Jump to content

Kredīta ņemšana smscredit?


Dins
 Share

Recommended Posts

Nezināju kurā sadaļā varēja likt, tāpēc ieliku šajā. Bez bargas kritikas. Tātad, lieta tāda. Kas man draud, ja es paņemu kredītu un to neatmaksāju? Proti, vai būs kaut kādi liegumi? Vai pie manis nāks lieli vīri un izpurinās visu ko var?

 

Paldies jau iepriekš!

Labots - Dins
  • Slikti! 12
Link to comment
Share on other sites

serioussam909

ja rodas šitādi jautājumi - tad varbūt labāk neņem?

10.2.1. Piemērot Aizņēmējam līgumsodu 1% apmērā no kopējās kavēto maksājumu summas par katru kavējuma dienu, nododot informāciju par saistību neizpildi trešajām personām, negatīvi ietekmējot Aizņēmēja kredītvēsturi;

 

10.2.2. Uzsākt parāda piedziņas procesu, vēršoties tiesā ar prasību par parāda piespiedu piedziņu;

 

Nedomāju ka to kapeiku dēļ ir vērts pa tiesām vazāties...

 

 

Labots - serioussam909
Link to comment
Share on other sites

Njā līmenis, dēļ šitādiem kredītu ņēmējiem kas nemaksā pastiprināja visas problēmas. Augšupminētajam servisam pastāv arī termiņa pagarināšana ja ļoti vajag, bet kā jau minēja apsver iespēju vispār neņemt.

Link to comment
Share on other sites

labāk atdod, tā kompānija nav iesācēji. Uzliks tādus soda procentus, ka māja būs jāpārdod lai atdotu :D

Link to comment
Share on other sites

microlink

Draud tas pats, kas ņemot kredītu bankā, protams līgumā tas minēts; Protams te arī ir lieta par līguma nosacījumiem caur internetu ņemot, respektīvi tu apzinies un piekrīti pildīt saistības, kuras uzņēmies. Ja nemaksā tad viņi var šādi rīkoties: brīdināt par piespiedu parāda atgūšanu, uzrēķināt lielus procentus par kavēto termiņu, kā rezultātā parāda summma var uzaugt ļoti astronomiska, un piedzīt to ar visiem tiesu izdevumiem. Protams, tiksi arī ielikts visos kredītu melnajos sarakstos: creditreform, inkasso. Īsāk sakot, daudzi tagad neapzinās, ka šie mazie kredīti var sabojāt dzīvi tāpat kā nesamaksāti pārējie rēķini un lielie kredīti. Ja neatmaksāsi tad kāpēc jāņem?

Link to comment
Share on other sites

Bet kāda jēga tev no tā??? Vot to es nesaprotu, tā var domāt tikai nevisai īsti normāls cilvēks. :crazy_pilot:

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

un domā, ka neatdod tev būs vairāk ? neesi naivs....tad jau labāk no kāda čoma aizņemies un atdosi kad būs...ja vien tev dos un neesi uzmetējs pēc dabas :D

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nū, ņemot vērā, ka man pilnīgi nekā nav?

 

Cik tad tev tur ir tas parāds 100ls?

Aizņemies no kāda?! Nebūs vismaz procenti un tiesas.

Link to comment
Share on other sites

Kanibaals

LB kredītreģistrā var ielikt tikai sākot no 100Ls. Inkasso, Creditreform pa lielam ir privatas firmas un kas viņu reģistros stāv ir viņu darīšana, varu uztaisīt arī savu privātu reģistru un salikt tur arī visu ko gribu. Autoram tomēr iesaku pēc iespējas ātrāk nomaksāt, jo procenti šiem ātrajiem kredītiem ir nežēlīgi(nebij kādi 500% gadā?), kaut vai aizej uz banku un paņem īstermiņa kredītu ar ko nomaksāt.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Soda procenti un maksas par kavējumu nedrīkst pārsniegt pamatsummu saskaņā ar Civillikumu. Bet visādas piedziņas iestādes gan var brīvi uzkruķīt klāt savas pakalpojumu maksas.

