Jump to content

Kads butu stabilaks router ar N Gigabit?


Aivis2
 Share

Recommended Posts

WRT54GL peec negaisa naacaaas nonjemt un sobriid jaameklee kas vietaa. Vajadzeetu lai buutu n standarts un Gigabit porti. Veelaak iespeejams naaksies sleegt pie Lattelekom optikas. Loti gribeetos lai vareetu uzlikt Tomato, vai vismaz DD-WRT. Gribeetos ieklauties 40LVL.

Obligaati vajadziigs lai antenas buutu noskruuveejamas, tas ir lai buutu konektors aareejai antenai.

Sobriid naacaas aizvietot ar parasto WRT54G... :( Sis ir pilniibaa nelietojams meesls kurs nokaraas pie mazaakaas slodzes. Ar WRT54GL/Tomato viss straadaaja lieliski. Uz kaadu juus ieteiktu skatiities?

 

TL-WR1043ND - ko sakiet par shaadu?

Labots - Aivis2
Link to comment
Share on other sites

klientam pirms pusgada tika uzlikti 2 šādi te TL-WR1043NDar DD-wrt abos linka galos ar 3 jagi antēnām 800m tiešā redzamībā bija ~70mbit/s labos laika apstākļos kad lietus vai putenis tad ir čābīgāk bet links vislaik bija. uz abiem dd-wrt un tik vienreiz vasaras karstumā ir nācies restartēt , jo stāv bēniņos.

man personīgi labāk patīk tomato USB mods ko ar lietoju uz GL

ja gribas tomēr tomato tad jāskatās šis te Asus RT-N16 bet maksā par 20Ls vairāk :(

tik jāpapēta cik stabils ir ?

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Asus RT-N16 ir jau še izpētīts:

Tom's hardware guide

 

Kopā ar pārējiem bezvadu rūteriem. Ieteiktais pirkums - Linksys, kas gan maksā arī ar kārtu 2x virs pieļaujamā budžeta. Bet testos tiešām ir labs. :) Pārējo rezultāti ar ir redzami. Kaut kāds TP-LINK arī bija notestēts (WR741ND gan), nekas ļoti spīdošs ar nebija.

 

Gan jau labi meklējot var atrast vēl kādus testus.

 

EDIT: Vēl viens tests, kur var redzēt WAN-LAN caurlaidību (svarīgi, ja ir ātrs nets):

Small net builder

Labots - Tehnoman
Link to comment
Share on other sites

jap es 700 sēriju ir tā kā ir. nav nekas spīdoš jo tur cits CPU iekšā un ROMar pamazāk

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Fakts.

 

Nu laika gaitā katrā ziņā ir izveidojies priekšstats, ka Linksys tomēr ir līderi stabilitātē, kvalitātē un ātrumā. Bet par to attiecīgi ir jāpiemaksā.

 

Protams, visiem ražotājiem gadās veiksmīgāki un ne tik veiksmīgi modeļi...

Link to comment
Share on other sites

Kādu laiku atpakaļ paziņam mājās pie 100mbitu LTC optikas šādu uzlikām (tas pats, ko te augstāk ieteca biedrs) - nekāda vaina, uptime jau divus ar pusi mēnešus pie normālas slodzes (viņam pašam divi kompji, sievucim viens un sīkais vēl regulāri slauc) bez gļukiem vai kāršanās.

Labots - Artanis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Paldies visiem kuri censas paliidzeet!

Paslaik tiesaam sliecos TL-WR1043ND virzienaa. Man ir dazas neskaidriibas ar antenaam. Man darbosies tikai viena aareejaa antena! Cik daudz uz shaadas kastes var izspiest ar vienu antenu? Attaalums man ir tikai ap 170M liidz otram galam. Uz DD-WRT vai Tomato es vareeju izveeleeties vienu no divaam antenaam, kaa ir uz shiis kastes ar DD-WRT?

Veel ir jautaajums vai visaam seerijaam sim ruuterim ir iespeejams uzlikt DD-WRT?

Labots - Aivis2
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pie viena iesakiet lūdzu rūteri, kuru varētu pārveidot kā Wifi uztvērēju. Vai šim konkrētajam TL-WR1043ND ir tāda funkcija?

Link to comment
Share on other sites

Cik noprotu tad uzliekot DD-WRT taadai iespeejai ir jaabuut!

