Jump to content

Austiņas mūzikai un spēlēm


Lienīte
 Share

Recommended Posts

Iesakiet labas stereo austiņas [bez mikrofona] kuras nosegtu ausi un būtu ļoti labi ja jūs arī zinātu vai austiņu stīpa nav no trauslas plastmasas.

 

Es sev atradu par pieņemamu cenu SONY - MDR-XD300 , tikai nezinu vai tās no tehniskās puses ir labas. Attēlos nekur neredzu potenciometru!

post-90526-0-45238300-1312164145_thumb.jpg

Labots - Lienīte
Link to comment
Share on other sites

Kādā sakarā lai austinās būtu potenciometrs :shok: :shok: :shok:

Link to comment
Share on other sites

Homer J. Simpson

Jau kādus ~3 - 4 gadus lietoju Sony MDR-XD100 par spīti tam, ka tā austiņu stīpa izskatās tieva un trausla, un ir kritusi neskaitāmas reizes, nav nevienas plaisiņas, tā ka es domāju, ka šitās sērijas austiņām vajadzētu būt izturīgām.

Link to comment
Share on other sites

itanium

Nosauc tak naudiņas apjomu, no kuras esi gatavs škirties tām ausīm.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Attēlos nekur neredzu potenciometru!

 

Kaut cik normālām ausīm, īpaši jau nu mūzikai, nekādi potenciometri nav.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Lienīte
(labots)

Domāju austiņas cenā līdz 50.Ls. Gribu nopirkt tādas kuru cena atbilst kvalitātei, lai arī normālā skaļumā, klausoties diezgan klusu var izbaudīt visu mūzikas kaifu un kaut ko uzspēlējot uz datora var dzirdēt ka mašīna taisās apdzīt vai šauj no aizmugures.

 

No SONY es atradu SONY MDR-XD300

un

no PIONEER es atradu PIONEER SE-M390

 

Nav ne jausmas kuras pēc tehniskā raksturojuma ir labākas :( . Redzeju un turēju rokās ELKORĀ PIONEER SE-M390 , vienkārši kolosālas! Austiņu polsterējums ir no mīksta parupja auduma lai ausis nesvīst un ļoti elastīga stīpa, nezinu kā ir patiesībā, bet izskatās ka metāla stienis apvilkts ar gumiju.

Labots - Lienīte
Link to comment
Share on other sites

Lienīte

ieteiktu pielikt klāt piecīti un paņemt grado sr60i, kuras būs par kārtu, ja ne divām labākas par visiem pionieriem un soņkām

 

Izskatās jau tīri pieklājīgas, tikai viens jautājums, vai spēlēm tās derēs un kas tās par tabulām kuras tu man iemeti linkā? Šitais visdrīzāk ir pareizais GRADO SR60i links. Vajag salīdzināt un pameklēt Gogolī atsauksmes no aizjūras IT portāliem.

Link to comment
Share on other sites

nnoname

nevaru iedomāties nevienu iemeslu, kapēc lai nederētu spēlēm ausis, kuras lieliski der mūzikai

links bija uz lokālo veikalu ar cenām, diemžēl lapa tā uztaisīta, ka tiešo linku uz grado nevar ielikt

Link to comment
Share on other sites

nnoname: gāmēm specializētās ausis kartes attīstās tajā virzienā, ka integrējas ar spēļu dziņiem, dodot iespēju skaidrāk geimos norādīt objektu virzienu.

http://eoz.lv/showthread.php?p=440522 , sagittarius komentārs. Turpat ir ļoooti daudz atsauksmju par modeļiem. arī par minētajām grado, kas esot labas.

Labots - usver
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

itanium: izlasīju virspusēji atšķirību, šo lietu palaidu garām. Paldies, zināsim, ka ausis pašas neko būtiski neizšķir arī gāmēs (kuras nespēlēju) :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Lienīte

Man jau arī iešāvās galvā doma, vai tik ar GRADO nav tā pat kā ar kvalitatīviem TV, lai dabūt labu bildi vajag labu signālu, varbūt patiešām pietiktu ar PIONEER SE-M390 ? To ka es rakstīju cenu līdz 50.Ls nenozīmē ka es tos gribu atdot, kāpēc pirkt dārgākās ja var nopirkt lētākas un ja tas ir nepieciešams, labāk nopirkt skaņu karti!

