Jump to content

Sennheiser CX300


matizz00
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Man radusies liela problēma ar Sennheiser CX 300 austiņām

 

Iepriekš viena auss neskanēja, pēc laika atkal sāka skanēt.

 

Bet tagad problēma ir tāda - Griežu jebkuru ierīci uz pilnu skaļumu, bet vienalga abas austiņas skan ļoti klusi + vēl bass skanēja ideāli, bet tagad nekā

 

Es nezinu ko man darīt, varbūt zinat tādu servisu (vēlams Rīgas centrā, centra rajonā) , kur salabos?

post-90545-0-91742600-1308555786_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nu un kā Tu domā, par kādām naudiņām kāds ies čakarēties ar tiem Taviem ausu puļķiem? Nu par kādiem 10-20Ls varbūt arī var ņemties ar smalko vadiņu lodēšanu, bet pa tādu naudu tak jaunas var nopirkt :sarkasms: . Visi ausu puļķi ir paredzeti vienreizejai lietošanai!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tak skaidrs, ka vsdiņi pārberzušies no lietošanas un iet uz īso, bet salabot tādu defektu tak baigais čakars. Faktiski jamaina visi vadi, bet pielodet pie ausu puļķiem atkal čakars. Nu nav vērts šitos sū** remontēt. Normālām ausīm vēl vadu var nomainīt bet ausu puļķi ir vienreizējai lietošanai!

Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Man liekas, ka tā vadiņu salabošana beigās izmaksās vairāk kā puse no tādu pašu, tikai jaunu, austiņu vērtības ...

Labots - Alkoholokausts
Link to comment
Share on other sites

Ipeklofijs

Pardon my French, bet jūs te runājat pilnīgu bul$itu. :hi:

 

Tās austiņas ir aizaugušas ar ausu sēru.

Nopērc ūdeņraža pārskābes pudelīti aptiekā par 33 santīmiem, uzpilini uz tīras virsmas dažus pilienus, noņem austiņām gumijas, un papeldini tos telefonus tajā pāris mm dziļajā peldē. Var pasist ārā, var paslaucīt - pats gudrs. Lieta tāda, ka ūdeņraža pārskābe šķīdina ausu sēru. Tātad, procedūru turpini, līdz ausis skan ideāli!

Vot, kaņec svjazi! :pioneer:

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
matizz00
(labots)

Tas jau neko nemainīs, ja es ar ausu tīrāmajiem visu laiku viņas tīriju, drošvien vaina meklējama iekšpusē.

 

Austiņās iekšā nekas nesabojāsies + Tev tā ir bijis?

Labots - Mežavecis
Daudz citātu
Link to comment
Share on other sites

Nu, nu, saviem cx300 entās reizes pārlodēju gala štekeri, nekas tik sarežģīts jau tur ar nav. Ja ir lodāmurs, protams.

Tagad gan esmu jau šamās veiksmīgi nobeidzis un gaidu paciņu ar soundmagic pl30 :)

 

P.S. Beigās man pat bija 1/2 no baltām un 1/2 no melnām cx300 :D

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ko sakat par šādām

 

Sennheiser CX300B MK II jeb sennheiser cx 300 ii precision

 

ir izturīgas pēc mēneš anenoplīsis vadi ?

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Kaut gan pats personiigi neesu ieksheejo austinju piekriteejs, iesaku panjemt ieksheejaas no Denon firmas. Pats lietoju divas no Denon firmas austinjaam, bet aareejaas.

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...