Jump to content

Vai pa nakti sleedzat mobiilos aaraa?


 Share

Recommended Posts

Nee jo man nav 13 un man nezvanas pumpaini polifoniju ipasnieki pa naktim... + telefona ir modinatajs...

Link to comment
Share on other sites

Guest R35P3CT

Ne ārā ne māja es viņu neslēdzu... no rītiem nebūtu labi aizgulēties un gadās ka kādam vajadzīga steidzīga palīdzība.

Link to comment
Share on other sites

Slimais_Bebrs

man ir triis varianti

1) Jaa

2) Pilniigs klusums (bet ne izsleegts)

3)Nee

Link to comment
Share on other sites

Guest SomeGoofy

Nee nesleedzu.

Vish pats to izdara, jo ir pietiekami sapraatiigs telefons.

Un modinaataajs straadaa arii pie izsleegta telefona, arii praatiigs modinaataajs.

Kad pieceljos iesleedzu telefonu, prieksh kam tureet to iesleegtu pa nakti, nav jeegas.

--

SomeGoofy

Link to comment
Share on other sites

clickhere

sleeddzu aaraa jo dzreiz kaads ute piezvana ap 4iem naktii :))

modinaataajs straadaaa arii kad mob tel ir atrubiiits

Link to comment
Share on other sites

Guest kopeee

protams, ka nesleedzu

modinaataajs... un vel citreiz sanaak ap 4 atbildeet uz ljoti svariigiem zvaniem :D

Link to comment
Share on other sites

Par aaraa sleegshanu neesmu pat domaajis- man tur modinaataajs- ja izsleegtu tad nepamostos :D + veel arii man neviens pa naktiim nezvanaas

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

sleedzu pa nakti aaraa tik briivdienaas, jo naakoshajaa riitaa man vienmeer zvana no darba un prasa visaadas stuulbas lietas! vai pasuutiiji, pazvaniiji? kad buus, kur taa lieta staav? vai klients jau svaaca preci? vai uz YOTA anteenas uzgaljus pasuutiji? un stuulbaakais ir vaitad tev shodien nebija jaabuut darbaa??? un beigaas piebilst, atvaino ka zvanu briivdienaa! pankuukas, es nekad nezvanu cilveekam ja zinu ka vinju varu iztrauceet... tikai tad ja tas tieshaam ir dziiviibas un naaves jautaajums! vot tad es vinjus suutu triis kvartaalus taalak! Ieksh LP laikam ar buus jaasleed laukaa... lai UT netraucee speelt!

Link to comment
Share on other sites

Neatceros kad peedeejo reizi buutu izsleedzis telefonu- to daru tikai tad ja esmu taadaa vietaa kur nav zonas -izsleedzu lai nerij bateriju lieki u sjo:D ... Nuu a savaadaak nesleedzu--- Mosh kaadam vajag mani naktii sazvaniit?!- Zvaniis prosta pljaapaat naktii-dabuus pa kaklu,

13gadiigas meiteniites man ar nepiikstinaas :))

Link to comment
Share on other sites

Guest dirsoshs bezvaardis

Jū, pa nakti skaņa tiek atrubīta nafig, jo ir daži krāni, kam ir perversijas zvanīt astoņos no rīta :evil:

Link to comment
Share on other sites

Guest zigiz

kad man skanja pedejo reizi mobilajaa ir skaneejusi pat vairs neatminos..man tik ir klusums, un pa nakti sledzu ara..kad eju gulet..nu apm ap 1, ka kuru reizi. Pie modinaataja zvana ari iesledzu telefonu ieksha,jo nepatik ja kaads piepeshi tevi miegaa uzraush augshaa! besi ara taas grieziigaas skanjas kas naak aaraa no tiem telefoniem piemeram braucot sab transportaa utml..laikam cilveki ir kurli ka liek tik skaljus zvana tonjus!

Link to comment
Share on other sites

Es izsleedzu - man nevajag, lai mani kaads &^$@* uzmodina 3 naktii, un arii, galu galaa - taapat neviens nakts viduu nekaadas nopietnas sarunas nevediis... turklaat baterija arii ilgaak velk... ;)

Link to comment
Share on other sites

ja mājās, tad jā

ja prom tad ne - citādi mani Falks nevarēs sazvanīt, ja būs tāda vajadzība (signalizācija mājās)

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE

Vienmēr ieslēgts, savādāk kāda jēga no mobīlā, ja sazvanīt tevi nevar! Nu jā un man neviens nepīkstina, jo visi sen jau iebaidīti ar smsbomberu (vienīgais variants kas palīdz) :)

Link to comment
Share on other sites

nesleedzu, taapeec jau tas ir mobilais, ka vienmeer Tevi var sazvaniit...