Un ir vēl viena problēma, austiņu kasti kamēr neesi nopircis nevienā veikalā vaļā neatver, par cik lielākoties tās ir iekausēta plastikāta kastē, PIONEER es esmu redzējusi un turējusi rokās-patīkami mīkstas un droši uztaisītas.

Link to comment
Share on other sites

nnoname

audiostārā gandrīz visi grado modeļi ir apčamdāmi un paklausāmi, tas nav rimi tipa veikals

un ja vien ir pietiekami moderna (4-5 gadus veca) mātesplate, tad tādai iebūvētā skaņaskarte ir pietiekamā līmenī, lai būtu jēga nopirkt arī lēto grado, nevis tikai pioniera plastmasu, ar portatīvajiem gan būs nedaudz bēdīgāk

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Lienīte
(labots)

Kur ir Audiostar veikals? Mātesplate man ir diezgan jauna ASUS M4A87TD EVO un kompī jau ir diezgan novecojusi audiokarte CREATIVE Sound Blaster X-Fi kurai no Creative mājaslapas visi draiveri kā sākumā neielādējas, ielādējas tikai Windows draiveri lai būtu skaņa, tā ka nekādus skaņas efektus es no audiokartes dabūt nevaru. Tur jau ir daudz draiveru, varbūt vienkārši visu līdz galam nesaprotu. :(

Sākumā kad audiokartei draiveri ielādējās normāli, ar to varēja panākt ļoti labu skaņu mūzikai un geimingam.

Labots - Lienīte
Link to comment
Share on other sites

nnoname

Kur ir Audiostar veikals?

manā augstākpieminētajā linkā ar cenām

skaņas efektiem spēlēm bez draivera tam soundblāsterim vēl jāuzinstalē Creative ALchemy 1.41.02 un pilnīgi noteikti ar šo karti ir vērts lietot grado, ne tikai lētos grabuļus

Link to comment
Share on other sites

mazulis

Lai spēlēs dzirdētu visu gan priekšā, gan pa.., tas ir visapkārt, ir vajadzīga 5.1 skaņukarte un arī austiņas, kas spējīgas atskaņot 5.1 signālu. TAs Creativs laikam darbojas tikai ar XP, ja gribi ar W7, tad meklē kaut ko jaunāku. Tikai pagaidām, cik man zināms, vēl nav izdevies apvienot perfektas gameru ausis ar augstvērtīgām mūzikas ausīm, kaut kas tiek ziedots. Tā kā man nav perfekta mūzikas dzirde ļoti labi iztieku ar Speedlink Medusa http://www.geeksmack.net/reviews/1238-review-speedlink-medusa-nx-51-gaming-headset/ un Creativ Audigy Platinum un nesūdzos.

Labots - mazulis
Link to comment
Share on other sites

nnoname

Lai spēlēs dzirdētu visu gan priekšā, gan pa.., tas ir visapkārt, ir vajadzīga 5.1 skaņukarte un arī austiņas, kas spējīgas atskaņot 5.1 signālu.

kāpēc tāda pārliecība, ka ar labām stereoausīm nav iespējams iegūt normālu skaņas pozicionēšanu ? tāpēc, ka nav bijusi iespēja tādas paklausīties ?

 

TAs Creativs laikam darbojas tikai ar XP, ja gribi ar W7, tad meklē kaut ko jaunāku.

varbūt tomēr vispirms apskatīt linkus, palasīt par tēmu, pirms gvelzt muļķības ?

 

File Name : SBXF_PCDRV_LB_2_18_0015.exe This download is a driver providing Microsoft® Windows® 7 support for Creative Sound Blaster® X-Fi™ series of audio devices. For more details, read the rest of this web release note.

