Jump to content

Wireles LAN kartes draiveris


Homer J. Simpson
 Share

Recommended Posts

Homer J. Simpson

Taatad ilgu laiku nebiju apdeitojis PC, dators uzlika 93 updates. Naakoshajaa dienaa iesleedzot datoru nets vairs neiet, uzspiezhot uz Ralink ikonas raada visu kaa pararasti- signaala stiprums utt. Apskatoties control panel arii raada signaala stiprumu un to, ka tas wireless network it kaa ir ok un visam buutu jaastraada. Atverot task manager sadalju Network paraadaas "No Active Network Adapter Found" Paarinstaleejot softu tas pats.

Link to comment
Share on other sites

Nevis Task Managerī, bet Device Managerī skaties, vai nav kādas dzeltenas vai sarkanas zīmes.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Homer J. Simpson

Nevis Task Managerī, bet Device Managerī skaties, vai nav kādas dzeltenas vai sarkanas zīmes.

Tur jau es paarbaudiiju viss ir kaartiibaa, jau biju vinu caur turieni izneemis un paarlicis pa jaunu.

Link to comment
Share on other sites

Kāds AV un mūris tiek lietots? Kkas no windowsa defaultiem? Iespējams kāds drošības updeits vainīgs un vajag atkal atķeksēt "allow" iekš AV/ugunsmūra settingiem? Personīgi man ar windows defaultajiem nav pieredzes, tapē taustos tumsā. Līdzīgi bijis ar kompi kam bij ZoneAlarm mūris.

Labots - snefelss
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Ko tu tur kladzini muļķības cilvēkam?

Ko vel ieteiksi? Nošārēt c:\ ?

Pampars! :dornis:

  • Patīk 2
  • Slikti! 4
Link to comment
Share on other sites

Homer J. Simpson
(labots)

Kāds AV un mūris tiek lietots? Kkas no windowsa defaultiem? Iespējams kāds drošības updeits vainīgs un vajag atkal atķeksēt "allow" iekš AV/ugunsmūra settingiem? Personīgi man ar windows defaultajiem nav pieredzes, tapē taustos tumsā. Līdzīgi bijis ar kompi kam bij ZoneAlarm mūris.

Kaada atskiriiba kaads man AV? Kas tu galiigs pelmenis esi?

Labots - Dr. Nick
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...