Jump to content

Skaņas kartes draiveris.


kroky
 Share

Recommended Posts

Lieta tāda, ka es kādu laiku atpakaļ nopirku sev jaunas austiņas. Un tā kā integrētā skaņas karte ir par švaku, tad papildus nopirku arī skaņas karti Creative Sound Blaster Audigy SE. Ieliku iekšā savā kastē un palaidu PC. Bet kā sāku instalēt Driver no orģinālā diska. Tā zils ekrāns un dators restartējas. Pamēģināju vairākas reizes, bet nekā. Ieliku citā slotā un tas pats. Vēlāk atradu Driver tieši priekš manas skaņas kartes internetā viņu mājaslapā. Instalēju un skaņas karte aizgāja viss skan un ir ok, bet vienīgā problēma, ka neiet Skaņas Panelis, kur es varētu kādus Options vēl mainīt. Meklējot internetu uzdūros tādai lietai, ka viņu Driver nav uztaisīts lai darbotos ar Windows 7. Tad nu jautājums vai ir kāda iespēja man tomēr salabot, lai viss strādātu? Bildē var redzēt, ko Windows 7 man rāda, par to visu. Kā uzlieku meklēt update, šis pasaka, ka jau ir pēdējā versija.

post-76903-0-48006600-1308753362_thumb.jpg

Labots - kroky
Link to comment
Share on other sites

Ja nav W7, tad meklē Vistas draiveri, 99%, ka derēs. Bet vispirms ļauj W7 pašam meklēt draiveri. Hmmm, te meklēji?

Un kas vainas integrētajai ? Priekš austiņām kvalitāte noteikti pietiek.

Labots - raiviic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

PIedevaam Biosaa atsleedz iebuuveeto skanjas kart. IEspeejams ka konfliktee.

Vareeji jau arii zilaa loga kljuudas pazinjojumu pateikt.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Tieši tur meklēju un tam Driver ir rakstīts This download is a driver providing Microsoft® Windows® 7 and Windows Vista® support.

Integrētajai lieta tāda, ka nāk sņākoņa līdzi, un ligzdas sačakarētas.

Kā arī no integrētās nav iespējams dabūt tādu skaņu, kā no papildus kartes.

 

PIedevaam Biosaa atsleedz iebuuveeto skanjas kart. IEspeejams ka konfliktee.

Vareeji jau arii zilaa loga kljuudas pazinjojumu pateikt.

 

Kur tieši man biosā viņu meklēt?

Un zilais logs bija tik sekundes jautājums, kad jau pazuda.

 

EDIT: Izdevās tagad atslēgt integrēto, bet kaut vai rāda, ka nespēj atrast karti nemaz. Instalēšanas laikā.

Izdzēsu driver, ieinstalēju pa jaunam. Bet kaut vai nekā.

Labots - kroky
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Jau kuro reizi cilvēki uzraujas uz šiem mēsliem no Creative... ienīstu to kantori.

Audigy SE ir P-A-R-O-D-I-J-A!!!

Tur no Audigy ir tikai nosaukums - tur patiesībā ir Crystal Audio čips+softiska Audigy fīču emulācija.

Tāpēc arī normālu Vistas un W7 draiveru ar visām fīčām nav.

Meklē neta nostūros Daniel_K SB Audigy draiverus - tie līdzēs.

Link to comment
Share on other sites

Meklē neta nostūros Daniel_K SB Audigy draiverus - tie līdzēs.

 

Atradu tieši speciāli priekš SE kartēm, bet, kad instalēju met error. Un pēc tam tās programmas, kas ieinstalējās. Palaižot rāda, ka nevar atrast karti.

Link to comment
Share on other sites

Ja nav mājaslapā draiveri, tad to dzelzi vairāk nesuportē un nekas labs ar tiem kreisajiem drivakiem nesanāks. Bija veca SB Live 5.1 karte, kuru tā arī neizdevās piešķilt uz W7. Nospļāvos un nopirku SSā lietotu, bet ar W7 atbalstu.

Link to comment
Share on other sites

Kaa tikt pie zilaa loga pazinjojuma neprasi, te ir pilns forums piespamots, kaa redzeet kjuudas pazinjojumu.

Pag, ja jau neatrod skanjas karti nemaz, tad meklee vainu skanjas kartee vai maateslatee.

Piem. pamaini slotus. Ir jau veel gudriishi, kas neatsleedz kompi no straavas pilniibaa, kad gramstaas datoraa.

 

Draiveri ir jaalaadee no razhotaaja maajas lapas. Ja vinji vairs neatbalsta, tad vieniigais uzticamais avots ir driverguide.com .

 

Vai nu turpinam ziileet vai arii paraadi to kasti kaadam, kursh saprot ko dara. No tevis, kaa autora, maza jeega, jo neko nespeej paskaidrot.

 

Kursh, nez var paliidzeet ja pasaki ka "Man te met kaut kaadu erroru"?

Link to comment
Share on other sites

Uz vienu slotu man meta zilu ekrānu

Ieliekot otrā slotā skaņa ir, bet vienkārši netieku klāt panelim.

 

Man jau nav grūti bez viņa izdzīvot. Skaņa man iet. Tikai intereses pēc gribēju pajautāt, varbūt kāds zin atrisinājumu.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Tā nu gluži nebūs, tev lizard nav taisnība.:) Pats lietoju SB karti zem win7, man nekāds KX draiveris nav na--j vajadzīgs. Ne visas SB live kartes ir sūdīgas. Pašam ir SB live 24bit 7.1 karte, kurai ar draiveriem nekādu problēmu uz win7 nav. Karte skan ļoti labi un pat izcili, pilnībā apmierina manas vajadzības. Nav nemaz viss tik sūdīgi kā te mālē.:D

Link to comment
Share on other sites

Cornholio

KX draiveri der tikai īatajiem soundblasteriem ar EMU10K čipiem.

Priekš audigy SE un LS nederēs.

 

Priekā!! :drinks:

Link to comment
Share on other sites

atkaartoju hvz kuru reizi - vieniigaa sakariigaa iespeeja pieskjilt soundblasterus zem w7 - http://kxproject.lugosoft.com

DL, pilnīgi piekrītu, bet arī es atkārtoju jau kuro reizi - NORMĀLAS Live, Audigy un X-Fi

Nevis tās SE, Value utt parodijas ar Crystal Audio čipu un softisku EMU10K emulāciju :(

Creative atspārdīt vajadzētu par šito ideju - smērēt lētu mēslu, kas vispār nav Audigy

Jo tieši EMU10K ir tas kas padara Audigy par Audigy.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...