 

Take note of the following:

 

  • This download currently supports Windows 7 only. Support for Windows Vista and Windows XP will be available at a later date.

Link to comment
Share on other sites

Lienīte

Šodien nebija laiks atbildēt uz rakstīto, arī rīt diemžēl nebūs, tiklīdz būšu brīva atbildēšu. Ir ko pateikt.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Homer J. Simpson

Domāju austiņas cenā līdz 50.Ls.

Kam vajag austiņas, kad par 50 Ls var dabūt pieklajīgus 5.1 Dolby Digital Microlab skaļruņus

Labots - Dr. Nick
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Kam vajag austiņas, kad par 50 Ls var dabūt pieklajīgus 5.1 Dolby Digital Microlab skaļruņus

 

Ej tak tu bekot ar savām 5.1 sērkociņu kastītēm, pofik ka Microlabs - tie tāpat ir un paliek datorskaļruņi, pietam ikdienas lietotājam pilnīgi bezjēdzīgajā 5.1 konfigurācijā (jo 90% no viņiem tāpat visus 6 skaļruņus saliek vienā kaudzē ap monitoru un drellē pārkompresētus, tuvu mono līmenim skanošus mp3...)

Ko tur vispār par normālu, telpisku skaņu runāt?

 

Otrkārt, kapēc jāiesaka zirgs, ja grib pirkt velosipēdu? Tas ko, ir viens un tas pats? Tāpat ausis ir ausis, tumbeles ir tumbeles. Divas dažādas lietas, katrai savs pielietojums. Tumbeles tu somā neieliksi, tumbeles tu ejot pa ielu ap galvu neapliksi, tumbeles tu vakarā, kad visi guļ, normāli nepaklausīsies u.t.t.

 

P.S. Es par Grado. Neesmu dzirdējis vai lasījis nevienu negatīvu atsauksmi. Parasti vienīgi nožēla, ka nevar atļauties augstāka plaukta šī ražotāja modeļus, jo tad gan, tad būtu uhh ahh!

Labots - kabinets
Link to comment
Share on other sites

Lienīte
(labots)

Ej tak tu bekot ar savām 5.1 sērkociņu kastītēm, pofik ka Microlabs - tie tāpat ir un paliek datorskaļruņi, pietam ikdienas lietotājam pilnīgi bezjēdzīgajā 5.1 konfigurācijā (jo 90% no viņiem tāpat visus 6 skaļruņus saliek vienā kaudzē ap monitoru un drellē pārkompresētus, tuvu mono līmenim skanošus mp3...)

Ko tur vispār par normālu, telpisku skaņu runāt?

 

Otrkārt, kapēc jāiesaka zirgs, ja grib pirkt velosipēdu? Tas ko, ir viens un tas pats? Tāpat ausis ir ausis, tumbeles ir tumbeles. Divas dažādas lietas, katrai savs pielietojums. Tumbeles tu somā neieliksi, tumbeles tu ejot pa ielu ap galvu neapliksi, tumbeles tu vakarā, kad visi guļ, normāli nepaklausīsies u.t.t.

 

P.S. Es par Grado. Neesmu dzirdējis vai lasījis nevienu negatīvu atsauksmi. Parasti vienīgi nožēla, ka nevar atļauties augstāka plaukta šī ražotāja modeļus, jo tad gan, tad būtu uhh ahh!

 

Pastulbi ka es klausījos Grado austiņas "AudioStar" veikalā kuras bija pieslēgtas (nepievērsu uzmanību kādam pastiprinātājam) un Sennheiser bija pieslēgtas "BaltAudio" veikalā pie DENON pastiprinātāja, nu bet skanēja vienkārši burvīgi.

 

 

Pilnīga bēda ar to izvēli, :) kā Lembergu Aivaram! Nu jau ir jāizvēlas no trijām austiņām vienas..

1] Sennheiser HD 485 (neatradu linku Sennheiser lapā)

 

2] Sennheiser HD 515

 

3] Sennheiser HD 518

 

Jau jautājums tas pats, tikai citā formā, kuras no šitām trijām jūs pirktu?

