Jump to content

SE X8, LG P500..


Nau4a
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Domāju pirkt kādu Android telefonu, vairāk no lētā gala.

Cik esu skatījies, tad diezgan sakarīgi izskatās Sony Ericsson Xperia X8, LG P500.

varbūt kko varat par viņiem pastāstīt pēc savas pieredzes, ūn kurš no viņiem tāka ir labāks? vai arī ieteikt kādu citu tādās cenās..

Labots - Nau4a
Link to comment
Share on other sites

martinno

...

varbūt kko varat par viņiem pastāstīt pēc savas pieredzes, ūn kurš no viņiem tāka ir labāks?...

Diez vai kāds būs lietojis visus šos modeļus. Tā kā izvēle būs balstoties uz specifikācijām vai lietotāju autsauksmēm par katru modeli atsevišķi.

 

Par LG P500:

 

Lietoju jau divas nedēļas.

Ir uzlikts custom 2.3.3 ROM's.

Baterija tur 2 dienas, ja spaida, ja diži nespaida - tad 4 dienas.

Dispeljs patīkams, kaut arī ar mazu izšķirtspēju, bet to galīgi nejūt.

Touchscreens, WiFi, BT un GPS strādā bez gļukiem.

Kamera - nekāda baigi dižā nav, bet nav par ko sūdzēties, toties ir AF, kas ir retums mūsdienās pat Nokiās par lielākām naudiņām.

Skaņa (skaļrunis) telefonam samērā bēdīga, vismaz man tā liekas.

 

Vienvārdsakot - ideāls aparāts par tādu cenu.

Link to comment
Share on other sites

Izliecies

Klau, martinno, tev uz tās 2.3.3 Angry Birds neraustās? Kad man bija LG P500, pie lielāka skaita in-game detaļu spēle raustījās, līdz krāvumi bija beiguši kustēties.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Spēles nespēlēju, bet kad būšu pie wifi, tad novilkšu un notestēšu.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

un kā ir ar skaņu P500 klausoties cau austiņām? mazais krāsu skaits (265k laikam) netraucē?

 

es arī domāju, lai kāds pastāsta ko zin par viņiem. nu jā, visi jau nebus visus lietojuši ilgi ;D

Labots - Nau4a
Link to comment
Share on other sites

martinno

Izliecies - raustās gan :)

 

Caur austiņām nav nekādu problēmu, skan pienācīgi.

Krāsas - pamanīt to var, bet nav tā ka grauž aci.

Link to comment
Share on other sites

Izliecies

Tad jau vien būs procesors vainīgs. Interesanti, vai Galaxy Gio/Ace 800 MHz procesori spētu pavilkt Angry Birds? Varbūt tas ir atkarīgs arī no RAM apjoma, taču tas diviem minētajiem tālruņiem GSMArena nav norādīts.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Domāju, ka CPU vainīgs, jo raustās tikai tad, kad daudz objektu. Ram tur nepričjom.

Pasērfo pa tīmekli, gan jau ka jābūt kaut kur kādam listam uz kuriem telefoniem Angry Birds iet kā pa sviestu.

 

P.S.

Laba spēle... jau kādu stundu spēlēju :mrgreen:

Labots - martinno
Link to comment
Share on other sites

Touareg

Nu arī Samsung Gio lieto to pašu Qualcomm MSM7227 procesoru, ko LG P500, tik Gio viņš ir ''uzklokots'' no 600Mhz uz 800Mhz.

Runājot par RAM jāpiekrīt martinno, jo kaut arī Gio, ja nemaldos RAM ir tikai 192MB lietotājam atvēlētie, to angry birds raustīšanos nosaka procesora jauda un, protams, grafiskā procesora jauda.

 

Autor, es Tev arī iesaku LG P500, jo price/performance šim modelim patiešām ir lieliska.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

ok, paldies par info.

 

varbūt kāds zin kko pastāstīt par SE X8? zinu, ka viens mīnuss ir X8, ka viņam ir 2.1 androīds un nevar saglabāt apps uz atmiņas kartes.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Par AngryBirds - palasījos tīmeklī - lielākā bremze sākas, kad reklāmas aiziet. Īstenībā tā arī ir. Kā sākas reklāmas, tā fps nokrīt.