Link to comment
Share on other sites

Lai ari kaa gribeetu vismaz naktii mieru no taas trubas,diemzheel nevaru atljauties sleegt aaraa.darba specifika.

no 6dienas uz 7dienu un no 7dienas uz 1dienu gan sleedzu aaraa.

es te taa dazhreiz iedomaajos kaa mees agraak vareejaam vispaar straadaat bez mobilajiem sakariem?! ja tagad pat naktii nevaram izsleegt ...

Link to comment
Share on other sites

dreamrider™
Vienmēr ieslēgts, savādāk kāda jēga no mobīlā, ja sazvanīt tevi nevar! Nu jā un man neviens nepīkstina, jo visi sen jau iebaidīti ar smsbomberu (vienīgais variants kas palīdz) :)

 

A nu nu - kas tas tāds par bomberu? Tak nejau Tu pats tos ampļus apbombardē ar SMS?! Es a gribu tādu navarotu.

Link to comment
Share on other sites

Nekad neslēdzu, jo dažreiz vajag modinātāju... varu pamosties arī bez, bet tā drošāk :) .

Parasti, ja kāds zvana naktī, tad pieņemu, ka tas ir svarīgi...

piem. :!: ...vienreiz zvanīja kāds kreiss nummurs un prasīja BOMBERMAN kodus :? Norēcos :lol: uz nebēdu un gulēju tālāk!

Link to comment
Share on other sites

Guest kuzmitch

nesleedzu aaraa. man telefonam 24/7 ir norubiita skanja, straadaa tikai vibrators, taa kaa tel ir visu laiku vai nu pie jostas vai kabataa tad vienmeer zinu ka zvana... un ja ari nepacelju tad zinu ka ja buus svariigi tad zvaniis veel :wink:

Link to comment
Share on other sites

nesleedzu aaraa. man telefonam 24/7 ir norubiita skanja, straadaa tikai vibrators, taa kaa tel ir visu laiku vai nu pie jostas vai kabataa tad vienmeer zinu ka zvana... un ja ari nepacelju tad zinu ka ja buus svariigi tad zvaniis veel  :wink:

 

Man pilniigi liidziigi.... telefons staav uz vibro.... :) no sound... besii man kad braucu transportaa un kaadam saak zvaniit.... ;) Taapeec pasham arii staav bez skanjas. Vieniigaa skanja kas man no tel atskan ir riitaa 2x modinaataajs ar 10min intervaalu... telefons vienmeer redzamaa zonaa...

Link to comment
Share on other sites

Guest yoji

ja nesanaak aizmirst, atstaaju vibro rezhimaa, jo tas man ka griez pa grriidu, taapt var dzirdeet, a taa telefons iet 25h diennaktii, 8 dienas nedeeljaa :lol:

Link to comment
Share on other sites

maajaas naktiis vienmeer sleedzu aaraa, negribu lai naktiis mani kaads modina, modinaataajs uzlikts uz riitu, ja neemsu maajaas tad atstaaju iesleegtu...

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Pēc 1:00am off. Simensiem modinātājs neatkarīgi no on/off ;)

Link to comment
Share on other sites

defaultaa iesleegts 24/7 un pie rokas ... vieniigais tiek nosleegta skanja ja iru kaadaas sapulcees... vai jebkur, kur nepieklaajaas ka zvana mob ... (teiksim kino,teaatris,etc)

Link to comment
Share on other sites

neslēdzu.

principā man visu laiku telefons darbojas pīkstiena+vibro režīmā. nav ko visādus tizlus toņus klausīties - tas nav priekš manis.

kad eju vēlu gulēt un gribu izgulēties tad izslēdzu arī pīkstienu un vibro - pilnīgs klusums. citādāk no rītiem mēdz zvanīties visādi, a bet palaist zvanus gan nebūtu labi (ja izslēgts telefons)

Link to comment
Share on other sites

Tel iesleegts 24h nedeeljaa!

Izsleedzu tikai kad kaads zvanaas un neliek mieru (prasti 5dienu un 6dienu naktiis kad sauc uz kaadu tusu). Vispaar man 5dienaas un 6dienaas ir karstaa liinija.

Aa un veel, kad esmu kaadaa tusaa, paalii, tad arii sleedzu aaraa, lai senchi nezvaniitos:)

Link to comment
Share on other sites

es nesleedzu laukaa ne skanju ne pashu telefonu - cilveeki parasti naktii taapat nezvana - zvana tikai ja kas svariigs.. un taa kaa man modinaataajs 30% gadiijumu nepaliidz pamosties, tad izpaliidz draugi vai darbabiedri zvanoties un prasot kur tad es esmu;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...