Jump to content

Asus F80L


Snoop Cauna
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

 

Mans Asus F80L saņēma spēcīgu triecienu ar kulaku pa klaviatūru un tagad mēģinot to ieslēgti man rādās tikai melns ekrāns /nevar palaisti datoru, ventilators dzirdams ka startējas un HDD pārbaudīju ka arī darbojas.

Pieļauju ka mātesplate ir beigta, bet kādas ir jūsu domas par to kas pēc trieciena varēja ciesti viss trakāk un vairs nedarboties? vai ir reāli viņu salaboti? ,skatījos ss.lv tad tur donoru atrasti neizdevās, varbūt kādam no foruma lietotājiem ir Asus F80L uz izjaukšanu?.

Link to comment
Share on other sites

Ja dators starteejas, piesleedz aareejo monitoru un apskaties, kas tur notiek. Veel caur Fn var paarsleegt video izejas. Kaut gan, ja kulaks iepazinaas ar iesleegtu laptopu, tad atvadies no cietaa diska arii. Cietais tajaa variantaa ir miris 100%.

Labaak meklee kaadu no foruma biedriem, kursh fiziski var apskatiities, kas noticis. Virtuaali tev neviens preciizi nevarees paliidzeet, bojaats var buut jebkursh dzelzis un maatesplate ir praktiski peedejaa rindaa.

Link to comment
Share on other sites

Snoop Cauna

ok, a sitiens ir gandrīz virs diskdziņa.

 

## Ja TE ir kāds kas varētu pārbaudīti kuras detaļas īsti ir beigtas pēc sitiena, tad lūdzu raksti PM vai vienkārši iepostē tepat.

 

## Vai arī ja TE ir kāds kas iepērk beigtus laptopus tad dod ziņu par sevi.

 

Patiešām neviens nav ieinteresēts palīdzēti?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Līdzīga situācija - ORDI ražojuma portatīvais arī "atrāvās" (nez, brālis vai nu spēlē zaudēja vai kas tur nokārās) citiem vārdiem sakot dabuja labu triecienu.

Tagad ieslēdzot viņu iespīdas ieslēgšanas indikatorlampa un pati power poga, bet ekrāns paliek melns, pēc brīža ieslēdzas ventilatori. Nekādu pīkstienu gan nav un arī ekrānam virsū spīdinot gaismu (ja nu lampa vai inverters beigti) bet tāpat neko ekrāns nerāda. Turot atkal nospiestu power pogu tās 5 sekundes kompis izslēdzas, tas ir lampiņas izdziest un ventilatori pārstāj griezties. Kompi izjaucu un saliku, cerot ka varbūt kāds kontakts vaļā, bet nekā. HDD gan ir lupatās.

Ebayā esmu redzējis kkādus portatīvo sistēmplates diagnostikas štruntus, tie kaut ko spēj vispār parādīt?

 

Kompis nav jauns, bet žēl itkā mest ārā, viņam tur Core2DuoT7700, 1920*200ekrāns, 4gb rami, tv karte, kkāda atsevišķi piespraužana nVidia videokarte 8800M-GTX, bluetooth, N tipa wireless ar 3 antenām, bet vizuāli tieši šāds

 

Ak jā, biju pieslēdzis cita lcd ekrāna to lampu, bet tā arī tumša, tātad uz to inverteri netiek nemaz strāva padota. Ārējā monitora ar dvi spraudni man gan uz vietas te nav, nevaru notestēt.

Labots - arnisd
Link to comment
Share on other sites

Nu pats es esmu pabeidzis stresa menedžmenta kursus Triviumā :D bet nu šis jau bija brāļa garadarbs :spiteful:

 

Tagad ieslēdzot viņu iespīdas ieslēgšanas indikatorlampa un pati power poga, bet ekrāns paliek melns, pēc brīža ieslēdzas ventilatori. Nekādu pīkstienu gan nav un arī ekrānam virsū spīdinot gaismu (ja nu lampa vai inverters beigti) bet tāpat neko ekrāns nerāda. Turot atkal nospiestu power pogu tās 5 sekundes kompis izslēdzas, tas ir lampiņas izdziest un ventilatori pārstāj griezties. Kompi izjaucu un saliku, cerot ka varbūt kāds kontakts vaļā, bet nekā. HDD gan ir lupatās.

Pa nogali pieslēdzu pie ārējā monitora - tāpat nekādas reakcijas.

 

Kādas ir pazīmes kad videokarte nobeidzas?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...