Jump to content

Skaņas kartes problēmas


webagent
 Share

Recommended Posts

Labdien! Man ir tāda problēma ar lapša skaņu karti! Kad es klausos mūziku uz viņa apmēram kādu stundu, skaņa tā var tekt lago/čarkst ik pa brīdim. Bet notiek tā tikai tad kad man datora baterijas režīms ir vai nu uz power saver vai balanced. Draiveri tika updeitoti un nekas nemainās. Vai kāds zin kā to novērst?

Labots - webagent
Link to comment
Share on other sites

izklausās, ka pie tiem režīmiem arī skaņas kartei barošana tiek piegreizta, lai netērā pārāk daudz, un tad austiņu barošanai jauda nepietiek

Link to comment
Share on other sites

biosā vai softiski atslēgt visus procesora energoekonomijas režīmus (eist, cool'n'quiet utt etc), lagošana rodas no tā, ka procis rausta takts frekvenci

novelc softu un apskaties cik augstu uzleks aizture, tai lapā ir arī vairāk ieteikumu

Link to comment
Share on other sites

webagent

izklausās, ka pie tiem režīmiem arī skaņas kartei barošana tiek piegreizta, lai netērā pārāk daudz, un tad austiņu barošanai jauda nepietiek

 

Kā var uztaisīt lai nenogriež barošanu skaņas kartei?

Link to comment
Share on other sites

KaarlisK

Realtek draiveros dažkārt ir power save opcija, varbūt to var pamēģināt izslēgt. Protams, ja vispār skaņas karte ir Realtek.

Link to comment
Share on other sites

webagent

BIOSā man negribas īpaši čakarēties jo nezinu kas un kā. Kartes nosaukumu nezinu tur vienkārši rakstīts high defenition audio device (kad atver device manager pie audio sadaļas)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...