Jump to content

Kur remontē ķīniešu planšetdatorus?


Gintucss
 Share

Recommended Posts

Lūdzu palīdzību ķīniešu planšetdatora Flytouch3/Superpad2 5 volti operētājsist. Android 2.2. (iegādāts ebay). Slēdzot iekšā pēc Android logo apstājas un "uzkaras". Reset uz rūpnīcas uzstādījumiem neiet. Veicot update no SD kartes ar pēdējiem firmware, parādās uzraksts update..create partition un viss apstājās. Help!!

Vai kāds var ieteikt Rīgā darbnīcu vai meistaru, kurš uzņemtos saremontēt? Apzvanīju daudzas darbnīcas, kur man atteica palīdzību.

Link to comment
Share on other sites

Gintucss
(labots)

BEZJĒDZĪGS CITĀTS

 

Paldies par atbildi, bet visi firmwaari ir mēģināti, ieskaitot šo..Tur jau tā lieta, ka viņš apdeita procesu uzsāk un uzkaras, bet batereja netika izlādēta pilnībā.

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Gintucss
(labots)

BEZJĒDZĪGS CITĀTS

 

Izlasīju, bet gudrāks nekļuvu, jo nepārvaldu laikam profesionālo slengu. Gribētu precizēt vārda "nands" nozīmi..cik saprotu ar to bija domāta kāda no planšeta sastāvdaļām..

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Gintucss

Sk.:rolleyes: tātad domāts bija iekšējais flešs... nosprādzis..pilnīgi reāli ka tā.. izjaukt, atrast un izlodēt es viņu varētu, bet kā notestēt vai viņš beigts un dabūt jaunu, tas ir aktuāls jautājums??

Link to comment
Share on other sites

nu notestējis jau it kā esi :D

visticamāk, ka tas ir uzlodēts uz mātes plates un diez vai tā ir prasta divslāņu plate. rework stacija tev ir?

Link to comment
Share on other sites

Gintucss

Ņefiga man man, jo neesmu tik advancēts jūzeris, kuram mājās dažādas stacijas un citi "verķi". Testeris ir, lodāmurs, stacijas nav :meeting:

Labprāt dotu iespēju līdzīgam "profim"kā Tu, šo mazo remontiņu veikt par atsevišķu saprātīgu samaksu?!

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Gan jau civilizēta izjaukšana un problēmas meklēšana, testēšana būs vismaz 1/2 no tā brīnuma iegādes cenas. Ieteiktu sākt jau meklēt planšetes aizvietotāju.

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

pa 20 naudām uzņemšoties planšetu atdzīvināt

 

PRC = People's Republic of China :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Ja biji niekojies ar pāršūšanām, tad ļoti iespējams situācija, ka esi iešuvis firmwari kura nobeidza to padu. Prasti pārrakstot rūpnīcas reģistrētos badus pret reģistrētajiem firmwares avotam. Un tagat ir sabojāta kāda svariga vieta, kas čakarē aparātu kopumā. Ja ir pieejams šim PADam recovery režīms, tad ieteiktu sākt čakarēt to.

Labots - it.kroplis
Link to comment
Share on other sites

Gintucss

Bet kurš tad neniekojas ar ROOT un progresīvajām firmwareem?? Jautājums, kā to recovery taisa šim verķim? Es saprotu parasto PC un win normālu, kuru sačakarējot normāli pārinstalē un viss ir bumbās, bet šitiem ne mazākā "poņa". Mēģināju ar trīs pogu nospiešanu uz rūpnīcas uzstādījumiem reset taisīt,-viņš nepakļāvās. Ir versija, instrukcija, kā recovery uztaisīt?

 

Link to comment
Share on other sites

Ir divi varianti:

1. Ieslēdzot turēt nospiestas HOME+MENU pogas - uz ekrāna jāparādās uzrakstam RECOVERY.

2. Ieslēdzot turēt nospiestu VOL+, vai VOL- pogu, recovery notiks bez brīdinājuma.

 

Mēģini.

Link to comment
Share on other sites

Gintucss

To mēģināju..ar pogām Power+Menu+esc sānos uz displeja (manam planšetniekam šāda kombinācija)-vins uzraksta ka taisa recovery bet uzkaras..nekas nenotiek :meeting:

 

Kurš var uzņemties planšetnieku manu saremontēt, jo tas kantoris mani ņēma un "uzmeta" :unsure:

 

Karoč vajag nomainīt nosprāgušo nandu, bet kur viņu raut nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Taisi vaļā un rādi, kas lācim vēderā. Paņem divas vai trīs kredītkartes (vislabāk Gold vai Platinum), izņem bakstāmo,

un sāc no tā gala. Ar nagu vai ko citu atliec maliņu, lai var iebāzt karti un cel uz augšu ekrānu. Un tā pa perimetru.

