Jump to content

Vajag padomu: vai šīs tumbas atbilst cenai


dream_voyager
 Share

Recommended Posts

Labdien!

 

Esmu nolēmis nopirkt savam PC jaunas tumbas.Neko iespaidīgu nevajag,galvenais,lai kaut cik baudāma skaņa!

 

Dotajā momentā esmu noskatījis tumbas SVEN SPS 855 (1veikals.lv) cena 29.50Ls

 

Kā jūs domājat vai atbilst cenai,vai var ieteikt kaut ko labāku šajā cenu diapazonā? Max varu uz tumbām 40ls ziedot

 

 

 

 

Paldies:)

Labots - VIL
Link to comment
Share on other sites

kaspich

1. veidojot teemu, luudzu, nosauc to taa, lai arii cietiem buutu skaidrs, par ko Tev saape;

2. ja noraadi model, noraadi linku uz to [veelams, razhotaaja], lai cietime nav jaameklee tas Tavs sapnju model.

 

par konkreeto izveeli.

shii ir 5.1. akustika. attieciigi - sateliiti ir jaauzstaada preciizi tiem paredzeetaas vietaas. 100% dodu, ka to nedariisi, un tas nebuus izdaraams. shim te komplektam nav laika aiztures u.c. navaroti - tikai precizi pareiza izvietojuma gadiijumaa buus jeega.

 

izejot no shii: saac ar to, ka meklee 2.0 vai 2.1 konceptu skandinjas. shajaa cenu kategorijaa Sven, Sound Line, Defender

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

dream_voyager

Ok,sapratu! Tēmu šeit veidoju pirmoreiz.. Centīšos saprotami jums paskaidrot :)

 

Dotajā brīdī ir: http://www.sven.ru/catalog/multimedia_2.0/sps-606.htm

 

Plānoju iegādāties vot šīs tumbas: http://www.oga.lv/index.php?lapa=produkts&veikals=19&kategorija=19&grupa=127&subgrupa=76&avots=eoga&kods=SPS-855%20Black

 

Par tām audio 2.0,2.1 utt neko daudz nesaprotu. Bet skatoties uz savas mātes plates AMD Athlon II x2 250,saprotu ka arī 5.1 tā atbalsta!

 

 

 

 

Tātad,vai šīs tumbas atbilst cenai? Vai ir kas labāks par tām,ko varu iegādāties 30-40Ls diapazonā?

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

kaspich

Tu saprati, par ko runaaju?

Tev ir iespeja izvietot taas skandas taa, kaa to prasa 5.1.??????

centru - TIESHI pretii, atlikushos 4 sateliitus preciizaa [ar centru sakanjotaa] attaalumaa/kvadraataa, acu/ausu augstumaa?

kaa Tu to realizeesi???

 

ja domaa samest visu vienaa chupaa [kaa bilde] - skanjas vietaa bus meesls [sliktaak kaa no 2].

otra lieta - prieksh kam Tev taas akndas? speleem? ja muuzikai - kur dabuusi 5.1 skanju?

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

dream_voyager
(labots)

CITĀTS

 

To man vajag,jo nodarbojos ar skaņas apstrādi.Precīzāk ar reason,cubase utt. Par izvietojumu neuztraucos,vietas ir pietiekoši :) Problēma tāda,ka no pašreizējām grabažu tumbām,jēgas audio apstrādē nav lielas.Neuzskatu,ka 30ls ir kaut kas liels

 

 

Otrkārt,neesmu datortārps,tāpēc savus uzbraucienus paturi pie sevis.Redzes problēmu gadījumā,izlasi iepriekšējos komentus,ka tumbu jomā neorientējos,jo līdz šim darbojos tikai ar SVEN SPS 606 (linku vari atrast augstāk)

Labots - Žaks Kustō
  • Patīk 1
  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

O, jā 5.1 skaņas apstrādei kādreiz radītas. Domājams, ka skaņas apstrādei vajag ko nopietnāku - ala monitorus kādus. 5.1 ir domātas spēlēm un filmām....

