Jump to content

HTC Tattoo bluetooth problēma


varnuleens
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Lieta tāda, ka es caur savu telefonu nevaru caur bluetooth ne nosūtīt, ne arī man var kaut ko nosūtīt!

Uz telefona ir orģinālā 1.6 OS.

Es esmu mēģinājis likt virsu dažādas programas, bet tās nav palīdzējušas!

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nez vai googlē meklēt pēc "how to root android", "how to root tattoo" ir baigi sarežģīti... :fool:

Link to comment
Share on other sites

varnuleens

Jau atradu! Tātad pēc rootošanas visam vajadzētu strādāt?

Link to comment
Share on other sites

varnuleens

izdariju visu kā māte google lika, bet tāpat neizdodas neko pārsūtīt vai saņemt!

Varbūt kāds ir to darijis, un var iedot pamācību pēc kuras tas tiešām sanāk!?

Link to comment
Share on other sites

Vai tiešām andris neko tādu nav spējīgs izdarīt bez visa tā gemoroja? Palasoties visas tās slavas dziesmas, biju labākās domās :on_the_quiet2:

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Firefox

Esmu saskāries ar līdzīgu problēmu!

 

Ceru, ka kāds tomēr atradīsies ar labu padomu.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Vai tiešām andris neko tādu nav spējīgs izdarīt bez visa tā gemoroja? Palasoties visas tās slavas dziesmas, biju labākās domās :on_the_quiet2:

 

Tak sen jau zinaams ka Android ir taadaa pashaa suudaa kaa Symbian. Nav man taapeec skaidrs par ko gan taa gjiibst Android fanaatikji ieraugot Android telefonu.

Labots - Nettwerk
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Nu moins... atkal sibijānis izrādās māk kaut ko vairāk.... tāpēc domāju, kas ir ka no sievas ūberandroīda nekas nesūtas caur blūtūz...

Labots - saf
Link to comment
Share on other sites

Konkrēti tatuška ar bāzes firmwari to nespēja. Ar 2.3.4 tāda iespēja bija, arī Incredible S ar 2.3.3 to spēj. Arhaiska Android versija sājā gadījumā ir ražotāja nolaidība, taču kā jau minēja - apgreido uz 2.3.4 un viss būs :)

Protams, vari arī uzinstalēt https://market.android.com/details?id=it.medieval.blueftp&feature=search_result - tam vajadzētu nodrošināt minēto funkciju

Labots - Kams
Link to comment
Share on other sites

Lietoju Motorola Defy ar 2.2 androidu, novilku bezmaksas programminu Bluetooth file transfer un vissu var parsuutiit!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...