Jump to content

Bezvadu audio sisteema


spearec
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

Veelos noskaidrot vai ir iespeejams nopirkt audio sisteemu, kuru buutu iespeejams klausiities gan no TV, gan no portatiivaa datora(ne tikai muuziku vai filmas)?

Dazhreiz es veelos paarraidiit PC audio signaalu uz istabas skalruniem, bet dazhreiz TV signaalu uz tiem pashiem skalruniem(4 skalruni + sabuuferis).

Varbuut ir citi varianti kaa to panaakt visefektiivaak?

TV un skalruni veel nav nopirkti.

Labots - spearec
Link to comment
Share on other sites

Un protams ir jāzīlē kāds tev tas tēvē, skaties akustiskās sistēmes kas ir ar blūtūs, jebšu zilozobu.

 

P.S. Man piemērām ir mazas vienkāršas Creative T12 tumbiņas datoram, bet ar zilzobi iekšā, un atskaņo vienlaicīgi no diviem datoriem. Vienam ir analogs pielsēgts, bet otram zilais zobs. Tavā gadījumā analogu varētu slēgt pie tv un zilzobi ar datoru.

Link to comment
Share on other sites

spearec
(labots)

Sry, aizmirsu piebilst: TV ar veel nav nopirkts. Lai parslegtos uz TV audio, man buutu vienkaarshi jaizrauj PC uztveereejs no sabuufera? Varbuut arii variet ieteikt labus skalrunus no 400 - 1000 LS?

 

Laikam atradu labaako risinaajumu: Kaads no jaunaakajiem Sony TV + Sony Home Theatre.

Viniem esot DLNA protokols kas nozimee ka es varu no PC uz Home THeatre vai no TV uz Home Theatre striimot audio/video caur ruuteri.

VIeniigi nezinu vai skana atpaliks no bildes ar to DLNA.

Labots - spearec
Link to comment
Share on other sites

tādam bezvadu risinājumam ar BT jau nu gan nevajag tumbas pa 1000Ls , pat ne par 100...tāpat skaņa cūkās :D

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

spearec

Vadus savilkt pa tizlu?

 

Negribaas sleegt portatiivo pie TV katru reizi, kad gribaas satities filmu vai klausities muziku :p

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Un kā tu domā, tas video pats tur televizorā līdīs iekšā no laptopa, bez vadiem? Jeb tas TV tev ar WiFi apgādāts? Man nav "viena no jaunākajiem SONY" , mani DLNA philipsi pēc ezerneta brēc :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Baigi neiedziļinājos, bet šeit nevar sanākt kaut kas ar straumēšanu? LANā: TV, Resīvers, Ķeplaps caur wifi... Nav man tādi katli vēl bijuši, bet vai caur šo štelli nevarētu sanākt?

Link to comment
Share on other sites

Bet kā tādiem dulburiem 1 lieks kLs radies... :pardon:

  • Patīk 2
  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Dildentāl, vot tu gan pats esi dulburs laikam. Bļin reizēm pilnīg dusmas parauj, atnāk kaut kāds jaunbiedrs ar 11 postiem un sāk jau citus apdi**t. Cilvēks uzprasija jautājumu ko nezin. :nono:

Labots - Larijssene
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Neredzi kā viņš uzprasija?

Pa to naudu sanāk atsevišķs torentbox+mediaplayer un ne ar kādu portativo nekur nav jāslēdzas!

Būtu paprasijis kādu variantu viņam iesaka priekš konkrētām vajadzībām - pateiktu. A viņš neko nezinot pats savā "pro" galviņā redz ir izdomājis ka VAJAG bezvadnieku. Tikai tapēc ka LNT un TV3 bieži piemin šo sarežģīto terminu.

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Tad būtu tā arī viņam pateicis, nesaprotu kur bija problēma. Cilvēks domāja pa savam, bet tāpēc jau var ieteikt savu viedokli. Tāpēc jau šis ir FORUMS. Nav man nekāda saistība ar konkrēto topika autoru, bet tiešām reizēm dusmas parauj par latviešiem, kas tik citus latviešus noriet māk.

Link to comment
Share on other sites

Latviešiem būtu jāiemācās literārā valoda un tad normāli noformulēt jautājumu. Pēc uzdotā jautājuma varēja spriest, ka cilvēks interesējas par risinājumu, kur pie "kaut kā" pieslēdz laptopu un TV, un tas "kaut kas' bez vadiem tālāk signālu uz surround skaļruņiem padod.

  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Latviešiem būtu jāiemācās literārā valoda un tad normāli noformulēt jautājumu....

 

... un arī atbildes.

 

Tie (atbildētāji), diemžēl, ir vairāk pamanāmi, jo ir nospiedošā vairākumā.

Labots - ediots
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

kellerman

Cik zilzobim ir data reits? Kā tur var kvalitatīvu audio pārsūtīt, īpaši vairākkanālu?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...