
Share on other sites

3 laikam ja tu liec SLI vai Crosfire ja tu to neliec pietiek ar 2, kaut arī tev jāskatās pašam cik kam tev spraudņus jābāž iekšā :D

ņem šo k-kādi 25-30Ls

 

man ir šīs ļoti labs 0 problēmu 14cm ventilators samērā kluss.. nu es viņu nedzirdu pilnībā, jo man viņu pamatīgi noslāpē korpusa cooleris grin.gif .. kaut arī lietoju tik pusotru gadu, kas zin kas būs vēl pēc gada shifty.gif

tagad 40-45Ls

Labots - hel
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...