Jump to content

Tele2 nav zonas!


Lameriz
 Share

Recommended Posts

Krishius

Anniņa: Piezvanīsi man šovakar?

Jānītis: Nezinu, man Tele2.

Labots - Krishius
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pirkss

    6

  • (...)

    6

  • Žaks Noriss

    6

  • Ant_LV

    6

serioussam909

Un no otras puses - visi izlutinātie abonenti, kuriem vajag tikai lētāk, lētāk, lētāk!

Oj te dod vēl par santiku lētāk - eju tur!

Nu te jūs skaidri redzat rezultātu, kā tiek iegūtas tik zemas cenas, kā nekur Eiropā.

Un tas lieliski parāda ka konkurence piespiež pakalpojumus sniegt par max kvalitāti/min cenu.

Un es jau teicu - ka gaudot cik Tele2 slikts forumos ir muļķīgi - ir 2 citi operatori uz kuriem pāriet ja kaut kas nepatīk - un tas tele2 sāpēs daudz stiprāk nekā gaudošana w00tā.

Nepatīk "metoerītu akcijas" - ej prom, nepatīk zonas pazušana - ej prom, utt...

Labots - serioussam909
  • Patīk 4
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Telei nenobira visa centrāle, bet gan tikai viens no serveriem (ja to kasti tā var saukt) - tiesa gan ļoti svarīgs, bez kura nekas nenotiek.

 

Skaidrs ka lietotāji vēlas sakarus pēc iespējas lētāk, kas spiež operatorus mazināt izmaksas. Pats lietoju tele2, bet man viens vakars bez sakariem nekādus zaudējumus neradīja - vismaz bija miers! Un es labāk samierinos ar sakaru zudumu 1x 5 gados uz pāris stundām, nekā maksāju vairāk katru mēnesi!

Ja kādam sakaru pazušana ir biznesam kritiska problēma tad ir jāņem 2 telefoni - katrs no sava operatora.

Link to comment
Share on other sites

Livingston

Daži komentāri te smieklīgi. Ja būtu kaut vai nedaudz līdzīga situācija kā Delfos komentētājs Fredis aprakstīja, tad pārtraukumi sakaros būtu katrā karstākā dienā. Uz normālām dzesēšanas sistēmām gribēdams nevari iztērēt tik daudz, lai atmaksātos vairāku stundu dīkstāve visā tīklā. Ja vien, piemēram, nesadomā dzesēt serveru telpu Latvijā ar auksto ūdeni, ko sūknē no Ziemeļpola.

"Viena kaste" arī maksā smieklīgi maz naudas, licenzes gan varētu būt cits jautājums, bet telekomiem jau to drīzāk aprēķina pēc lietotāju skaita, nevis pēc tā, cik kastes stāv rezervē.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Par minimālu cenu, kā redzams, nek;ada labā kvalitāte nesanāk- ar to arī jādzīvo.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Atvainojiet, bet visas šīs sazvērestības teorijas liekas smieklīgas. Jūsuprāt, laikam, visi visu slēpj un Elviss vēl ir dzīvs :D

Tagad padomājiet loģiski: Nobruka LV sakari pilnībā un pārējā Baltijā tikai priekšapmaksa, kas liecina, ka nobruka vismaz divas kastes. Ņemot vērā tehnoloģiju atšķirību (2G/3G), abonentu daudzumu, mūsdienu trafiku utt. kastes bija, visdrīzākais, ka vairākas. Un tagad padomājiet, kas ir spējīgs vairākas kastes vienlaicīgi "izsist" no ierindas?

Attiecībā uz centrāļu redundanci: Ņemot vērā, ka tev jāskaita klāt visas infrastruktūras pieslēgšanas izmaksas +licenzes, ne tikai pašas kastes cena, summas sanāk astronomiskas un varētu to salīdzināt ar divu māju celšanu priekš dzīvošanas, ja vienai, piemēram, boileris nomirst, tad dzīvo otrā, kamēr pirmajā salabo, kas ir absurdi.

Nekas šajā pasaulā nav faildrošs un visu mobīlo, fiksēto, interneta, kabeļtelevīzijas operātoru un valsts iestāžu feili pēdējo dažu gadu laikā LV un ārzemēs IT&T nozarēs ir tikai to pierādījuši.

Izteiksimiem savādāk: Parādi man IT&T firmu bez feiliem un es tev pateikšu, cik drīz tas būs :D

Link to comment
Share on other sites

Martinsh

... Un tagad padomājiet, kas ir spējīgs vairākas kastes vienlaicīgi "izsist" no ierindas?

