Jump to content

Mātes plates un RAM support list


janculis
 Share

Recommended Posts

Sveicināti!

Šodien vēlējos komplektēt datoru. Noskatīju procesoru, noskatīju mātes plati, bet esmu apstājies pie RAM.

RAM support listē nav atbalstīti tādi RAM, kuru apjoms pārsniedz 4 GB, bet teorētiski mātes plate atbalsta līdz 16 GB. Es tā kā vēlētos 8 GB.

Vai kāds man var apskaidrot, kā varu izvēlēties operatīvo atmiņu 8 GB apjomā atbilstošu mātes platei? Vai tomēr RAM support list tabulas jāvērtē savādāk?

http://download.gigabyte.eu/FileList/Memory/mb_memory_ga-870a-ud3_v.2.1.pdf

Ar nepacietību gaidīšu kādas atbildes. :)

Link to comment
Share on other sites

jebkurus 2 kingston 4GB moduljus + skaties kaadu memory MHZ plate supportee, un uz kaadas ir procesora FSB, ja procis ir 1333mhz, es droshi vien njemtu arii 1333mhz .

Link to comment
Share on other sites

janculis

Varbūt esmu pārprasts. Man ir viss skaidrs par šīm lietām. Esmu neizpratnē par RAM vendor list, jo tur nav norādīti RAM vairāk par 4 GB.

Esmu vienreiz iegrābies, kad nopirku mātes plati, 8 GB RAM, kuri bija neatbilstoši. Tā dēļ nācās iztikt vien ar 4 GB. Negribu vairs tajā pašā sūdā iekāpt, rupji sakot.

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

ražotāja specenē raksta : 4 x 1.5V DDR3 DIMM sockets supporting up to 16 GB of system memory

Link to comment
Share on other sites

nu paga, a kur tad ir taadi 8GB modulji ? tos varbuut serveriem razho, ne jau end- user datoriem, tie vareetu buut kautkaadi bufereetie, regjistreetie utml, tos tad arii parastaam MB nesuportee, kaut, dazhkaart tie taapat straadaa arii parastajaas mashiinaas :D

ja plate nav pirmaa jaunuma, logjiski ka razhotaajs neliks 4 un 8 gb moduljus, 99% useru tak liek augstaakais 2GB moduljus, pa 2 vai 4 ... kam tad ikdienaa maajaas vairaak par 4-6Gb vajag ????

taa ideja vienkārši taada -- visus ram tak iztesteet nevar, ar apjomiem arii parasti probleemu nav, nu tad vinji vienkārši ir ielikushi paariiti modulju uz augstajaam frekvenceem, lai apraadiitu, ka arii tie konkreetie supporteejas. parasti tak useri taadus reti peerk

ekur piem Kingstona kompekts ar HyperX-

KHX1600C9D3K2/8GX

arii 2 gab pa 4GB = 8GB. un straadaas vinji uz taas plates bez probleemaam.

KVR1333D3N9K2/8G -- ekur parastais Kingstona kits, 2x4GB

 

turklaat teksts --- Esmu vienreiz iegrābies, kad nopirku mātes plati, 8 GB RAM, kuri bija neatbilstoši -- un teksts --- Man ir viss skaidrs par šīm lietām --- kautkaa iisti neiet kopaa

 

Andzha-- sakars nekaads, tikai taads, ka piem 800mhz procesoram manupraat nav jeegas izlikt naudu par 1600 un augstaakiem mhz RAM-iem

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

raiviic

Nu kas te nesaprotams ? Tā MB atbalsta 16GB ram kopā - tātad katrā slotā pa 4GB. 8GB parastos moduļus gan neesmu redzējis.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Raiviic --aatrais piemeers - KVR1066D3Q8R7S/8GI, taads pats 240-pin Registered DIMM (DDR3, 1.5V, CL7, FBGA, Gold) , bet nu tas ir serveriem, logjiski, ka end userim taads NAV jaapeerk. Logjiski, ka taaads arii nebuus rakstiits support vendor listaa

ja shaadu nopeerk, nav briinums ka nestraadaa :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

janculis
(labots)

:)

Biju domājis, ka ievietoju RAM mātes platē ar kopējo apjomu 8 GB. 2*(2*2). Tiku pie BSD

Ja es izvēlēšos 2 komplektus ar Kingston 4GB, DDR3, 1333MHz, CL9, Kit Of 2, tad tiem vajadzētu strādāt, vai ne?

 

 

APJOMS: 4 GB

ATMIŅAS TIPS: DDRIII

CL: CL 9

KIT: KIT OF 2 MODULES

MAKSIMĀLĀ TAKTS FREKVENCE: 1333 MHZ

STANDARTA SPRIEGUMS: 1.5V JEDEC DDR3

X.M.P: NAV

 

 

http://www.dateks.lv/cenas/22/28269_kingston_4gb_ddr3_1333mhz_cl9_kit_of_2.php

Labots - janculis
Link to comment
Share on other sites

1. viens modulis 4GB maksaa paaris latus leetaak nekaa komplekts , taatad izdeviigaak ir iepirkt 4+4GB

2. dateks nav tas leetaakais veikals kur pirkt konkreetos ramus :D

PS- ir tak starpiiba, vai iepirkt 8GB pa 52-53 a to i leetaak, vai pa 60Ls :D

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

janculis

Tev taisnība, Dateks nav lētākais veikals, bet ērtākais gan.

Link to comment
Share on other sites

Offtopiks-- cik vinji prasa par piegaadi liidz valmierai ?

Link to comment
Share on other sites

janculis
(labots)

Paldies visiem komentētājiem. Būšu arī kaut ko jaunu apguvis. :)

Dateks prasa 5 LS, jo viņi parasti ved ar DPD. Es tikai gatavoju tehnisko specifikāciju, līdz pirkšanai vēl patāls ceļš ejams.

Labots - janculis
Link to comment
Share on other sites

Kamēr aiziesi būs i 8Gb, i 16Gb vienā plankā, i Windows Pile :offtopic:

Link to comment
Share on other sites

nav bijusi dariishana, bet brends izklausaas peec Excelstor --- ar tiem gan ir bijusi dariishana :D domaaju, boot forumaa taadus ir jaapaziist :D

 

Es parasti esmu konservatiivs un njemu to kas gadu gaitaa sevi ir pieraadiijis un straadaa -- tas ir [ manupraat ] Kingston.

5 gadu garantija-- tas protams ir daudzsoloshi no Excel kompaanijas puses ....

Link to comment
Share on other sites

itanium

Nu man Excelstor cietnis griežas bez bēdām jau 8. vai pat 9. gadu.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

veiksminieks, man jau kādi 8gab, ko iesmērēja vienā iepirkumā, jau kalst bad cietņu kaudzītē

Link to comment
Share on other sites

TaPaKaH

Exceleram ir jauns brends tirguu kas sastav parsvara no bijushajiem Mushkin darbniekiem. Ka var redzet, ved ljoti agresivu cenoshanas politiku.

 

Par konkretu kitu - ja runa iet tiri par apjomu tad ir normalie 8Gb pa savu cenu. Performance/overclocking tiem atbilst cenai - pec performance 1333 7-10-10 ir pat mazliet lenaks par 1333 9-9-9, lidz 1600 10-10-10 vai 1333 7-9-9 tas atminjas ari nedzenas. Radiatori ari suds - vieglie, puletie no arpuses un neko ipasi nedzese.

Labots - TaPaKaH
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...