Jump to content

mūzika dzīvoklim līdz 60 Ls


martinssprog
 Share

Recommended Posts

nezinīc

Kaut gan cik atceros te cilveekam bija ierobezhoti liidzeklji,pakraas veel un uz rudeni nopirks ko skanoshaaku,bet tad jau atkal gribeesies sansui pamainiit-apburtais loks :D

 

Un tas nemaz nav tik slikti! Ja ik pa laikam tehniku maina tad var vismaz var sajust to atšķirību- izdzirdēt plusus un mīnusus, salīdzināt un uzkrāt pieredzi! Protams, bezjēdzīgi ir esošo tehniku mainīt pret tāda paša līmeņa vai zemāku, jo jāaug jau tikai uz augšu! :happy:

 

Man jau ar' pats pirmais bija Aiwa resīvers. Tad to nopārdevu, nopirku Sony resīveri un uzreiz- atšķirība jūtama! Nu tad kādu laiku to soņuku klausījos, sāku forumus lasīt un uzzināju, ka integrētie pastiprinātāji esot labāki. Nu tad sony nopārdevu un nopirku Technics integrēto SU-7700 un atkal- jutos patīkami pārsteigts! Zinu, ka kādreiz arī šo mainīšu, pagaidām žēl, jo viņš ir ārkārtīgi labā stāvoklī vēl no 77.-78. gada saglabājies, tik pāris skrambas uz paneļa!

 

Pirms tam arī skaņas avoti arī bija "labi"- daži centrāltirgū pirkti diski un kačātie mp3 faili ar +/- 128kbps bitreitu :D Tad, atkal pateicoties forumam, uzzināju par FLACiem un to, ka plates var skanēt labi! Visa ši vinilplašu padarīšana mani aizrāva, tādēļ izvilku no pagultes vecāku ĀRIJU-102. Kad sāku ar to rīkoties šitā štelle parāva mani vēl trakāk un jau pēc neilga laika es gribēju ko labāku. Pārdevu āriju- nopirku Technics platenieku un, kaut arī spēlējot PSRS melodija plates, atšķirība ir jūtama. Gan jau arī to kaut kad mainīšu- gribētu tādu ar smagu disku, S-veida tonearmu, manuālo un atkal salīdzināšu un vērtēsu... :on_the_quiet2:

 

Arī tumbas, protams, kādā jaukā dienā tiks mainītas. Pašreizējās S-90B mani pilnībā apmierina. Laikam jau tāpēc, ka neesmu dzirdējis neko labāku pie savējiem aparātiem savā istabā :D Tomēr, kad pirkšu labākas gan sajutīšu atšķirību...

 

Bet tā ir mana pieeja un mans subjektīvais viedoklis. Būtu es miljonārs, ņemtu Technics SU-8080 un 800. sērijas B&W tumbas un, domājams, pie tā komplekta arī paliktu.. :acute:

Labots - nezinīc
Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Domāji laikam B&W skandas? Ir man darba kolēģim mājās pāris plauktenieces šitās-B&W 685 , personīgi man liekas ,ka tur neviens ražotājs nestāv klāt ļoti labi skan...Jā, ir uz ko tiekties..

Link to comment
Share on other sites

Nu, lai paņemtu Technics SU-8080 nav jābūt miljonāram, var sameklēt cenā līdz 100 Ls...

Man viņš ir un patīk kā skan, tajā pašā viņš ir un paliek integrālais pastūzis, pie tam samērā pasens (1977).

Labs preamps + endstufs kaut vai no NAD viņu izpogās vienā setā, nerunāsim nemaz par Accuphase, Arcam un tamlīdzīgiem...

Da tas pats 606ES vai 707ES Sony izpogās. Protams, cenā līdz tiem 100 Ls pieļauju, ka būs grūti sameklēt labāk skanošu.

Link to comment
Share on other sites

nezinīc
Domāji laikam B&W skandas?

Jā pamanīju un izlaboju. Nu kur var tik līdzīgi- Bowers & Wilkins, un Smith & Wesson :D

 

Par ampiem- nu labi, nesen lasīju arī par lampiniekiem (Mcintoch laikam) ārzemju forumos un tur tie tiek slavināti. Bet ja nopietni- kurš tad ir labākais amps mūsdienās? Lampas? Un kā ar ražotājiem- kāpēc, piemēram, rotel, krell, uc. netaisa augstas klases lampu pastiprinātājus ar ģeniālām shēmām un izmeklētām detaļām..?

Labots - nezinīc
Link to comment
Share on other sites

Ko jūs te par simtiem vatu runājat! Te kāds par 300w runāja, un par 50w. Bet ja reāli, tad reālā 20w skaņa istabā, būs jābļauj ar sarunbiedru! Tas tā par īsto skaņas skaļumu.

Link to comment
Share on other sites

Hmm.

