Jump to content

Mac Book 13"


frii
 Share

Recommended Posts

Tātad jaunākais modelis MacBook 13" White principā vispār nelietots.

noliets ar kolu. Mātene atstiepās Servisā paprasīja 700 Ls

Kāds var ieteikt kādus variantus?

Varbūt kāds var ieteikt kādus servisus, jo tur izskatās, ka meitēnu ķer uz muļki.

Link to comment
Share on other sites

Latvijā man ir zināmi trīs mac servisi:

 

Capital

www.bcss.lv

www.iserviss.lv

 

Man nupat vajadzēja detaļu savam mac:

Capital - atbildēja ka detaļas nepārdod , sniedz tikai servisu kopā ar detaļām

www.bcss.lv - uz epastu neatbildēja vispār, likās ka izmests miskastē vai nav saņemts. Varbūt vairs nepastāv , vai ar apple remontu nenodarbojas.

www.iserviss.lv - laipni atbildēja, pajautāja mana MAC S/N un tad par mani aizmirsa. Tālākie mēģinājumi komunicēt ar e-pastu beidzās ar "inactive user" SMTP kļūdas paziņojumu ...

 

Nu ko,detaļu pasūtīju no UK http://www.applemacparts.co.uk, jo man pašlaik ir traumēta kāja un nav spēka ar kruķiem pa muitām staigāt. Detaļu man izsūtīja tajā pašā dienā, nākamajā dienā bija .lv , vēl divas brīvdienas nostāvēja latvijas pastā. viss strādā un ir lieliski.

 

Paskatoties tur redzu ka pamatplates cenas tur apmēram tādas arī ir, bet iespējams ka labs elektroniķis atradīs defektu uz pamatplates par mazāku summu.

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Varēji jau pabērt uz klavieres čipsus un aizcirst vāku, lai uzēd ar kaut ko :) JOX

 

Nezinu vai šīs plates ir no tieši tāda paša modeļa, bet nu ne tuvu nav 700.

Piemēram Šis, vai šī, Kā arī šī

P.S. Man liekas, ka Tu kaut ko esi sajaukusi, JO Paskatoties cik maksā jauns rodas pamatotas aizdomas, ka kādu cenšas smuki apjā-t, vai arī kādam nav ko darīt un grib pazīmēties, ka ir nopircis jaunu datoru :)

Link to comment
Share on other sites

Uz bccs ir jāzvana vai jābrauc. Viņiem ir daudz darba - viens no retajiem kantoriem, kas prot arī lodēt, ne tikai nomainīt visu uzreiz. Man nomainīja pusnosvilušai mātei nodegušos barošanas elementus. Lēti nebija, bet vienalga izdevīgāk kā mainīt visu MB.

 

Ar tavu M-book ir 3 iespējas:

 

1) Aizstiept uz BCCS (laikam Indrānu iela tā bija - pie kapuparka netālu no VEF tilta). Ja viņi nevar sataisīt (diagnostika varētu vikties pāris nedēļas), tad:

2) Pēc modeļa paskatīties cik ebay maksā jauna mātesplate - domāju virs 300 latiem nebūs, nomainīt var saviem spēkiem (ifixit.com ir instrukcijas). ja tas neder

3) Ārdīt ārā un tirgot tajā pašā ebay pa detaļām, vai

4) Tirgot veselu kā defektīvu tai pašā ebay ( ja slinkums pašam jaukt ārā)

 

Vēlu veiksmi.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tu točna zini, ka vajag tikai plati? Man BCCS ir gali. Varu apjautāties. Un jā - viņiem servisā tikai 1 čalis palicis un priekšroku dod pašu tirgotajiem aparātiem un tikai pēc tam ņem no malas nākušos.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...