 

Nu arī Samsung Gio lieto to pašu Qualcomm MSM7227 procesoru, ko LG P500, tik Gio viņš ir ''uzklokots'' no 600Mhz uz 800Mhz.

Ja tā tas ir, tad arī nevilks. Man CPU uz 765Mhz strādā.

Link to comment
Share on other sites

Par LG P500:

 

Ir uzlikts custom 2.3.3 ROM's.

Divos vārdos, ko tā ROM'ošana īati dod, kādas galvenās priekšrocības? Nedaudz netā palasījos, bet gari angļu traktāti nav man pa spēkam.

Paldies!

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

martinno

Divos vārdos :)

 

Katram ražotrājam ir savs ROM's priekš telefona. Kodols tam ir standarta Androīds, pārējo visu saliek ražotājs - programmas, izskatu, kerneli, u.t.t.

Ir pēcāk cilvēki, kas ņem šos oriģinālos ROM'us un pārtaisa - uzlabo veiktspēju - atslēdz nevajadzīgos procesus, ieplēš citu kerneli, izķidā liekās "fīčas", u.t.t.

Kāds ir ieguvums: tas ir atkarībā no ROM'a - daži tur tikai izmet aplikācijas un šo to tjipa pielabo, bet ir arī ROM'i, kas reāli uzlabo telefona veiktspēju, ilgadarbību, izskatu, atklāj slēptās fīčas, telefons kļust pilnībā customizabls. Kā piemērs ir Cyanogen MOD. IMHO - pati krutākā Gingerbread ROM'a modifikācija. Ir vēl MIUI ROM - diemžēl šo neesmu dzīvē redzējis, jo pieejams uz samērā maz aparātiem. Vēl ir samērā daudz foruma līmeņu developeri, kuri taisa labus ROM'us - tie jāmeklē pa forumiem.

 

Šeit ir labs forums par visām šīm lietām - XDA forums (eng mēlē)

 

BRĪDINĀJUMS!!!

Liekot custom ROM'u Jūs zaudējat ražotāja garantiju.

Un pirms ko darat, apdomājiet, vai tas Jums ir vajadzīgs un tiksiet ar to galā.

 

ir angry birds versija bez reklāmām, strādā kā nakas uz mana lg 500

Iedod linku :)

Labots - martinno
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

paulsansics

piebildīšu, ka p500 ir "touch lag" bugs kurš pašam jālabo (cik atceros) tā arī varētu izskaidrot angry birds raustīšanos.

Link to comment
Share on other sites

dzhonsons

Bij, bij tāda lieta, ka, pieskaroties ekrānam, proča noslodze aiziet uz 100%. 2.3 jauninājumā tas esot izlabots :)

Link to comment
Share on other sites

martinno

A Tu pats paskatījies, ka tas jau sen ir atrisināts? :mrgreen:

Kamdēļ rakstīt par kaut ko, kas sen jau nav aktuāls?!

Link to comment
Share on other sites

dzhonsons

A Tu pats paskatījies, ka tas jau sen ir atrisināts? :mrgreen:

Kamdēļ rakstīt par kaut ko, kas sen jau nav aktuāls?!

Labi, necepies :good: Es taču teicu, ka bija. Un salīdzinoši nesen bija dzirdēts daudz sūdzību par šo. Ja izlabots (sen), tad ir ok.

Link to comment
Share on other sites

Nav jau problēmu ar moderatoru strīdēties. Nedrīkst tikai apstrīdēt moderēšanas lēmumus. Pārējais viss tāds pats, kā ar parastajiem mirstīgajiem. :)

Link to comment
Share on other sites

martinno

ir iespējams no PC pa USB dabūt netu uz P500?

Defaultā nē. Bet nesmu meklējis risinājumu. Pameklē, man arī noderēs :)

Link to comment
Share on other sites

Par internetu, uz ātro atradu ko šādu: saite

It kā atbalstam vajadzētu būt, jo pie draiveru uzstādīšanas tiek pieintalēts arī usb modem "aparatura" windows sistēmā.

Kā arī kkad liekas pavisam nesen beidzot arī šim ir pieejama oficiāla 2.3.3 versija. Diezgan veikli apdeitojās caur viņu LG update rīku.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...