Ekrānu augstu necel, divas šleifes ir ļoti īsas. Viena apakšā, pa labi, blakus uzlādes ligzdai. Ar karti uzmanīgi rīkojies.

Var būt, ka tev ir šada mātene ar SD karti:

 

post-63714-0-78601600-1314127021_thumb.jpg

 

Nomaini karti un mēģini šūt. Ja tā nav, tad tikai lodēšana palīdzēs.

Link to comment
Share on other sites

Gintucss

Ok..rīt mēģināsu. Vai tā SD karte ir tik elementāri nomaināma..vai tad tā ir parasta standarta SD??

Lodēt es māku, bet cik sapratu no netā atrastajiem variantiem, ja nands ir noklājies, to lodē laukā, maina pret jaunu, ar kaut kādu progu pārprogrammē un viss notiek pa smago http://tipstir.the-talk.net/t1577p100-help-i-m-bricked

Vēl šo variantu pirms vēršu vaļā http://www.forum.china-iphone.ru/viewtopic.php?f=27&t=10831&start=40

pamēģināšu, reanimējot boot failus, bet domāju, ka tas neies cauri.

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Izjaukt tu protams vari. Liela iespēja salauzt ekrānu (zinu pēc personīgas pieredzes ;( ). Es tavā vietā pirms ko jaukt mēģinātu tomērt savienoties ar to no PC komandrindas(Saslēgts ar PC un mēģinot palaist recovery mode parādās kāds USB devaiss? no WIndows). Android SDK tavs draugs. Ja neizdodās, tad domājams sāc meklēt jaunu padu. Kā reiz paaudze nomainījās ķīniešiem un ar 512 RAM ir dabonami pa labām cenām. Izlodēt to NAND bez krāsns nevarēsi vienalga. un ko vietā likt arī nava. Skaties.

Link to comment
Share on other sites

Gintucss

Paldies par padomu, bet pilnīgai saprašanai ideāli būtu iepazīties ar kādu darbības instrukciju, kā palaist recovery no PC ar Android SDK Windows palīdzību, izmantojot USB vadu. Mans PC neatrod planšetnieku saslēdzot ar USB vadu (vads ar procesoru) palīdzību, jo planšetnieku nevar piestartēt korekti. Varbūt ir kāds resurss internetā kur cilvēki ir izlikuši darbības algoritmu?

Link to comment
Share on other sites

Ar USB vadu vēl lielāka iespēja dabūt savā īpašumā ķieģeli. SDK un Win komandrinda tev nepalīdzēs.

Taisi vien vaļā un nomaini SD karti (var lielāku, bet ātrdarbība samazināsies).

Link to comment
Share on other sites

Gintucss

Ja es arī šito ķīniešu sū.. nespēšu reanimēt, jaunu tādu pašu nu gan vairs neiegādāšos

 

Nu bet fiziska nand nomaiņa negarantēs to ka planšetnieks sāks startēties normāli..tur tak vēl procedūras kautkādas seko..kuras es nezinu

Link to comment
Share on other sites

Nu protams, pēc kartes ( ja tur iekšā uz mātenes tāda ir ) nomaiņas jāpāršuj ar firmvari.

Link to comment
Share on other sites

Gintucss

Izklausās daudzsološi..cik saprotu variants ir mēģināts un pārbaudīts. Nopirkšu atbilstošu skrūvjgriezi (baigi mazā zvaigzne) jaucu ārā un skatos kas par nandu, ja parstais SD (piem.http://starshop.lv/?dispatch=products.view&product_id=45781), tad nekas, atlodēju vadus un pielodēju jauno nand, bet ja uzlodēta uz mikrenes (http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=171321&st=1380) tad ir pilnīgs čau!!

Link to comment
Share on other sites

Tu neesi sapratis. Tur jābūt ielodētam parastam SD karšu lasītāja slotam, kurā ievietota parasta mikroSD karte.

Link to comment
Share on other sites

Gintucss

Ja ir tā kā saki, tad jau super..uzmanīgi visu attaisu, nomainu nand..aiztaisu..un slēdzu planšetu iekšā, kurā ievietots SD ar pēdējo oficiālo firmwari un viņš šujās pats?! Pareizi sapratu?

