Jump to content

Atrisināts:No PC uz TV - bildi rāda labāk ar VGA nekā ar HDMI?


ru
 Share

Recommended Posts

Vardu sakot - sakliku savu mājas kinozāli, bet palaižot PC bildi uz TV caur HDMI kabeli - bilde velkas, peles kursors pārbīdās lēni, video raustās. Kad pārlieku uz VGA - viss iet kā nākas - TV ir kā milzu displejs kompim. Cik lasiju HDMI ir pārāks par VGA, kur vaina?

Parametri :

Kompis: Atom 330 procesors, Nvidia Ion integrētais video, 2Gb rama, OS pašlaik Xubuntu, bet līdzīga problēma ir uz Windows 7

TV Insignia 37`` ar visiem iespējamām ieejām.izejām.

Izšķirtspēja - vismaz TV un Vnidia settingos rādas 1920x1080 60Hz

HDMI kabelis - kaut kāds 1,5m garš vadelis no Amazon.com pa Ls 2

Labots - ru
Link to comment
Share on other sites

Stepselis

HDMI kabelis - kaut kāds 1,5m garš vadelis no Amazon.com pa Ls 2

Un ko tad Tu gribēji?!! Par 2 latiem!!

Link to comment
Share on other sites

Pag, vit šito pastāsti - tur cenas ir sākot no Ls 2 līd Ls 50 - tiešām vajag tos vadus ar visādiem zeltiem un nezin ko lai dabūtu normālu bildi?

Link to comment
Share on other sites

Es pat īsti nezinu vai man ir PAL,s jo esmu ASV un TV man te pat iepirkts.

Par Atomu - tam jau laba dzīve - tai platei jau ir iebāzts Nvidia Ion videoprocis kas visu video kodē, Atoms tikai tā - lai sistēma būtotos :) Video izeja ir viena - HDMI, Jap - settingos ir uzlikts ka ir viens aktīvais displejs, respektīvi TV, jo citu displeju man nav.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Beidzot atradās brīvāks brītiņš - pabakstiju TV setiingus. Atradās tāda opcija kā Game mode - pēc tā izvēles - viss strādā kā vajag. Tagad jāsaprot kā piespiest Xubuntu vadīt skaņu caur HDMI.

Starp citu - kabelim nav ne vainas, iegādājos kaut kādu Pro vadu pa 25$ - rāda tā pat kā pa 4$ :)

 

Edit: skaņa ar atradās vadoties pēc šitā manuāļa: http://kirichkov.com/707/getting-audio-through-hdmi-with-ubuntu-11-04-and-nvidia-ion-chipset/

 

Visiem lielais paldies!

Labots - ru
Link to comment
Share on other sites

Tā game mode arī nozīmē novākt visus attēla uzlabotājus, kas prasa paanalizēt iepriekšējos un nākamos kadrus.

Link to comment
Share on other sites

Nu kā tā var, rūpnīcā tā centās inženieri un pēkšni atslēgt visus tos ulocšizaizerus :sarkasms: Te tak pilns forums ar aprakstiem, kurai firmai tie labāk darbojas :sarkasms: :sarkasms: :sarkasms: Nu nevar ražotāji normālu bildi panākt un tad staipa krāniņu un lielās, kuram labāks ulučšizaizers. Nez kapēc profesionalos monitoros nekādus bildes uzlabotājus nevajag- tāpat viss rada labi :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Skaņa caur HDMI ir paredzētu un strādā nevainojami. Vienkārši Ubunta bija noslēpusi opciju aktivizēt skaņu caur HDMI :)

Gan jau pieregulēšu to game mode - kaut gan vakar nolūrēju pirmo filmu - rādija labi. Laikam nav uberprasības.

Link to comment
Share on other sites

OFFT: Prakse ārvalstīs vai esi pārcēlies uz palikšanu?

Link to comment
Share on other sites

Trimdā, respektīvi - uz kādu laiku kamēr apniks un sagribēsies atpakaļ :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...