Jump to content

z-5500


саша
 Share

Recommended Posts

Gestapo

A priekš kam tev 5.1.

 

man ir 2300. Bass afigenijs, skaņas kvalitāte so/so, kā datora tumbas der. Kāda nozīme jaudai? Ja kaimiņu puikām liekas, ka par maz, tad uzzīmē ar marķieri uz korpusa 5000w PIMPO.

Link to comment
Share on other sites

tak paskatāt autora iepriekšējos postus - gan līdz nākamajiem Jāņiem izlems. :close_tema:

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Osim taisnība, patiesībā moderi to debiloidu varēja nobanot.

 

vienkarsi eja [slēpts] jus debilie!!!!!!!

 

idioti tadu jus esat tema slegta!!

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Pēdējais brīdinājums autoram un pēc tam sekos atpūta uz vairākiem mēnešiem:

- raksti normālā nekropļotā latviešu valodā

- ievēro pieturzīmes

- salabo tēmas nosaukumu, lai citi cilvēki saprastu, par ko iet runa.

- savā postā paskaidro, ko vēlies uzzināt tādu, ko nevar izlasīt minēta produkta specifikācijā.

- raksti sakarīgi.

Link to comment
Share on other sites

ir z5500

ir arī iegādājamas pa 130 Latvju naudiņām.

Pilnā komplektācijā un kastē - Tehniskais un vizuālais stāvoklis ideāls.

Link to comment
Share on other sites

саша
(labots)

CITĀTS

 

gribetu uzinat kur tik letu Tu iegadajies??

 

A priekš kam tev 5.1.

 

man ir 2300. Bass afigenijs, skaņas kvalitāte so/so, kā datora tumbas der. Kāda nozīme jaudai? Ja kaimiņu puikām liekas, ka par maz, tad uzzīmē ar marķieri uz korpusa 5000w PIMPO.

 

vienkarsi patik filmas paskatities ar forsu skanu!! kad vis apkart skan ka realitat gandriz!:)

 

un muzonam ari lai riktigs bass butu!!

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Pa 130 ir lietotas :fool:

 

Mūzikai lieto 2.0 vai 2.1. Šitie jūsmiņi ar 5.1 mūziku... nāksies atkārtoties :fool:

Link to comment
Share on other sites

саша
(labots)

CITĒ KO CITĒDAMS, NECITĒ MODERU!

 

tad paskaidro kapec 2.1 labaks par 5.1

 

prikes muzikas daudz labak man ta skiet akustika lielaka! visu istabu var kartiki apskanot! samet pa sturiem timbnas 5 un vis! neka 2 tiakj!

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Edgars15

BANU!

Latviešu valodas ķēmošana turpinās! (Un ne tikai) Lasīt māki, autor? Es tavā vietā jau sen būtu moderu ieteikumus izpildijis.

Labots - Edgars15
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

pff, 5.1. ir pagājušais gadusimtenis, to lieto tikai vairs Ziemeļkorejā un dažās attālākās Ķīnas provincēs, ņem labāk 7.1. psc skaņa, skan no visām malām, sajūta, ka būtu kopā vienā dušas kabīnē ar konkrēto izpildītāju.

 

7.1. sila

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ufff... 7.1 ir tikai opjiem un lūzeriem. Kārtīgi vīri slēdz vismaz 7.2, citādāk nav tas blieziens un mūzikas kvalitāte!!!

 

[media]

[/media]

 

P.S. sorry, man [media] tags nestrādā.

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Čalim gan uzreiz ir tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik liels daikts, ko samērīties. Īpaši patika muzons, kas gruzījās fonā, un titrs uz pokemonu plastmasas izstrādājuma ar zilo gaismu: A very professiona look!

Link to comment
Share on other sites

nezinīc

kāpēc jūs cenšaties ieskaidrot cilvēkam savu patiesību? Ja grib, ja patīk, lai pērk!

 

Varbūt(!) tad, kad paaugsies, iemācīsies latviski rakstīt, iedziļināsies audio tehnikas jomā, uzzinās, kas ir RMS un kas- PMPO jaudas, viņš sapratīs savu kļūdu un labosies! :)

 

Mans viedoklis: jauns z-5500 komplekts maksā +\- 200ls. Spēlēm un filmām der! Pat mūzikai vienkāršam cilvēkam derēs, tomēr, prātīgāk būtu par šo naudu paņemt kādas lietotas tumbas skandas (runāsim latviski) un integrēto skaņas pastiprinātāju. Ja zilon's ausis nav nobradājis, atšķirību jutīs! :)

 

PS. Vai Tornis un Žaks Kustō ir dzirdējuši tās z-5500, vai vienkārši akli piekrītat tam, ko esat lasījuši forumos? Nemaz jau TIK slikti šīs neskan! Nevajag tās salīdzināt ar B&W, focal utt. skandām, jo tā jau ir pavisam cita kategorija...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es par šīm skandām forumos neko lasījis neesmu, un man arī nevajag. Es esmu redzējis elektroniku, kas tur ir iekšā, un man ir augstākā fizikas izglītība (viena no manām izglītībām), kuru iegūstot esmu apguvis arī akustiku, viļņu teoriju u.c. derīgas zinātnes. Līdz ar to man pietiek tikai paskatīties uz izstarotāju, lai viss kļūtu skaidrs. Protams, elektrisko jaudu tie spēj izturēt un skaņas spiediens cilvēka dzirdei visjutīgākajā diapazonā arī ir, bet lūdzu, atstāsim šos komplektus geimeriem un zemas bitrate kompresijas kolbasījiena muzaka klausītājiem.

Visiem nav jav jādzer piecdesmitgadīgs konjaks, bet vai tāpēc vajag apelēt pie tā, ka "plastmasas divlitriniece ar` brangi gāž no kājām!" ???

Labots - Tornis
  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

nezinīc
atstāsim šos komplektus geimeriem un zemas bitrate kompresijas kolbasījiena muzaka klausītājiem.

 

Nu bet automehāniķim Sašam taču neko vairāk nevajag! :D (Bet varbūt viņā snauž audiofils...)

 

Ā un vēl kas- Ja gribās jautrāku pēcpusdienu, iesaku palasīt Aleksandra topiku par datoru, kuru viņš spēlēm taisījās pirkt..:lol:

Link to comment
Share on other sites

Līdz ar to man pietiek tikai paskatīties uz izstarotāju, lai viss kļūtu skaidrs.

+1

Tikai neizgliitotiem zemaas bitrates cieniitaajiem shis teksts noteikti asocieejas ar iedomiibu, augstpraatiibu, utt ....

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Šī ir iedomība :boast:

 

Mani darbistabas mīluļi

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pag, pag, tūlīt kevins ieliks savas sistēmiņas līkni uz 1 vatu, varēsi iet nokaunēties :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Manas jaunās DIY ausis, speciāli basiniekiem - orders ar priekšapmaksu.PMPO - pēc klienta vēlmēm !

 

Headphones.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ja iet pa ekstrēmo, tad uzreiz šādu būvēt :spiteful:

 

Giant%20woofer.jpg

Link to comment
Share on other sites

Edgars15

Vāks konkrētais! :crazy_pilot: Tam briesmonim jauda ir zināma?

Labots - Edgars15
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...