Jump to content

Alūksnē neskan Latviešu radio.


Blue daba dee
 Share

Recommended Posts

Blue daba dee

kau gan labs ir arīDivu krastu radio no Jēkabpils kuru nereti pat pārspīlēti labi var uztvert Alūksnē. tur ar latviešu muzons skan baigi labs.

 

A kam vispār šis forums domāts ja nevar normāli palīdzēt atrisināt problēmu???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Didzis

    9

  • DJWoX

    8

  • mafijs

    11

  • Blue daba dee

    24

Top Posters In This Topic

Posted Images

...A kam vispār šis forums domāts ja nevar normāli palīdzēt atrisināt problēmu???...

Ne jau priekš idiotiem kuri nejēdz meklēt un domāt. Bet brēc pilnā rīklē lai visu lej ar karoti, bet ja kaut kas nav pa prātam, tad uzreiz teksti speras ārā ka visa pasaule slikta...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vispār interesanti, kas ir "pārspīlēti laba uztveršana"?

Ja par to, kam forums domāts - domāts domu un viedokļu apmaiņai, un nevienam šeit nav pienākuma kādam palīdzēt.

P.S. Kādreiz problēmas risināja Auseklītis, tagad - nezinu...

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Uzliku divas piecelementu antenas abās polarizācijās, dzirdu praktiski visas Latvijas stacijas un, bez problēmām, katru dienu, dzirdu gan lietuviešu, gam igauņu radiostacijas. Kautkādu latviešu radio klausīties jau nu nevar būt pilnīgi nekādu problēmu. Vajag tikai kārtīgu antenu uz mājas jumta. Ja signāls vājš, tad nav nekādu citu variantu!

Link to comment
Share on other sites

Blue daba dee

labi nu varbut nepareizi izteicos bet vienkārši reizem ķer labāk nekā citas stacijas kuras ķer patstavīgi.

Link to comment
Share on other sites

Nu neskanēs Tev stabili bez antenas un viss! Ja signāls ir vajš, tad tikai antena var glābt. Vot nesaprotu, kur problema antenu sabīdīt?

Link to comment
Share on other sites

Tikai, nav jau zināms kurā pusē viņam tas logs. Ziemeļ-austrumu vai dienvid-rietumu pusē.

Link to comment
Share on other sites

Blue daba dee

es jau jums vairākas reizes rakstiju topika sākumā ka logs ir madonas pusē.

Ja kas tad dipolu jau mēģināju , bet visai skolai un arī man protams radio dūca visas frekvences un neskanēja neviema stacija pat LR2.

Link to comment
Share on other sites

Es, protams, atvainojos par savu dumjumu, bet kas tas par murgu, ko tikko uzrakstīji - "Ja kas tad dipolu jau mēģināju , bet visai skolai un arī man protams radio dūca visas frekvences un neskanēja neviema stacija pat LR2."

 

Kur tad tu to dipolu pieslēdzi ?

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

Jāā, šis džeks nebeidz pārsteigt. Bet šobrīd pilnmēness laiks, tā ka viss saprotams.

Link to comment
Share on other sites

Blue daba dee

tas antenas pastiprinatajs to dūkšanu taisija vai varbūt ar tas 12v barbloks kuru nekā nevar norāli pievienot pie radio

Link to comment
Share on other sites

Blue daba dee

Es neesmu nekāds radio speciālists bet interesē šī lieta un vēlos kautko arī nošīs lietas iemācīties.

Link to comment
Share on other sites

Vai atgādināt?

 

gribu piebilst ka mans hobijs ir Radiotehnika tv antenu un dekoderu montēšana jau no bērnības.

 

Sporta un vienkāršas intereses pēc, ieliec šeit tās savas uzpariktes foto, dipola, pastiprinātāja un barošanas bloka un galvenais - kā to pieslēdzi radioaprāam vai kam tur vēl.

Link to comment
Share on other sites

Nu bļin, kāds vēl pastiprinātājs. Nah** tas vēl vajadzīgs? Tak ja antena nav signālu uztvērusi, tad nevienam pastiprinātājam nav ko pastiprint. Pilnīgi bez kāda pastiprinātāja var brīvi klausīties Lietuvas un Igaunijas stacijas, a te kautkādu latviesu radio nevar 50km attālumā uztvert. Tak vismaz parādi, kādu antenu tad Tu "pastiprini"

Labots - Didzis
Link to comment
Share on other sites

es viņam to pašu saku. kad vajag normālu jagi antenu kaut istabā. būs daudz reiz labāk par drāti ar pastiprinātāju.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nesmejieties. Laukos, katrs kas māk ieinstalēt Winxp ir IT spec. Tātad katrs, kas māk pievienot drāti radio ir Radio spec utt.

Link to comment
Share on other sites

šam interesants stāstiņs: ņēmu sliteri piesledzu noraidošaijai antēnai pieslēdzu vadu spliterim un vadu aptinu ap šujmašīnu sāka radīt tv 3, noradošā antena laikam stradāja tāpat ka apaļā kuru uz kuģiem lietoja < signala virziens nav vajadzīgs uztver par 360 Vienalga kur pavērsta. Radio arī nopirka sony antēnas vispār nav vada gabals locīt var un uztver vidēji negribēju tērēt 20 lvl par antēnu < strādā uz vadu jeb bez vienas fāzes. No fizikas ja vienu galu sazemo otru nē tad viedojas antēna < peč manām domām antēna ir dzelzs gabals kur iespraust zemē tā uztver visus viļņus riezē tikai radītājs meklē vajadzīgo no visiem. šākoņa jeb tukšais vilnis ir cēlies no pirmatnējiem sprādzieniem no kura cēlusies mūsu pasaule.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...