...

super-Znatok? varianti būs?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kondišku bojājumi sakaru sistēmās ir gluži kā dzērušie velobraucēju policijas statistikā :D

 

Avāriju «Baltkom» tīklos izraisījis iekārtu kondicioniera bojājums

 

http://www.apollo.lv/portal/news/articles/244242

Link to comment
Share on other sites

Protams,ka būs: barošanas problēmas, kas pilnībā atbilst oficiālajai versijai :)

Ja, protams, tev ir labāka sazvērestības teorija padomā, kas varēja to izraisīt, tad, lūdzu, dalies savās pārdomās ar pārējiem!

super-Znatok? varianti būs?

Link to comment
Share on other sites

Nesen arī globālajiem provaideriem kaut kas nobruka.

Izstās arī Telijai kas nobrucis - ārzemes (ne visas) velkas.

Lattelecom arī ziņo ka problēmas ar ārzemju netu. Kopš vakardienas.

Link to comment
Share on other sites

Man tas pats, vajadzēja vienu draiverīti no Logitech novilkt. Visu nakti nāca. Pa Latviju viss o.k.

Link to comment
Share on other sites

Man par "galveno tīkla kontrolieri" pastāstīja konkurējoša operatora inženieris (kurš kādreiz strādāja tele2), kurš domājams zin šo to par GSM tīkla uzbūvi. Redundantu barošanu nodrošināt ir samēra vienkārši un lēti - pat parastos serveros un daudz maz nopietnās biroja centrālēs ir divi barošanas bloki. Bet te viens kopīgs, nedublēts taisngriezis uz kaudzi iekārtu... Nu nezinu, nezinu.... Bez tam ja pazūd barošana, tad kad viņu atjauno viss parasti turpina strādāt kā līdz šim, bet tele2 tīkls pilnībā sāka strādāt tikai pret rīta pusi. (Ja serverim nobrūk HDD, tad gan atjaunošana prasa krietni ilgāku laiku - gan jau ka centrāles arī izmanto šos datu nesējus)

 

Kondicionēšanas sistēmas problēmas - tas gan tā varētu būt un pārkaršanas rezultātā varēja vairākas iekārtas iziet no ierindas.

 

Un tagad manam telefonam Nokia 5310 ir parādījusies problēma - ja man zvana no cita tīkla, tad numurs uzrādās, bet telefons nav spējīgs parādīt zvanītāja vārdu no adrešu grāmatas. Pirms avārijas tā nebija. Varbūt kāds zina - kā cīnīties...

Link to comment
Share on other sites

Un tagad manam telefonam Nokia 5310 ir parādījusies problēma - ja man zvana no cita tīkla, tad numurs uzrādās, bet telefons nav spējīgs parādīt zvanītāja vārdu no adrešu grāmatas. Pirms avārijas tā nebija. Varbūt kāds zina - kā cīnīties...

 

Izdzēst dublikātus no adrešu grāmatas.

Link to comment
Share on other sites

Neaizmirsti par tādu lietu kā tīkla noslodze: Visi telefoni pēc tīkla atjaunošanās metas reģistrēties tīklā, tīkls sāk sūtīt rindā gaidošās SMS, kuras domāju pa neiešanas laiku bija sakrājies ne mazums, tie, kas veiksmīgi iereģistrējušies tīklā cenšas veikt zvanus utt.

Tas viss rada nenormālu tīkla noslodzi signalizācijas līmenī un neviens tīkls pasaulē nav veidots, lai tiktu galā ar šādām problēmām. Atceramies kautvai Jaungada pusnakts agrāk ierastos zvanu atteikumus un novēlotās apsveikumu SMS.

Tāpēc es nebrīnos, ka dažiem tīkls parādījās tikai pēc vairākām stundām, jo gan centrālie elementi, gan bāzes stacijas nav domātas tādām noslodzēm.

Kas ir studējuši trafika teoriju un jo vairāk saskārušies praksē ar pārslodzēm zina, ka atteikumu, kam seko retry, gadījumā, situācija strauji pasliktinās, jo jauni pieprasījumi tupina nākt, kamēr esošie retrajojas, tādejādi noslodze ir spējīga pieaugt eksponenciāli un līdz ar to arī atteikumi.

 

Bez tam ja pazūd barošana, tad kad viņu atjauno viss parasti turpina strādāt kā līdz šim, bet tele2 tīkls pilnībā sāka strādāt tikai pret rīta pusi. (Ja serverim nobrūk HDD, tad gan atjaunošana prasa krietni ilgāku laiku - gan jau ka centrāles arī izmanto šos datu nesējus)

 

Link to comment
Share on other sites

wellstar

Savējie un ZZ savējie saņēms atlaidi rēķinam vai pluss pie kredīta!!!! SMS par to jau ir saņemtas :spiteful:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...