Jump to content

Ka ielikt dziesmas,video, apps iPhone


rinalds131
 Share

Recommended Posts

Taka ieprieksejaja diskusija, kuru biju izveidojis, kads administrators gribeja paspided un aizsaisit vinu ciet, nu labi ,bet pacenties sito neaiztaisiit.

Izmeklejos pa google neko saprotamu un "basic" nevareju atrast, tapec griezos pie boot.lv, ieprieksejo diskusiju aizvera ciet aprakstiju teksta kas rakstits pirmaja teikuma.

Varbut kads varetu padalities ar veidu ka parlikt dziesmas, video, programmas uz iphone izmantojot iTunes?

Link to comment
Share on other sites

rinalds131
(labots)

 

 

tas būs par mūziku, video nēsmu licis, bet cik zinu tur biki čakars :)

 

paldies,bet man vaig ielikt pasa savvas dziesmas, apps, nevis no appstora

Labots - rinalds131
Link to comment
Share on other sites

iTunes gan ir smags produkts. A vispār, Ābols visu ir tā "samudrijis". Nez kā pašiem "jankām" liekas!

Un vēl tās stulbās sinhronizācijas.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

rinalds131

iTunes gan ir smags produkts. A vispār, Ābols visu ir tā "samudrijis". Nez kā pašiem "jankām" liekas!

Un vēl tās stulbās sinhronizācijas.

 

Ja tu zini kadu citu veidu iznemot iTunes, tad drosi saki!

Link to comment
Share on other sites

TasPatc

paldies,bet man vaig ielikt pasa savvas dziesmas, apps, nevis no appstora

 

 

ideja jau tā pati (par dziesmām), izveido playlisti no dziesmā kas tev glabājas PC, pirms sinhronizācijas ieliec ķeksi pie izvēlnē pie tavas playlistes un tad tik SYNC :)

Link to comment
Share on other sites

#5:

Da nē, vienreiz koļegam gribēju palīdzēt ar ITunes lietošanu, kurš vairāk par netu un wordu neko nezin. Aplauzos pa riktīgam, bet secinājums ir, Ābols nav no ābeles, bet gan no pakaļas nācis (konkrēti iPhone ar iTunes). Kam tāda sarežģīšanās vajadzīga?

Es vēl saprastu, nemācēt strādāt ar speciāliem softiem, bet amīšiem kompis + telefons + softs + bildes + mūzika + filmas, tas jau sarežģīti!

Laikam failu uploudot, tipa kā fleškā, iPhonam nevar?

 

Sorry par offtop

Labots - Zuxters
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bez jailbreak appus var uzlikt tikai caur appstore.

Ja gribi kā savādāk, tad taisi jailbreak un ar Cydia tad tālāk. Bet kas tie ir par "saviem" appiem?

Ja pats kodē savus appus, tad samaksā 100$ un gadu varēsi uzlikt uz sava un kolēgu iphoniem :D

 

edit: varbūt kaut kas ir mainījies pēdējā laikā, bet nu stipri šaubos zinot Apple politiku.

Labots - Biete
Link to comment
Share on other sites

rinalds131

Bez jailbreak appus var uzlikt tikai caur appstore.

Ja gribi kā savādāk, tad taisi jailbreak un ar Cydia tad tālāk. Bet kas tie ir par "saviem" appiem?

Ja pats kodē savus appus, tad samaksā 100$ un gadu varēsi uzlikt uz sava un kolēgu iphoniem :D

 

edit: varbūt kaut kas ir mainījies pēdējā laikā, bet nu stipri šaubos zinot Apple politiku.

 

Man ir jailbreakots un cydia gandriz neka nav, un es domaju,ka novelk no piratebay pa pakam un tad liek ieksa!

Link to comment
Share on other sites

Iepriekšējo topiku aizvēra moderators. Šo laikam vērt ciet būtu bezjēdzīgi, taču... Tiks tikai aizvērts tēmas autors, jo nav sapratis kādu ļoti svarīgu sīkumu: Boot.lv forumā ir aizliegts citēt iepriekšējo postu pilnā apjomā!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...