 

http://www.m79.lv/Microlab-SOLO1-2-0-Speakers60W-RMS30W-30WSOLO1_82234.html

švaks tev tas budžets. ar kādiem 50Ls kas sakarīgāks sākas...

Link to comment
Share on other sites

kaspich

izklausas, ka kaads vienkārši nes cauri..

nodarbojaas ar skanjas apstraadi, bet nezin, kas ir 2.0, 2.1., po oshibke 6 kastes izveelejies, no kuraam katra [ar 3 starpnieku varku] maksaa ap 1 cigareshu pacinju.. :D

 

beidz dziit dumumu.

http://www.elkor.lv/lat/datori/datoru-piederumi/skaljruni/defender-spk705-mercury-35-2-20w.html

 

shiim ir testeeta AFR. saliidzinoshi - cukurs! [protams, karaoke - ne pa teemu, bet to var arii neizmantot]

Link to comment
Share on other sites

http://article.techlabs.by/100_393_1.html

 

re kur var iečekot kas tiem 5.1 sveniem iekšā :D mazā 10W nikrene "sabam" un mazās 1W briesmīgas satelītiem. Jebkuras 2.0 būs labākas par to 5.1 sven bezmaz. defender, vigoole vai microlab, pilnīgi vienalga....bet nu aftoram jau ar laikam pilnīgi vienalga viss :D

Link to comment
Share on other sites

kaspich

CITĀTS

 

sateliitu AFR virs 5khz un suba AFR gaazh no kaajaam :D

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

CITĀTS

 

nu a ko var gribeet par taadu cenu ???

bet nu pa lielam jaapiekriit -- kaada jeega iepirkt kautko, tjipa pa leeto, lai tikai buutu ?

prieksh kam skanjas apstraadei 5.1 komplekts pa djeshovku ???? nesaprotu ...

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

... es varētu jaunajam talantam, topošajam Alanam Parsonam, Sansui ampu pa 25Ls "uzdāvināt", bet kur lai rauj normālas 2 skandas par palikušo budžetu, ko pie tā ampa pielikt? Pie PC būtu labu labais.

Link to comment
Share on other sites

dream_voyager
(labots)

Kaspich,vai kā tevi tur sauca,es saku vēlreiz,ja neproti lasīt nav mana problēma :) visu laiku esmu darbojies tikai ar esošajām tumbām,ar citām neesmu saskāries,tāpēc nezinu tās atšķirības. Tagad pienācis laiks,kam jaunam,bet nezinu pēc kā skatīties,tāpēc prasu jums :)

 

Budžets ir palielināts uz 60ls,varbūt tur var kko sakarīgu atrast. Lietotus negribu pirkt. Cik sapratu tad tas SVEN SPS 855 atkrīt

Labots - Artanis
Muti izmazgā, pajoliņš atradies...
Link to comment
Share on other sites

visu laiku esmu darbojies tikai ar esošajām tumbām,ar citām neesmu saskāries,tāpēc nezinu tās atšķirības.

... un teoriju principā negribu apgūt, gribu visu gatavu un ar karoti mutē...

Link to comment
Share on other sites

kaspich

cilveek, Tu par savu darboshanos radi SHAUSMIIGI nekompetentu iespaidu.

nu, aptuveni taa: Tu pieej Rumbulaa pie BTR izbaazenja, un saki - man te bija auto, Kia, es reku noskatiiju. bisku daargaaku. principaa tas pats. Tev saka - veciit, paskaties, shim te ir 16 ritenji, tas brunjutransportieris. Tu saac aurot - da es pats visu zinu, es esmu auto konstruktors..

 

man tikai jautaajums: kaa/ko Tu tajaa Cubase dari/dariiji, ja nezini, kas ir stereo, kas ir 5.1. ko Tu taisiijies dariit ar 5.1.?????

