Jump to content

Recommended Posts

Sveiki!

Taatad lieta sekojosha... ir "Blue-ray disc player BDP2700 PHILIPS" atskanjotaajs.

Vajag sarakstiit filmas, no DVD diskiem uz aareejo hdd, taa, lai atskanjojot caur to pleijeri no hdd buutu taapat kaa ieliekot disku. Visas izveelnes, paarskataami chapteri utt....

 

Idejas?

 

Vienmeer bijushas liikas rokas uz kkaadaam video konverteeshanaam :(

Edited by Verneris no Rīgas
Link to post
Share on other sites

Nepretendēju uz absolūtu taisnību, bet man nāk prātā, ka jātaisa no DVD diska .iso fails. Vajadzīgs tad būtu Media player's, kurš ņem pretī .iso

  • Slikti! 4
Link to post
Share on other sites
raiviic

Nezinu, ko gremo šis pleijeris, bet uz datora mierīgi var palaist DVD ( vismaz ar VLC un Media Player Classic Home Cinema) arī, ja tiek vienkārši nokopēta VIDEO_TS mape un to iebaro pleijerim. Tiesa, ne jau katru DVD tik vienkārši nokopēsi :sarkasms:.

  • Patīk 1
Link to post
Share on other sites

Video Playback

•Playback Media: BD Video, BD-ROM, BD-R/RE 2.0, DVD, DVD-Video, DVD+R/+RW, DVD-R/-RW, Video CD/SVCD, CD, CD-R/CD-RW, USB flash drive, DivX

•Compression formats: H.264, MPEG2, VC-1, DivX Ultra, XviD

•Disc Playback Modes: Standard Play, Pause, Search forward/reverse, Slow Forward, Resume Playback from Stop, Skip, Disc Menu, Repeat, A-B Repeat, Zoom, Angle

•Video Enhancement: Deep Color, x.v. Color, Video Upscaling, Progressive Scan

•BD Region Code: B

•DVD Region.: 2

 

 

.iso nu gan jau vinjsh nenjems pretiim, a uz kompja palaist jau nav nekaadu probleem, bet vajag, lai iet caur to pleijeri un lasa no hdd... :(

Link to post
Share on other sites

To nu gan uzzinaashu tikai riit, jo cilveeks, kam shii prbleema ir Shanhajaa un droshi vien jau gulj :D Darba deveejs vinjam paluudz, lai uztaisa sho murgu, tad nu jaaizpaliidz, bet....

cik es esmu licis parastajos dvd atskanjotaajos, tad vinjsh vienkārši uzraada vairaakas filmu daljas un viss... pa vienai var palaist, a taa kaa prasa taa nevar.

Link to post
Share on other sites
Žaks Noriss

Ne folderus, ne ISO nespēlēs, varu teikt ar 99% pārliecību. Jāizmanto kāds elementārs konverteris. http://handbrake.fr/index.php vienkāršs, bet kvalitāte pieklibo.

  • Patīk 1
Link to post
Share on other sites
e = d

bij kaut kāds advancēts divx konteineris, bet jāskatās vai tas hlams šo maz suportē. reāli jau maz cilvjiem tāda fīča interesē.

Link to post
Share on other sites

Bet kas notiek, ja mēģina iebarot VIDEO_TS mapi no usb?

 

 

Nekas nesanaak. Eu dzheki, tieshaam svariigi shito izdariit :(

Link to post
Share on other sites
Žaks Noriss

DVD izvēlnes nestrādās nekad no fļešaks. Pat WD TV HD šo te pusotru gadu čiņīja.

 

Konvertē uz H.264.

Link to post
Share on other sites
raiviic

Nu DVD ir DVD - pārkodējot uz kaut ko, vienalga visa izvēlnes arhitektūra jāveido no nulles, ja izvēlētajam formātam tas vispār iespējams.

Vienkāršāk konkrēto DVD pārveidot par mpeg 2(tas pats vien jau ir) un skatīties bez izvēlnēm.

Edited by raiviic
Link to post
Share on other sites

Nu, var to VIDEO_TS noripot tā, lai noņemas reģionu kodi, bet tad jāskatās, vai tas pleijeris ir ar mieru ņemt pretī IFO failus.

 

Vienkāršais tests - atrodi kādu region-free disku un pārkopē to VIDEO_TS mapi uz HDD. Ja pleijeris to spēj atskaņot un pietam ar visiem menu, tad varēsi arī pārējos tā pārveidot.

 

Citādi tiešām švaki.

Link to post
Share on other sites

DVD izvēlne jeb menu it konkrēti video faili / audio faili / attēli / txt + skripti, kas ir aprakstīti DVd specenē (kādas tur krāsas grāmata) un kurus saprot, lasot no diska failsistēmas, DVD atskaņotāji. Atsevišķi DVD atskaņotāji (par BluRay nezinu, mans Panasonic nedara to) saprot arī uz USB nesēja uzliktu DVD diska ISO attēlu vai attiecīgo failu struktūru (VIDEO_TS, AUDIO_TS). BluRay diskiem menu parasti ir JAVA applets, un to adekvāti nokopēt ir jau ļooti grūti.

Neesmu detalizēti pētījis Matroska speceni, iespējams, ka tur bija arrī MENU , bet nu tas ir ļooti komplekss jautājums, es nemāku to taisīt.

 

Resumē: ja tas playeris nemāk spēlēt ar DVDDecrypter iegūtu ISO vai failus, tad citu alternatīvu neredzu, kā iegādāties WD TV Live vai citu Twixu, Popkornu, etc. kas atbalsta DVD menu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...