Jump to content

XP problēmas ar draiveri


gircc
 Share

Recommended Posts

Ieslēdzot datoru parādās zils ekrāns, un paziņojums par kaut kādu problēmu. \ar angļu valodu ir grūti, tādēļ jālūdz palīdzība, jo problēmu nespēju atrisināt

\man ir WinXP Pro 32

tātad,

teksta sākums ir šāds

 

A driver has overrun a stock - based buffer. This overrun could potentially a mascine.

 

Ja vajag varu iemest arī kodu

 

STOP: 0x000000F7 (0x000004F2, 0x0000E5A3, 0xFFFF1A5C, 0x00000000)

Labots - gircc
Link to comment
Share on other sites

Tas parāsījās ne no kā. Kaut gan instalēju programmu, neatceros kādu. Kad sākumā parādījās tad lika noinstalēt nesen uzinstalētās programmas, es caur Safe Mode noinstalēju vispār visu lieko nost, kompis ir tīrs gandrīz,

 

Pamēģināju to ko ieteici......tas pats, ieslēdzās, kā parādās desktops, tā uzreiz zils ekrāns.......Safe modē strādā normāli.

 

Uz zilā ekrāna vēl piedāvā šo:

 

Disable BIOS memory options such as caching or shadowing.

 

Vispār nesaprotu ko tas nozīmē......

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pamēģini ieiet BIOSā un tur izvēlēties Load Optimized Defaults, ja tev tas ir stacionārais kompis vari arī vienkārši pamēģināt no mātes plates izņemt uz kādu minūti BIOS bateriju. Negarantēju ka tas varētu nostrādāt, bet pamēģini.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Kā atslēgt shadow??

 

iegāju Biosā, bet neatradu iespēju........Load optimized default..........

sadaļā Advanced ir tikai uzraksts SETUP WARNING..........

 

Kompis ir portatīvais Fujitsu Siemens Amilo Li 1818

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Nezinu vai visiem Amilo bet tiem ar kuriem nācies saskarties, BIOSā var tikai boot secību pamainīt kā arī datumu/laiku iestatīt. Vairāk neko.

Iespēajams ir kāda slepena kombinācija ar kur var tikt pie vairāk opcijām...

Link to comment
Share on other sites

Jā, tā ir, Boot Enable vai Disable. Vairāk neko nevar tur izdarīt :(

Paretam iet kompis, paiet kādu laiku, un atkal mierā, tad atkal aiziet kādu stundu. Bet ja neiet netā, tad ilgāk iet. Man tas viss sākās pēc tam kad kaut kāsu WiFi hack progu uzinstalēju. Pēc tam visu nometu, bet bēda palika.

Vai nevarētu būt kāds vīruss kurš čakarē draiverus???

Link to comment
Share on other sites

Artanis

Nav vieglāk uztaisīt OS repair vai reinstall, nevis mocīties ar minējumiem?

Tač skaidrs kā diena - kaut kādu drazu instalēji, piedevām draza laikam arī aizstāja default WiFi draiveri ar kaut kādu savējo, lai varētu paketes medīt un hackerZzzZēt. Un voalā - rezultāts bluescreen. Safe modē tiec iekšā?

Link to comment
Share on other sites

Safe Mode tieku iekšā, vēlvairāk, man jau viņš iet, citreiz 3 stundas, citreiz stundu, tad tk jāieiet BIOSā, jāpamaina Boot secība, un tad atkal velk kādu laiku. tagad velk jau visu dienu. Bet ir kaut kādas problēmas ar WiFi, jo kamēr biju pie atļautā tīkla, tādas problēmas nebija, Tagad ņemu netu no kaimiņa, jo viņam ir neaizsargātais tīkls, tad ir problēmas.........Mājās pie sava rūtera problēmas nebija.......biju pie paziņām, trīs nedēļas dzīvojos, lietoju WiFi caur paroli, gāja OK........kā pieslēdzos pie kāda unsecyred rūtera, tā ir problēmas.......... Man ir XP disks, bet nevaru pārinstalēt, jo neatpazīst SATA diskus, .........:)), tā jau sen būtu XP pārinstalējis, un miers. Kā pārinstalēt XP, lai diskus atpazītu???

Link to comment
Share on other sites

Tu vel neesi apjēdzis ka pareizi būtu samaksāt kādam ar sajēgu par tām lietām?

Ja gribi nokaut kompi tad sasit to ar āmuru, ātrak būs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

darklight

Jau otrais biedra gircc topiks, kur man liekas, ka viņš tikai ākstās. Nu nevar tak reāli cilvēks būt tik "apdāvināts"!

Link to comment
Share on other sites

mazulis

Negribētos tādu biedru vispār. Nu nepatīk man tie, kuri zog, pat ja tas ir tikai nets.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Nekas nebija nokauts, problēma bija ar draiveri, pārinstalēju WiFi draiveri, un problēma atrisināta.......rolleyes.gif

 

Tu vel neesi apjēdzis ka pareizi būtu samaksāt kādam ar sajēgu par tām lietām?

Ja gribi nokaut kompi tad sasit to ar āmuru, ātrak būs.

Nav šeit kam samaksāt, LV jau sen būtu samāksājis, Un vietējaiz datoriķis tāds zābaks, uzreiz jau mātes plati gribēja mainīt, 290 eiro paprasīja........Un izrādās ka pats tomēr sačinīju, tikai ilgi man tas gāja......

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...