Jump to content

IPhone 3G SIM problēma


atkarigais
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

Man problēma ir ar 3G IPhone (versija: 4.2.1 (8C148), Modēma programmatūra 05.13.04), viņš negrib pieņemt SIM kartes kuras ir jaunākas (kurām ir mazāks pēc izmēriem tas metāliskais čips), visas vecākas gājuma kares ņem pretī ( vismaz 3 ir pārbaudītas amigo, lmt, o-karte, un visām tā metāliskā daļa bija lielāka kā tām jaunajām kas nāk). LMT ar padomu jau 2 mēnesi kavējas, tāpēc nolēmu griezties pie Jums :).

Telefons nav bloķēts ( to man LMT jau kādas 10x pārbaudīja :D ), ir uzlikts JB.

Mans sākt domāt, ka vainīgs JB. Telefons itkā viss strādā pašlaik ar o-karti, bet gribās sākt uz viņa lietot lmt.

Varbūt uzliekot OS bez JB problēma pazustu? Nav kādam tā gadījies?

 

P.S. Viņš nevis nepieņem, bet nemaz neredz tās jaunās SIM kartes - neprasa pat pin kodu.

Labots - atkarigais
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nezinu man visu laiku bija LMT SIM ar lielo metālisko čipu, bet tagad pārgāju uz BITI un viņi man iedeva SIM ar jauno tā saucamo mazo metālisko čipu, bet viss iet kā nākas.

Arī iPhone 3G 6.15.00 BB +JB un Unlock. Pamēģini tiešām uztaisīt Restore, jo nevajadzētu būt problēmām. Un SIM card tray ir oriģinālais?

Link to comment
Share on other sites

atkarigais
(labots)

CITĀTS

 

Par to SIM card trary nav ne jausmas, dabūju jau lietotu un tajā laikā nebija vēl tādu SIM karšu, visas ņēma pretī :)

Par to restore :D pēc šī es to uztaisīšu? http://www.online-te...re-iphone-ipod/

Nekas nemainās ja ir JB?

Kautkur lasiju ka shift jātur pirms restore un DFU modēm :)

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Ja Tavā rīcībā ir okarte ar kuru strādā, maini okartes pieslēguma veidu uz Mūsējie un lieto laimīgs.

SIM karte būs tā pati vecā - strādājošā.

Link to comment
Share on other sites

atkarigais
(labots)

CITĀTS

 

Šitais variants laikam, ka nederēs, jo man jau tā lmt karte ir kuru es gribu viņā lietot, tas telefons kurā es viņu pašlaik lietoju jau ir fiziski savu nokalpojis :)

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

atkarigais
(labots)

Tas jau bija pirmais ko izdarīju, bet jauno karti arī nemaz nepaņēma ( ka jau rakstīju ka neaiziet pat līdz pin koda pieprasīšanai, nereaģē)

Devuška veikalā papromēšanas pēc ielika savu personīgo lmt pieslēguma sim un tā strādāja bez problēmām. :(

Nekas vakarā paromēšu restore uztaisīt, tikai jācer, ka rīt nebūs jātaisa jauns topiks par telefona atirgšanu pie dzīvības :D

Jautājums vēl joprojām aktuāls: vai restore taisīšana ne ar ko neatšķiras ja telefonam ir JB?

Labots - atkarigais
Link to comment
Share on other sites

Ja restaurēšana nelīdzēs, būs jāmaina sim uz citu.

Labots - VIL
,
Link to comment
Share on other sites

Ja veiksi Restore tad JB būs jāliek pa jaunu, bet tas nav grūts process. Un vai ir oriģināls Sim tray var pārbaudīt to izņemot ārā, jo uz tā iekšpusē ir rakstīts iPhone Serial Number, kam jāsakrīt ar to, kas ir iekš Settings/General/About. Pēc Restore veikšanas būs nepieciešams JB.

 

(Un ja pie Redsnow instalācijas ir ieķeksēts Install iPad 2 Baseband noteikti to izķeksē, jo to uzliekot pazaudēsi iespēju lietot GPS)

Un aukstāk jau minēja, ja Restore nelīdz tad nāksies tev pielāgot jaunu SIM karti, bet ja tomēr restore nelīdz iesaku pamēģināt, aizņemties no kāda citu SIM Tray.

Labots - *M3
Link to comment
Share on other sites

atkarigais
(labots)

Jā uz tā plastmasas kurā liek iekšā sim sakrīt gan imei, gan serial :)

Nu nekas jāgaida vakars, jo uz darba kompika negribas ņemties :)

 

Vakar vakarā uztaisiju restore un ar redsnow JB, tas broblēmu neatrisināja, bet gan izveidoja jaunu :D, tagad pat ejošajai o-kartei īsti zonas nav :(

SIM karti pieņem un itkā zona 1 vai 2 stabiņi ir, bet pēc 2 minūtēm parādās no service un viss.

Un ko sadarīju ne tā? :)

 

Tagad cik saprotu ar redsnow ir tikai jailbreak, bet laikam vāl nepieciešams unlock?

Labots - atkarigais
Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Unlock netaisi to dari peedeejo. Iespeejams kontakti netiiri starp SIM karti un telefonu. Un uztaisi restore no DFU mode un padziivo bez jailbreak kaadu laiku. Tad redzesi kaa ir.

Link to comment
Share on other sites

Zonas droši vien nav tāpēc, ka ir ieslēgts 3G, kas ir slikti pieejams ap tevi. Izslēdz 3G un strādās tikai GSM un zona būs pilna. Par to kādēļ neņem citas SIM vari vēl pamēģinātu citu SIM tray vai iesaku doties uz kādu servisu, jo šī tiešām ir dīvaina problēma.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
atkarigais

Nav vēl sanācis izmēģināt NettWerk ieteikumu, jo pašlaik laika tā pamazāk. Uz servisu sr kautkā nav gribasspēka viņu nest un grūst viņā naudu iekšā, ja neies mož pats atvākošu un paskatīšos kas lācītim vēderā. Un ja neaizies - tiks izmantots kā gps + kādas spēlītes padzenāšanai :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...