 

un man veel jautajaums - vai tieshaam Tu domaa, ka 40..60 LVL grupaa buus mega izmainjas? ir kvalitatiivi monitori [taa sauc iekaartas, ar kuraam straadaa, lai dzirdeetu apstraadaato materiaalu], kas maksaa 500..1000 LVL.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Ja saprastu kaut ko, tad paņemtu, cik nu normālu var dabūt, 2.0. :huh:

Link to comment
Share on other sites

kaspich

1306313375.jpg

 

shaada, piemeeram, ir Soundline SL-621 akustiskaa izstarotaa.. [zilaa kraasaa]. shaadu gan nebuutu ieteicams [bez korekcijas] kaa monitorus izmantot..

Labots - kaspich
Link to comment
Share on other sites

To man vajag,jo nodarbojos ar skaņas apstrādi.Precīzāk ar reason,cubase utt.

 

Ja mēģini kādus skaņas gabalus uzbliezt, klausi augstāk ieteiktos 2.0, kakas te neiesaka (tavā cenu kategorijā).

 

A varbūt tu 5.1 skaņu pats gribi uztaisīt?!

 

Nez kur tu to reason rāvi, ja nevari atļauties normālas tumbas, protams arī skaņas karti, bet mēs jau visi zinām kur.

Nu labi, mācies, iesākumā derēs tādas.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

ņem microlab solo1 vai solo2, skaņa ir laba priekš tādas cenas.

Link to comment
Share on other sites

audio_spoks

Bez apvainojumiem, bet īsumā ņemot ir tā, ka līdz apmēram Ls 100 un taisnību sakot arī krietni vien tālāk, tās akustikas maksā kā malka, un skan arī tieši tāpat, kā malka. Ja vēlies iegūt kaut vai ieskatu tajā kas ir pro audio palūkojies šeit Par tādiem vārdiem kā Genelec, PMC, Dynaudio, Alesis, KRK, utt., laikam labāk paklusēt. Nu tā kaut kā. Un galu galā, kas liedz aiziet uz kādu mūzikas instrumentu un tehnikas bodi, un aprunāties ar pārdevējiem???

Link to comment
Share on other sites

nu Kaspich, un kaa skan tas soundline, kad tam tos 2K pa +10dB pacelj gaisaa ?

Par paardeveejiem --- cilveeks aizejot piem uz leetaako veikalu - discomania- ieguus reaali neko, vai arii sabojaatu priekshsstatu par to, kas ir studijas monitors, kaa tam jaaskan, cik tas maksaa utt.

Ja skataas no audio spoka viedoklja, tad cilveeks vareetu aizchaapot liidz yamahas veikalam Teerbatas 63 ...

Link to comment
Share on other sites

kaspich

kevin - tie 2khz ir saakotneeji pacelti! tie tiek gaazti lejaa. ar FIR - nekaadu probleemu. fokusi saglabaajas, shausmiigaa nazaalaa skanja pazuud.

Link to comment
Share on other sites

audio_spoks

Jap, tieši tā. Un vēl arī uz AT Trade Matīsa ielā 65, un uz Tava skaņa, un kas nu tur vēl bija blakus, Upīša pasāža. Adrese Dizrnavu ielā 113.

Link to comment
Share on other sites

dream_voyager

Bez apvainojumiem, bet īsumā ņemot ir tā, ka līdz apmēram Ls 100 un taisnību sakot arī krietni vien tālāk, tās akustikas maksā kā malka, un skan arī tieši tāpat, kā malka. Ja vēlies iegūt kaut vai ieskatu tajā kas ir pro audio palūkojies šeit Par tādiem vārdiem kā Genelec, PMC, Dynaudio, Alesis, KRK, utt., laikam labāk paklusēt. Nu tā kaut kā. Un galu galā, kas liedz aiziet uz kādu mūzikas instrumentu un tehnikas bodi, un aprunāties ar pārdevējiem???

Jā saprotu,ka ar šo budžetu neko lielu nevar nopirkt!

