Jump to content

all in one wireless printeris


Recommended Posts

00nigga00

Sveiki!

 

Lieta sekojoša, nepieciešams jauns all in one wireless printeris. Pirms neielga laika tika nopirkts HP Officejet 4500 WIRELESS, nu neviena laba vārda par šo te. Uzstādīšana bija sarežģīta, kad tika printētas lapas ārā, pats printeris, šī procesa laikā, raustijās, arī ilgs laiks pagāja, kamēr noskanēja lapu un saglabāja pdf formāta uz datora. Tad nu tagad meklēju jaunu printeri. Sāku skatīties uz canon, jo pašam tagad ir canon mp600, un jāsaka, ka ideāls. Kādas atsauksmes būtu par šo - canon MP640 un Canon PIXMA MX885? Varbūt ir kāds labāks variants šajā cenu kategorijā, ap +/- 120-130LS? Skatos, ka ārzemju portālos augstu tiek vērtēti arī epson printeri. Kāda kvalitāte un darbības ātrums ir tiem? Tādi printeri nav bijuši lietošanā ne reizi.

Paldies jau iepriekš!

Edited by 00nigga00
Link to post
Share on other sites

Pirms pāris mēnešiem iegādājos Brother DCP-7030. Melnbalts lāzera AIO aparāts. Par drukas kvalitāti nesūdzos (tā ir pat ļoti laba, salīdzinot ar kādreizējo HP lāzernieku, kas tika ekspluatēts), bet skenēšanas ātrums varēja būt biki labāks. Izvēlējos šito aparātu, jo biški parēķinot lapas izmaksas starp tāda paša budžeta citu ražotāju ierīcēm sanāca mazākas+tonera ietilpība pietiekoši liela, lai bieži nebūtu jāmaina/jāpilda+3 gadu garantija.

 

Tagad skatos viņu lapā, ka ir parādījušies jauni aparāti, kur viens no viņiem atbilst tavām prasībām, gandrīz, izņemot cenu - 149 LVL.

 

Edit: Bet ar to cenu brother.lv lapā nevar 100% rēķināties, jo arī savu aparātu nopirku no kantora (mbbirojs.lv), kurš pārdeva to aparātu par mazāku cenu nekā brother.lv piedāvā. Piebildīšu, ka mbbirojs tos aparātus arī iepērk no brother.lv.

Edited by badzo
Link to post
Share on other sites
00nigga00

Kā vispār ir ar Brother printera uzstādīšanu? Piemēram ar to hp officejet bija grūtības, bet canon bija vieglāk par vieglu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...