Jump to content

iesakiet bezvada ausis + mikrafons


edzha90
 Share

Recommended Posts

Sveiki, mekleju ausis ar mikrafonu, priekš skype zvaniem, proti bezvada.

Atradu šādas - http://www.amazon.co.uk/Bluetooth-Wireless-Headset-Dongle-Pack/dp/B003Q6IKFW/ref=cm_cr_pr_pb_t

Ļoti svarīga nianse ir tāda,ka meklēju tieši tādas ausis kurām USB spraudnis ir tādos izmēros kā augšējā linkā (ļoti mazs) varbūt kāds ir manījis ? Vabūt, man meklēt kā bluetooth neivs wireless ? Vai es kaut ko jaucu,jo wirelss cik saprotu būs lielākā diapazonā?

paldies

Labots - edzha90
Link to comment
Share on other sites

Varu piedāvāt mazlietotas Nokia BH501 bluetooth ausis no sava mantu pārdošanas topika..

3191672.jpg

 

..pats viņas retu reizi izmatoju pie stacionārā datora skaipam - funkciju pildīja godam :)

(klāt gan iepriekš jau bij iepirkts belkin b-tooth usb puļķis)

Link to comment
Share on other sites

ka vispār pareizi ir ? bluetooth austiņas var lietot, ja ir blakus datoram (vajag bluetooth utvērēju datorā) ? un wireless austiņas piekontaktējas caur rūteri? jeb es kaut ko jaucu..

Link to comment
Share on other sites

stacionārājiem vajag puļķi, portatīvajiem(vismaz jaunākajiem) bluetooth jau ir iebūvēts!

sakonektē un lieto :)

Link to comment
Share on other sites

un ja nav, tad galvenais ir skatities, lai austinas atbalta bluetooth un tad var klāt piepirkt uztvēreju, pareizi?

Link to comment
Share on other sites

jarajara

nu tikai rēķinies , ka jo letākas zilzobja nopirksi, jo vairāk hemoroīdus dabūsi. nedomā ka varēsi pļurkstēt stundām, un aiiet uz otru istabu. ar lētajiem dongļiem tāpat. vairāk problēmu , ka jēgas. man ir samsung , kaut kādas 550, laikam. it kā pat normalu laiku tur, ap 8 stundām , bet vienalga zb visu laiku domat par to vai neesi aizmirsis uzladēt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...