Jump to content

Tele2 nav zonas!


Lameriz
 Share

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pirkss

    6

  • (...)

    6

  • Žaks Noriss

    6

  • Ant_LV

    6

Nevaru sazvanīt nevienu no 39 telefona grāmatā esošajiem T2 klientiem. Paša rezerves T2 SIM karte arī nevar reģistrēties tīklā. Twitter arī jau pilns ar tamlīdzīgiem ierakstiem, ka nekas neiet. Globāla apokalipse T2-LV? Un vai ne tikai LV? Kā ir citu valstu T2?

Link to comment
Share on other sites

Tā pati situācija arī ar kompānijas pieslēgumu.

Šis prieciņš TELE2 dārgi maksās...

Link to comment
Share on other sites

interesanti, sākās ar LMT dažādām dizķibelēm un lēnām pāriet uz citiem operātoriem, tikai slimības dažādas pakāpes :t_p_o_n_e:

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Tieši gribēj taisīt tēmu. Nav Rīga @ Imanta. :mad: :mad: :mad:

 

Fukkin pēdējais - vācos nafig.

Link to comment
Share on other sites

Koala_2012

Ņjā, same here. Šie mājaslapā neko nav ielikuši. Vai nu negrib blamēties (kaut gan, ko nu vairs), vai nav atčuhņījušies pa riktīgam.

Link to comment
Share on other sites

Pagāšējo nedēļ pazuda internāta sakari liela mēroga tīkla daļai.

 

Ja tikai internets, tad tas ir mazāks sliktums nekā kad noklājas pilnīgi viss arī balss sakari.

 

Šie mājaslapā neko nav ielikuši.

Twitter-ī gan atzinuši savu blamāžu.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Pozitīvi, ka beidzot līdz galam samotivēja pacelt manu slinko pakaļu un pameklēt ko citu :)

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Pēc salabošanas liekas, ka reklāmā diez vai varēs lielīties, ka viņiem ir 1 000 000 klientuboast.gif

Labots - atkarigais
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Man arī pilnībā pazuda Tele2 zona... Piezvanīju operatoram no BiFri uz bezmaksas tālruni, šie apsolīja kompensāciju par šodienu pievienot 1 Ls apmērā pie konta.:D

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
Link to comment
Share on other sites

CITĀTS

ja bite aizietu downtime, jeb kur nu vēl tik internets pazustu kā lmt ... tak to neviens i nepamanītu, jo nevienam tak tāpat nav ne zonas, ne arī īsti neta! :D

Labots - Mežavecis
  • Patīk 3
  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

Nav ne zonas, ne neta un vēl nežēlīgi dārgi, nekādā gadījumā neej uz biti :taunt:

Link to comment
Share on other sites

Hmn, dīvaini Jums visiem nav zonas, man te Saldū TELE2 ir gan UMTS, gan GSM pilna zona, tik mani nevar sazvanīt un es nevaru zvanīt TELE2 tīklā, uz LMT/BITE varu zvanīt mierīgi?

 

P.S. Augstākminētajā postā, kur BITE par pārklājumu saka:''Mums tāds ir'' tas sauklis tur stāv jau otro nedēļu nav sakara ar T2 notikumiem.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Nu jau ir atpakaļ. Prom gan no T2 netaisos, pazuda..nu un? Gadījās...vienalga man ir izdevīgi būt ar viņiem.

Link to comment
Share on other sites

Jā, tikko pārbaudīju vēlreiz vismaz Saldū TELE2 atkal strādā, rezumē 3h bez sakariem, viss ir labs, kas labi beidzies.

Link to comment
Share on other sites

Vienu brīdi zona parādījās, tagad atkal nekā....

 

Negribās ticēt ka tele2 galvenajai centrālei nav rezerves elektrības pieslēgums! Un ja arī ir nožmiegušies un nav ģeneratora neticu ka Rīgā kādas stundas laikā nevar dabūt un pieslēgt pārvietojamo dīzeļģeneratoru!

 

Visticamākais ka sūdi ir lielāki. Te nu tele2 nebūtu jāmēģina izlikties ka nekas nav noticis vai vēl trakāk jāsāk kaut kas izdomāt un melot. Bet gan lai kaut nedaudz saglābtu reputāciju jāizskaidro kas ir noticis un kas tiks darīts lai nekas tamlīdzīgs nākotnē nenotiktu!

Link to comment
Share on other sites

Ja kas - nešķiet, ka zonas atjaunošanās ir atkarīga no ģeogrāfiskā novietojuma. Mums abiem ar sievu ir Tele2, bet viņai atjaunojās vismaz stundu pirms manis. Taču mums ir atšķirīgi pieslēgumi...

 

Un, kamēr viņai bija, bet man nē, es pamēģināju manuāli uzmeklēt tīklus, un Tele2 parādījās sarakstā, bet mēģinot pieslēgties bija Access Denied.

Labots - Vilx-
Link to comment
Share on other sites

serioussam909

Par ko vispār cepiens? Tele2 nav nekāds monopolists - operatoru nomainīt nav nekādas problēmas.

Link to comment
Share on other sites

Ar tiem officiālajiem paziņojumiem ar kaut kā baigi dīvaini ir. Nu nevar tā būt, ka viena stacija spēj izsist vesalu tīklu no ierindas, kur nu vēl nepadomājot par BackUp variantu šādos vitāli svarīgos objektos. Tas pats bija ar LMT interneta sakariem, kā arī nesenie DEAC notikumi, visticamākais, ka tas viss savā ziņā ir saistīts kopā. Ja tiešām tā nav, tad tur kas atbild par visiem sakariem tiešām sēž idioti, bet tā nav.

 

P.S. Idioti nesēž nevienā no šiem objektiem, un iemesls ir pavisam cits, kā tiek tautai klārēts.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Dīvainākais visā šajā pasākumā tas, ka oficiāli paziņojuši, ka sakari atjaunoti, komentāros cilvēki apgalvo pretējo.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

17:50 iešķepselēja kabeli un sita ķepiņas - u nas sjo porjadkje.

Link to comment
Share on other sites

Nu nevar tā būt, ka viena stacija spēj izsist vesalu tīklu no ierindas

Kur Tu to izrāvi? Taču visās malās raksta, ka pie vainas bija elektropadeves traucējumi centrālē. Nu, gadās. Nekas nav 100% drošss.

Dīvainākais visā šajā pasākumā tas, ka oficiāli paziņojuši, ka sakari atjaunoti, komentāros cilvēki apgalvo pretējo.

Viņi arī brīdina, ka šobrīd iespējama tīkla pārslodze. Es neko nezinu, kas tur ir izdarīts, bet, ja ir pieslēgts kaut kāds pagaidu risinājums, tad nebūtu pārsteigums, ka tas strādā ar mazāku atdevi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...