 

Kopumā ideja ir ļoti stulba.

Link to comment
Share on other sites

Par to banku stulbs ieteikums, jo praktiski visas bankas prasa 6menešu regulārus ienākumus pie viņiem.(konts tās bankas kontā)

A tādam smscredit pofig, galvenais vsmz 19gadi un konts kādā LV bankā

Labots - duksis
Link to comment
Share on other sites

Kādēļ stulba, ja idiots nemaksā tad no viņa kaut kā jāpiedzen ir tas viss. Tikai atbalstu, ja maksā tad viss kārtībā.

Link to comment
Share on other sites

Nezināju kurā sadaļā varēja likt, tāpēc ieliku šajā. Bez bargas kritikas. Tātad, lieta tāda. Kas man draud, ja es paņemu kredītu un to neatmaksāju? Proti, vai būs kaut kādi liegumi? Vai pie manis nāks lieli vīri un izpurinās visu ko var?

 

Paldies jau iepriekš!

Ir varianti

1. Protams atņems visu kas te ir. Pilnīgi reāli un likumīgi to visu var pārdot ūtrupē un atgūt vismaz daļu naudas.

2. Tiklīdz tev kaut kur ( arī citās valstīs, atkarībā no situācijas ) parādīsies bankas konts uz kuru pārskaitīs algu - no tevis sāks ieturēt katru mēnesi naudu - parādu,procentus un tiesu izpildītāja honorāru. Tas pats attiecas uz jebkuru lielu naudu - tūlīt klāt būs tiesas izpildītājs.

3. Vēl viņi apzvanīs tavus radus,paziņas un draugus un visiem pastāstīts ka tev ir kredīts un painteresēsies kur tevi atrast un kā tev iet. Mana dzīvokļa iepriekšējais saimnieks bija ielīdis parādos - pagāja apmēram 7 gadi un joprojām par viņu interesējas CrediReform un citi kantori.

 

Un vissliktākā ziņa - ir tāda lieta kā kredītvēsture - ir slikti ja viņas nav, tak vēl sliktāk ja viņa ir slikta. Tiklīdz subjekts ierodas bankā pēc kāda kredīta - ja viņam ir slikta kredītvēsture viņa cerības saņemt kredītu stipri samazinās/izplēn pavisam _ vēl jārēķinās ar augstākiem procentiem un pirmo maksājumu. Būs škrobe kad kāda kredīta dēļ nevarēsi tikt pie mājas vai mašīnas.

Nu neteiksim ,ka nevarēsi - bet būsi spiests ņemt kredītu par 5% mēnesī pie vietējā augļotāja,jo bankas tev nedos.

Starp citu šur tur uz kredītvēsturi skatās arī darbā ņemot - subjekts ar negatīvu kredītvēsturi tiek ielikts kategorijā "nesakarīgais idiots" un paliek bez darba. Latvijā šīs vēstures vēl veidojas, bet tiek uzkrātas un sāk viņas arī analizēt. Pameklē pats kas ir Credit Score un Credit History.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Aftoram, jādomā, ir 18+ gadi. Var jau gadīties, ka autoram nekā nav. Nu tad ieliks uz 10 gadiem melnajā sarakstā. Tāds saraksts ir, un daudzi finanšu instrumenti uz to skatās. Tātad, līdz 28+ gadiem, būs ierobežotas finabšu improvizācijas. Līdz 28+ Tev nedrīkstēs nekas piederēt. Tas nozīmē, ka, ja izdomāsi ar kautko nopietnu nodarboties, tev būs jāmeklē uzticības personas, kuras tevi varēs viegli uzmest. Man, par laimi pierdzzes šajā jomā nav. Jādomā, ka visiem, kas šaij topikā ko uzrakstījuši, arī nav. Saki, kam Tev vajag naudu? Kompim, iphone, devai?