B&W jau marketings pusi cenas nosaka. Man ir DM603 grīdinieces, skan labi... bet tikai labi. Dažbrīd liekas ka divjoslu Phonar skan labāk. Un Phonar 40s noteikti manuprāt skan labāk, kaut, liekas, bija pat lētākas. Visi man mājās, viegli salīdzināt.

 

Man jau lielie Tannoy patīk vislabāk, dual concentric.

 

PS simtiem W vajag, lai headroom nodrošinātu. Bet to mp3 paaudzei nesaprast. Loudness maximizeru upuri.., ;-)

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

nezinīc

Par phonar jau arī daudz labas lietas lasītas! BET vai tumbas salīdzinātas pie tiem pašiem aparātiem (amps un CD/LP atskaņotājs)no tā paša skaņas avota un tumbu novietojuma istabā? :on_the_quiet2:

 

Intereses pēc- kurš tad ir tas izredzētais stipreklis Torņa arsenālā, kurš godināts tikt pieslēgtam pie B&W un Phonar...?

Link to comment
Share on other sites

noname-30w.jpg

 

mazliet paturpinot sho diskusiju par Izredzeetiem ampiem, varbuut varu paluugt Neziniisha komentaaru --- vai amps ar shaadu THD liikni var pretendeet tikt sleegts pie Tornja Phonar un B&W ? :)

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

Manuprāt tam THD nav ne vainas. Kas tas par ampu?

Vienu laiku ražotāji mārketinga nolūkos dzinās pēc 0.000x % THD, bet praktiskās jēgas/vajadzības no tā pasākuma nebija nekādas, kā vēlāk paši atzina.

Link to comment
Share on other sites

man gan vairāk pēc kāda preampa izskatās nevis jaudinieka, baigi plakans mērījums. kaut gan nav redzams svarīgais diapazons - līdz 20K

Link to comment
Share on other sites

tas meeriijums ir pie ampa 30W. [ kaa reizi normaala jauda prieksh maajas BW un Phonar ]

plakans ? nu- liidz 20K nav taapeec, ka harmonikas augstaak par 10K cilveeka auss taapat nedzird, turklaat --- taalaak man arii skanjas karte nesupportee.

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

neesmu eksperts, bet rezultāts nav pārāk izcils - 0.005 ir jau mūsdienu verķiem. vēl kritums pie 50HZ, tas laikam no tā ka dzēšas ar fonu . nu nez parasti uzrāda līdz 20Khz. ja amps ir ar zemāku thd pie 20Khz, tam būs zemāks kopējais. un jo platāka josla - jo zemāks augstā gala thd. kaut kā tā. bez 20Khz nav objektīvs rādījums. rekur vienam manam ampam thd - pats nemērīju - bet amps tāds pats.

 

thd.gif

 

tas gan pie 120W

Link to comment
Share on other sites

Oskar --- tev ir kaads meeriijums ar to 0,005% muusdienu verkjiem ? Bet tavs meeriijums, nevis kaa CD aparaatu testaa --- no razhotaaju manuaalja panjemtais ???

PS- es jau arii nesaku, ka taa liikne ir ideaala , es vienkārši prasiiju, vai Tornim un Neziniitim derees pie BW un Phonar :)

Link to comment
Share on other sites

es pats grasos samērīt tik žēl naudu labai skaņu kartei :D

Link to comment
Share on other sites

Nu es te tieshi skatos, tev tur bija Hiraga amps sabuuveets, bet meeriijumi taa arii izpalika ...

Tad arii vareetu diskuteet par tiem 0,005% ...

Nu, lai nokjertu 0,01%, pietiek ar ne paaraak labu skanjas karti :D [ kaa manaa gadiijumaa ]

PS- jaa, 0,005% ir arii TDA7294 uz 1Khz :D [ peec razhotaaja manuaalja ]

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

nu jau mēs te aizgājām offt. Skaidrs , ka pie 1khz nav nekāds rādītājs - jāskatās Frekvence vs THD. un augstajā galā ir krietni švakāk tai TDA

Link to comment
Share on other sites

Es, ja godīgi, nezinu, cik kuram daiktam kādi % rakstīti pasē, vai ir dabā, izņemot jaudu, kuru arī atceros aptuveni. Šobrīd pie BW ir pieslēgts Harman Kardon PM660, pie Phonar Laser 200 - SONY TA-F650esD, pie Phonar 40s + Phonar Centric + Bipol - ONKYO 606ais resīvers. Bet viss mainās, viss plūst, patlaban tiek apsudraboti kontakti UHER PMA-400 preampam, kas tālāk tiks eksperimentēts ar NAD 2200 galu, UHER UMA-200 galu un SONY TA-F590ES gala pakāpes režīmā. Nekādus THD nevienam no minētajiem nezinu :) Es jamos klausos , nevis skatos izejas signālu :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...