Labots - Lienīte
Link to comment
Share on other sites

Homer J. Simpson

Ej tak tu bekot ar savām 5.1 sērkociņu kastītēm, pofik ka Microlabs - tie tāpat ir un paliek datorskaļruņi, pietam ikdienas lietotājam pilnīgi bezjēdzīgajā 5.1 konfigurācijā (jo 90% no viņiem tāpat visus 6 skaļruņus saliek vienā kaudzē ap monitoru un drellē pārkompresētus, tuvu mono līmenim skanošus mp3...)

Ko tur vispār par normālu, telpisku skaņu runāt?

 

Otrkārt, kapēc jāiesaka zirgs, ja grib pirkt velosipēdu? Tas ko, ir viens un tas pats? Tāpat ausis ir ausis, tumbeles ir tumbeles. Divas dažādas lietas, katrai savs pielietojums. Tumbeles tu somā neieliksi, tumbeles tu ejot pa ielu ap galvu neapliksi, tumbeles tu vakarā, kad visi guļ, normāli nepaklausīsies u.t.t.

 

P.S. Es par Grado. Neesmu dzirdējis vai lasījis nevienu negatīvu atsauksmi. Parasti vienīgi nožēla, ka nevar atļauties augstāka plaukta šī ražotāja modeļus, jo tad gan, tad būtu uhh ahh!

1. Nav jau mana vaina, ka piemēram, visādi čukčas sapērk pa vairākiem simtiem tur priekš TV Blu-Ray disku atskaņotāju, 5.1 skaļruņus un paņem saliek 5 tumbas uz sabvūfera istabas aizmugurē un domā "eh šas tāda kinozāle man būs, ka zašibis" Turklāt vajag normālu nekompresētu mūziku klausīties

2.Tumbeles somā var ielikt bez problēmām, ja ir 5 nevis 2 tumbas tad vajag lielāku somu vai kasti, ap galvu tumbeles aplikt ap galvu var vajag tā pavairāk izolācijas lentas un viss būs oki-doki, vakarā, kad visi guļ var klausīties var normāli, vienīgi citiem var būt pretenzijas :D

Link to comment
Share on other sites

Lienīte
(labots)

:) Esmu izvēlējusies no augstākminētajām trijām Sennheiser austiņām pēc manām domām no cenas, kvalitātes un jaunākā modeļa labākās SHENNHEISER HD 518 . Sennheiser HD 485 ja labu laiku kā ir noņemtas no ražošanas un netā pārdodas pārpalikumi, starp Sennheiser HD 515 un Sennheiser HD 518 pērkot normālas austiņas cenas starpība nav tik milzīga [ 6.Ls.! ] lai milzīgi daudz ietaupīt, plus tās būs daudz skaistākas un pēc jaunākām tehnoloģijām uztaisīt

 

Sennheiser_HD_518_headphones_box.jpg?105931

 

Datorā būs Creative Sound Blaster X-Fi ExtremeMusic audiokarte un no datora uz mūzikas centru TEHNICS SC-EH590 , pie kura arī būs pieslēgtas austiņas. Es ceru man nevajag obligāti pirkt Asus Xonar D2X ? Vispār labprāt nomainītu audiokarti ar Windows 7 atbalstu, pēc Windows 7 parādīšanās tai galīgi neievelkas draiveri, tikai lai būtu skaņa un pamatiestātījumi , Creative Sound Blaster X-Fi ExtremeMusic audiokartei ir Enterteiment Mode, Game Mode un Audio Creation mode iestatījumi, ar Vistas draiveriem viss bija viss OK!

Labots - Lienīte
Link to comment
Share on other sites

Pirkums neapšaubāmi labs, vienīgi vajadzētu ar laiku padomāt par pastiprinātāju, jo tas mūzikas centrs tagad sanāk "pudeles kakls", kas traucēs izbaudīt tiešām kvalitatīvu skaņu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...