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Ne jau 100 latu dēļ desmit gadus no biznesa atturēsies.

Pieņemsies prātā un visus sīkos parādus atdosi ar procentiem, lai netraucēti varētu nodarboties ar citām lietām.

Link to comment
Share on other sites

... gan ar procentiem, gan ar inkaso izmaksām.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

serioussam909
ir tāda lieta kā kredītvēsture - ir slikti ja viņas nav, tak vēl sliktāk ja viņa ir slikta

Slikti ir nedzīvot uz parāda?

Link to comment
Share on other sites

Slikti ir nedzīvot uz parāda?

Jā labāk ja tev ir _pozitīva_ kredītvēsture nekā nav vispār. Ja tev nav kredītvēstures - tu kļūsti bankām par riskantāku klientu. Ja tev nekad kredītu nevajag - no problem.

Labots - zeds
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Starp citu šur tur uz kredītvēsturi skatās arī darbā ņemot - subjekts ar negatīvu kredītvēsturi tiek ielikts kategorijā "nesakarīgais idiots" un paliek bez darba. Latvijā šīs vēstures vēl veidojas, bet tiek uzkrātas un sāk viņas arī analizēt. Pameklē pats kas ir Credit Score un Credit History.

 

Starp citu, šādu info bez paša piekrišanas dabūt nevar, tev pašam jāparaksta iesniegmus. I tad neviens neredz kam un cik esi parādā. Tikai pieejams teksts "Ir negatīva rakstura info". Viss. Bankas gan redz visu (visus kredītus, tai skaitā kartes ar overdraftiem, mob.tel. parādus, ir info par to vai esi bijis notiesāts), ja esi kredītņēmējs vai galvotājs. Ja esi kaut kāds dzīvesbiedrs vai kaut ķīlas devējs, tad tāpat bankā neredz neko vairāk kā "Ir negatīva rakstura info"

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Ko jūs te visi uzreiz sacepās? To es nesaprotu šajos forumos.. Es neko neesmu paņēmis un nemaz netaisos ņemt. Atbildes ir gana labas, protams, bez visiem 'gudrajiem' izteicieniem. Uzreiz kā idioti saliek negatīvu atsauksmi, slikti zēni.

Labots - Dins
  • Patīk 2
  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

...Es neko neesmu paņēmis un nemaz netaisos ņemt...

Tad tā arī definē, nevis pārfrāzē visu tekstu ja atbildes nepatīk :crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Jābūt galīgi izmisušam un pārliecinātam, ka spēs atmaksāt šajā iestādē. Mati stāvus celsies, kāda ir gada procentu likme + soda procenti.

 

Vispār viņu mājās lapā visas izmaksas un noteikumi rakstīti.

Link to comment
Share on other sites

Pirmais kredīts gan esot bez % :sarkasms:

Tur var aizņemties tikai uz dažām dienām un arī tikai tad ja baisi deg.

Tāds "čomiņ aizsit dvacāru uz pāris dienām" analogs...

Jo citādi % likmes ir :hi:

Link to comment
Share on other sites

H.Simpson, vai tad Tu pats lasīt nemāk un kaut ko gudri stāsti man? Paskaties vēlreiz:

Kas man draud, ja es paņemu kredītu un to neatmaksāju?

Link to comment
Share on other sites

Kanibaals

Tāda nu ir latviešu valoda. Paņemu(paņēmu) var pārprast, vajadzēja prasīt "paņemtu" ar nākotnes izteiksmi.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Te jau izskanēja visas iespējamās sekas, kas draud neatmaksāšanās gadījumā.

 

Šādi izteikumi liecina, ka autors ir pateicis visu un vairāk neko dzirdēt negrib. Līdz ar to tēma slēgta.

... un kaut ko gudri stāsti man?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...