Ar originaalajaam firmwareem parasti taadu iespeeju nav. Man kaadreiz arii tas bija aktuaali liidz es paliku pie varianta uz PC baazes ar Dlink 54 karti un PFsense routeta softu. Straadaa vairaak kaa lieliski.

DD-WRT lapaa ir paredzeets tikai prieks 1.1 un 1.4!!!!!!!!!!! Vai arii ir domaats no 1.1 liidz 1.4? Kaa lai nopeerk ja veikalniekiem taa ir tumsa bilde?

TP-Link WR1043ND v1.1/v1.4 Firmware: Webflash image tl-wr1043nd-webflash.bin 2010-08-09 7,69 MB

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

a kā ar šo TL-WR941ND modeli? kur viņiem fiška? cenā par 10 LS lētāka! Ir tā ka čomam ir Wifi, bet mans porķiks neķer tādu gabalu, tāpēc prasu pēc rūtera, kuram var iestatīt lai tas uztvertu WiFi!

Link to comment
Share on other sites

Klienta reziimaa es ieteiktu labaak paskatiities kaadu Access Point kopaa ar mainaamu antenu.

Link to comment
Share on other sites

nē nu protams pa 40Ls nebūs 99.9% laika online bet TP link vismaz ir tāds daudz maz sakarīgs

Link to comment
Share on other sites

Cik noprotu tad uzliekot DD-WRT taadai iespeejai ir jaabuut!

Ar originaalajaam firmwareem parasti taadu iespeeju nav. Man kaadreiz arii tas bija aktuaali liidz es paliku pie varianta uz PC baazes ar Dlink 54 karti un PFsense routeta softu. Straadaa vairaak kaa lieliski.

DD-WRT lapaa ir paredzeets tikai prieks 1.1 un 1.4!!!!!!!!!!! Vai arii ir domaats no 1.1 liidz 1.4? Kaa lai nopeerk ja veikalniekiem taa ir tumsa bilde?

TP-Link WR1043ND v1.1/v1.4 Firmware: Webflash image tl-wr1043nd-webflash.bin 2010-08-09 7,69 MB

man ir 2.0 iekārta un liku to kas vinu lapā paredzets priekš 1.1/1.4 viss stradā

Link to comment
Share on other sites

nē nu protams pa 40Ls nebūs 99.9% laika online bet TP link vismaz ir tāds daudz maz sakarīgs

 

1043nd ir pat ļoti sakarīgs attiecīgajai cenai.

 

Org. firmware atbalsta :

Bridge mode,

USB storege, bet neatbalsta printerus + ir ftp serveris,

stabilitāte ir diezgan laba, es teiktu ap 99,9 %

wifi ar n standartu pie 150 Mb/s laiž cauri 80 - 90 Mb/s pie 100 Mb/s interneta.

 

DD-wrt:

printeru atbalsts,

Swap caur usb,

web + sql + torrent atbalsts ( iespējas ir plašas)

bet var just nelielu bremzi ieksh admin lapas.

var mainit antenu izmantosanas uzstadijumus

Labots - edd999
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

paņem to tplinku patestē un ja nepatīk atdot veikalā atpakaļ pirms beidzās 2ned

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nu es maajas tiiklam nevaru ieguldiit protams 1000 Ls un vairaak, bet par leetumu runaajot man Linksys nokalpoja godam ar Tomato un neuzkaaraas ne reizi kops otraa galaa bija PFsense ar wireless karti! Katraa zinjaa par TP link so modeli laikam esmu paarliecinaajies, jo taa arii neviens neko sliktu nav pateicis! Domaaju ka CPU jauda un RAM lielums sim routerim izsaka visu! Shie lielumi tomeer atskiras no citiem standarta routeriem. Probleema ka esmu Ventspilii un vinji uz vietas nekur nav. Ir vienaa vietaa, bet cena ir par 20 Ls daargaaka kaa Riigaa. :( Katraa zinjaa apskatiisos kaada tur dzelzu versija, un papildus ja ne tad mekleeshu Riigaa. Par to ka uzliekas uz 2.0 tas tikai priecee, bet kautkaa jaanoskaidro konkreetaak...

 

Paneemu interneta veikalaa (V1.8)pa 32Ls un piecu minuusu laikaa man jau palaidaas DD-WRT. Izskataas ka nebuushu viilies!