Link to comment
Share on other sites

Attaisi, nomaini mikroSD karti ar tukšu tādu pašu ( vai lielāku), taisi ciet. Šuj ar citu SD kati ( attiecīgi sagatavojot) no ārējā slota.

Link to comment
Share on other sites

[..] Tur jābūt ielodētam parastam SD karšu lasītāja slotam, kurā ievietota parasta mikroSD karte.
Nestreb karstu - tikpat liela iespēja, ka tur ir ielodēts Macronix vai cits lētais SMD Flash atmiņas čips, un autors varēs kakāt ķieģeļus, un neko tur pats nenomainīs. Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

Tāpēc jau saku, lai taisa vaļā. Tad jau redzēs kas tur ir - divas flash mikrenes, vai viena mikrene + SD slots ar mikroSD karti.

 

post-63714-0-55916600-1314543239_thumb.jpg

Labots - kragun
Link to comment
Share on other sites

kragun: vai ir vispār tādi modeļi, kam microSD karšu lasītājs ir ROM vietā? Ja ir - nosauc, lūdzu. Nav nācies diskusijās tādu variantu redzēt. Tad jau jūtūbē nebūtu "needle trick" un vēl visādu izvirtību, kad nands saliecas.

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

Gintucss

Autors noteikti taisīs vaļā rīt, kad dabūs mazo ķogeli ar ko attaisīt, jo man citas alternatīvas vairs nav. Sūtīt ķīnietim uz garantijas remontu man izmaksās puscenas no jauna aparāta, pie tam liels risks, ka tāda paša kaka var notikt atkal. Informācija par notikumu attīstību sekos.Liels paldies latvju speciem par atsaucību!

Link to comment
Share on other sites

usver

Tātad ir FlyTouch3/Superpad2 ar 512MB DDR2 RAM, 4/8/16 GB ROM un 5V barošanu.

Ķīnieši ROM mikrenes vietā lodē SD karšu lasītāju ar mikroSD karti. Ir tādi paši ar 9V

barošanu, tiem ielodētas abas normālas mikrenes.

No ROM 2GB aizņem sistēma, pārējais ir piejams lietotājam.

Link to comment
Share on other sites

Ja ir SD karte, tad liela veiksme. Visiem kuri caur mani izgājuši china TAB nav bijis šāds variants, tiesa es nekad neesmu pircis pašus lētākos variantus. Chinai ziniet arī ir pilnīgi sūdi un arī labi modeļi, nevar visus bāzt vienā maisā. Ātrdarbība gan tādam TABam noteikti krapaina ja SD kartē. Ver vaļā, tik ar ekrānu saudzīgi. Nu ļoti viegli tie plīst.

Link to comment
Share on other sites

Gintucss

Nu centīšos es ļoti maigi to pasākumu īstenot, bet ja nebūs SD karte, bet gan mikrene ielodēta..kāds vietējais specs, kuram ir iespēja dabūt vietā detaļu, sniegs man palīdzības roku.:pardon:

Link to comment
Share on other sites

Bāc! cik var ņemties, takš attaisi vaļā un paskaties, divas nedēļas spriež un domā, par šo notērēto laiku varēji dažām jaunām Ķīnas planšetēm naudu jau nopelnīt, kāmēr tērē laiku spriedelējot

Link to comment
Share on other sites

Gintucss

Viss ideāli..kā tika minēts-izjaucu, nomainīju Micros SD (par laimi tas izedvās bez aizķeršanās), saliku, pāršuvos-viss super. Paldies visiem!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Gintucss

viss kruta..tikai pie montaazas izskataas esmu vienu matiņu no ekrāna šleifes sabojājis, jo touch screen nestrāda]ā...tagad jāmeklē ekrāns ar jaunu šleifi..varbūt kādam ir par lētām naudām 10" ekrāns ar veselu vadu, kurš iekausēts stiklā..

Link to comment
Share on other sites

varbūt kādam ir par lētām naudām 10" ekrāns ar veselu vadu, kurš iekausēts stiklā..
Varbūt kādam ir velosipēds ar diviem riteņiem?

 

Nu kas par nah*j? Tak nobildē displeja paneli, nobildē šleifi blakus lineālam (lai var labi redzēt kāds savienojums un pitch škirba starp kontaktiem).

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...