 

Bet pašreizējās tumbas man galīgi neder.Pagriežot pat uz max,viņas man ir pa klusu,skaņa skan tā kā no bišu stropa. Pašlaik apsveru variantu par 30+30w vai 35+35w . Par 5.1 sistēmu ieminējos,jo gribu filmas paskatīties kaut cik sakarīgā līmenī,citādi nevar to filmu izbaudīt..

 

 

Ar pārdevējiem ELKORā runāju,uzmini ko man iesaka? Canyon tumbas pa 11ls :D ar tādiem durikiem man jākonsultējas ? Vismaz te forumā jums paprasu,kas drusku saprot

 

 

Link to comment
Share on other sites

dream_voyager
Link to comment
Share on other sites

darklight

Eh, nu izdomā tak pats, kas tev svarīgāk, baudīt +/- sakarīgā stereo kvalitātē mūziku, vai skatīties filmas uz 5.1.

Link to comment
Share on other sites

kaspich

afftor, par tumbaam viss skaidrs, pastaasti, luudzu, ko/kaa Tu darbojies tajaa Cubase! kas top? :)

Link to comment
Share on other sites

Autors nekādīgi negrib saprast, ka 5.1 kino baudīšanai un audio māsterēšanai tomēr ir pārāk atšķirīgas prasības, lai varētu izmantot vienu, universālu akustiku.

Tad man ir tāds ieteikums:

1. Iepērc lētos 5.1 grabuļus priekš filmām;

2. Iepērc pastiprinātāju pa 30-40 Ls - vai nu to, ko Tornis piedāvāja, vai arī man ir šis tas piedāvājams.

3. Iepērc (kādas nu vari atļauties) parastas, lietotas stereo tumbas, kaut vai S-30 sameklē, ar domu kādreiz nomeinīt pret labākām.

Link to comment
Share on other sites

dream_voyager
(labots)

CITĀTS

 

Tad laikam būs jāņem tās microlab tumbas 50+50w

 

 

Nu vari mēģināt ieteikt tos draņķus,par sliktu nenāks:D

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Labaisjanka

Gestapo par 200% taisnība. Visa mūzika CD diskos ir stereo variantā, tas ir 2 kanāli. Ir protams audio DVD, kur skaņa ir 5.1 variantā. Bet cik to ir un maksā tie nežēlīgi dārgi. Tātad, lai klausītos diskus vajag 2 tumbas, nu varbūt 2.. Tas ir , labais, kreisais kanāls un subbass. Tas arī viss. 5.1 sistēma tikai skaņu sačakarē, jo pārējos kanālus rada un aizpilda mākslīgi. Filmas jau nevar baudīt uz datora monitora. Priekš tam ir kinoteātris, kā ideālais variants, jo tur viss ir salikts tā sacīt pēc zinātnes. Mājas to var iegūt ar lielu un labu televizoru vai labu projektoru un pareizi izvietotu akustiku. Un beigās. Ne jau vati ir svarīgi , kaut gan arī tiem ir nozīme, bet gan kā tā tumba skan. Var uzlikt baigos kilovatus, ka gāž no kājām, bet gandarījuma nav.

Link to comment
Share on other sites

dream_voyager

afftor, par tumbaam viss skaidrs, pastaasti, luudzu, ko/kaa Tu darbojies tajaa Cubase! kas top? :)

 

Pārsvarā darbojos ar Reason 3 un 4sēriju, Cubase tikai 1,5 mēnesi mācos un pētu :) Gribu izveidot kaut cik normālu klausāmo gabalu uz 1h

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

kaspich

atljaushos apgalvot, ka afftor ir LJOTi smags gadiijums.

Pagriežot pat uz max,viņas man ir pa klusu,skaņa skan tā kā no bišu stropa ©

 

sore, pagriezhot uz max, vinjama bija jaaiet kropljos + jaakjeerc nenormaali. ja taa nav, tad kaut kas nav kaartiibaa ar levleingu, piesleegumu. tad probleema ir citur.

jeb, iespeejams, cilveeks nerubii neko, un out level visu laiku ap -30db? var buut arii taa..

 

 

p.s. kas ir klausaams gabals? mix? simfonija?

Labots - kaspich
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...