Jump to content

Uzkarsa un uzpūtās


worker2
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

 

Pekšņi Iphone (3gs) sāka uzkarst un pēc tam aizmugure uzpūtās. Lieki piebilst ka līdz ar to viņa dzīve beidzās.

Kādam ir bijis kaut kas līdzīgs? kāds iemesls bija šādam gadījumam?

 

Padalieties lūdzu.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Nedaudz ne par tēmu, bet manam kaimiņam uzpūtās akumulators arī glaunajam Nokia 8800 Arte pēc aptuveni gada lietošanas. Tāpēc es vienmēr kritizēju Nokia N8/E7, SonyEricsson x10mini par to, ka akumulatori iebūvēti.

Link to comment
Share on other sites

Galvenais ka tikai tādēļ ka telefons pirkts darba vajadzībām uz firmu - garantija ir par 1 gadu īsāka nekā privātpersonām. Respektīvi pērkot LMT telefonu firmai - rēķinieties ka garantija būs nevis standarta 2 gadi, bet gan tikai 1 gads. Nu vismaz ar iPhone tā ir :(

Link to comment
Share on other sites

liekas, ka visām precēm tā ir, ka ja uz firmu, tad tikai 1 gads garantija.

 

Bet varbūt es kļūdos.

Link to comment
Share on other sites

Nu man tas liekas stulbi. Tādēļ ka esam LMT lieli klienti, kas katru mēnesi maksā vairāk - tādēļ bonusā mēs dabūjam īsāku garantijas laiku. Super!

Link to comment
Share on other sites

Tam nav nekāda sakara ar LMT. Pērkot jebko jebkur, ja esi privātpersona, garantija ir 2 gadi, ja juridiska - 1 gads.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Man šķiet tā ir laba kārtība, jo privātpersonas preci lieto daudz mazāk(saudzīgāk), bet juridiskās lieto intensīvi un ļoti daudz. Mans viedoklis par to ir tāds, ka tas ir saistīts ar nolietojumu.

Link to comment
Share on other sites

Autor - worker2 tas, ka juridiskām personām garantija ir tikai 1 gadu nav godīgi, bet tavā gadījumā tam nav nekāda sakara, jo akumulatoram tiek dota tikai 6 mēnešu garantija neatkarīgi no tā vai esi juridiska vai privātpersona.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu ja vienkārši nomirst akumulators un to var nomainīt, tad tas ir viens. Bet ja rezultātā tiek bojāta mātesplate un telefons kaput, tad tas jau ir pavisam kas cits (manuprāt).

Link to comment
Share on other sites

Es par šo ar esmu domājis kā diez ir, ja Nokia N8,E7 iPhone2/3G/3GS/4 etc. visi kam akumulatori iebūvēti njem un ''uzsprāgst'' loģiski, ka akumulators sev līdzi paņem arī sistēmplati un pat ekrānu, nezinu varētu te kāds, kurš strādā veikalā, kur tirgo mobilos pateikt vai tad garantiju atsaka vai tomēr tas tiek klasificēts kā garantijai atbilstošs bojājums.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Darba vajadzības+ iPhone :sarkasms: Ja darbam vajag, lai pērk svaigu. Ko te daudz gudrot. Man gan ir grūti iedomāties kādēļ tāds telefons ir darbam nepieciešams, bet tās laikam ir manas privātās problēmas.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Ierēcu par topika nosaukumu, uzreiz domāju, ka jāsūta cilvēks pie urologa :D

 

p.s. sore par offt.

  • Patīk 2
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Es gribēju pārcelt uz recepšu sadaļu :D

 

freebump

  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Pēdējie 2 raksti jau nu bija ļoti lietderīgi, autor ifoniem šitā uzkaršana un uzpūšanās nav sveša lieta,ir diezgan bieža kaite viņiem, arī 4 īfoņiem

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Pēdējie 2 raksti jau nu bija ļoti lietderīgi

 

Pateicos, nevajadzēja jau... :wub:

  • Patīk 3
  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

Sūdzi āboļus tiesā par morālo kaitējumu un veselības apdraudējumu! Viņiem tā tiesu štelle baigi patīk. :blind:

Link to comment
Share on other sites

Uzpūšanās, diezgan bīstama lieta. Var arī eksplodēt. Ja ASV paliekot bez olām dēļ iPhone uzsprāgšanas, Tu varbūt paliec kaut arī bez olām, bet vismaz bagāts. Tad šeit Tu paliec, kur esi...

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Darba vajadzības+ iPhone :sarkasms: Ja darbam vajag, lai pērk svaigu. Ko te daudz gudrot. Man gan ir grūti iedomāties kādēļ tāds telefons ir darbam nepieciešams, bet tās laikam ir manas privātās problēmas.

 

Klients var sazvanīt darbinieku, šefs var sazvanīt darbininieku.

Uz iphone,android,windows mobile, symbian telefoniem var uzstādīt biznesa aplikācijas, kas pielāgotas uzņēmuma darbībai.

 

Mobilais telefons ir mūsdienu neatņemama sastāvdaļa kā privātām, tā darba vajadzībām, kaut arī atsevišķām profesijām tas nav tik nepieciešams.

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

Tas tā pēkšņi var ņemt un nosprāgt no nekā? nav ne kritis ne bijis mitrumā.

 

kāpēc tad nevar uzreiz nosprāgt??mēnesi iepriekš tak nekad neparādās paziņojumi ,,es sprāgšu citudien,,

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...