Paldies visiem!

Labots - Aivis2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

1043nd ir pat ļoti sakarīgs attiecīgajai cenai.

 

Org. firmware atbalsta :

Bridge mode,

USB storege, bet neatbalsta printerus + ir ftp serveris,

stabilitāte ir diezgan laba, es teiktu ap 99,9 %

wifi ar n standartu pie 150 Mb/s laiž cauri 80 - 90 Mb/s pie 100 Mb/s interneta.

 

DD-wrt:

printeru atbalsts,

Swap caur usb,

web + sql + torrent atbalsts ( iespējas ir plašas)

bet var just nelielu bremzi ieksh admin lapas.

var mainit antenu izmantosanas uzstadijumus

 

 

pastāsti kādi ir USB ātrumi ~1MB/s ,vai var dabūt ar sakarīgu ātrumu piemēram 20MB/s kā daudz maz civilizēti ārējie HDD spēs darboties.

vienkārši tad varētu izmantot kā NAS, kurš pumpē klusām trorrentus. un no rīta vienkārši uzkopēju uz PC ko vajag.

 

Aivi kādās atsauksmes viss strādā okey ir tā kā teicām ?

Labots - DJWoX
Link to comment
Share on other sites

Par USB es nemaaku pateikt, neesmu eksperimenteejis. Par ruutera pirkumu skiet ka nebuus jaanozeelo. Man ir vairaaki lietotaaji un bija dazas reizes nokaaraas kad lietotaaji bija palaidushi P2P servisus.... :)

Nokaaraas taa ka Skype deg zaljaa kraasaa, bet nekas cits nedarbojas....

Bet skatoties trafiku tad aizgaajis bija ap 25Gb...

Paslaik censos tos ierobezot un tagad viss ir normaali. CPU noslodze ir no 0-8%

Uzliku lai restarteejas katru riitu 7:00

Uzliku lai taisa ping uz delfiem un ja nav atbildes tad restarts, un taa ik peec 17 minuuteem.

Katraa zinjaa var iztikt. Veelos tikai uzlikt grid antenas abos galos parasto Yagi vietaa...

Link to comment
Share on other sites

hm pats neesmu mēģinājis bet forumos raksta kad OpenWrt ir stabilāks bez tās bremzītes kas ir DD-wrt un ātrāks NAS. kā arī ir citas patīkamāks lietas kas nav pieslipets

Link to comment
Share on other sites

Kā open-wrt ir ar NTFS atbalstu? Pēdējai DD-wrt versijai, ko liku, bija tik ext2 un fat32 atbalsts, tagad ir arī NTFS, bet tik un tā daudz gļuku.

Link to comment
Share on other sites

1043nd ir pat ļoti sakarīgs attiecīgajai cenai.

 

DD-wrt:

printeru atbalsts,

Swap caur usb,

web + sql + torrent atbalsts ( iespējas ir plašas)

bet var just nelielu bremzi ieksh admin lapas.

var mainit antenu izmantosanas uzstadijumus

 

TP-LINK rūterim ir Atheros procis, un cik senāk skatījos papildus fīču palaišana (Samba, Transmission, utt) zem DD-WRT nebija tik vienkārša. Varbūt tagad kas mainījies? Uz Asus WL-500gP v1 ar Broadcom proci viss giezās nevainojami.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Atvainojos, ka ņirgājos par beigtu ēzelīti, bet kā tur paliek ar Open-WRT iz TL-WR1043ND ?

Ir kāds spīdzinājis no Jums? Joprojām nevaru saņemties uz iegādi dēļ Atheros čipa. Īsti neiet pie dūšas kaut kādu stereotipu dēļ.

Link to comment
Share on other sites

Uz TL-WR1043ND OpenWRT strādā +- labi.

Stabili.

Ātrums ok, bet bez brīnumiem un atkarīgs no PC tīklakaršu čipseta - ar Atheros lieliski, ar Broadcom briesmīgi.

Brīnumu nav un arī nevajag.

Samba, torrent un pārējās lietas likt gan ir tikpat maniakāli, kā ar Renault Clio uz mežu pēc malkas braukt. Priekš tam ir Intel Atom un Marvell Sheeva vai Armada.

Ja vajag, varu iepostot kautkādus ātruma mērījumus pa wireless, jo man tas routeris strādā tikai kā gbit switch + AP.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...