Jump to content

Meklēju USB skaņas karti ar Line In


Kitai
 Share

Recommended Posts

Hola!

 

Kāds nav kaut kur netā manījis USB skaņas karti ar Line In opciju? Cenā - nu līdz 20 Ls. Vajadzība kādreiz uz laptopa giču ierakstīt, bet lapsim tikai lainauts un maik.

Link to comment
Share on other sites

Artic^MX

Kas vainas mic portam? Nav gan tā kvalitāte, bet tomēr...

Paspēlējoties ar uzstādījumiem šo to var panākt.

Labots - Artic^MX
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

kaspich

es, varbuut, NEKO nesaprotu, bet cik kurlam jabuut, ali rakstiitu:

a) caur PC iebuuveto skanjas karti

b) caur taas kartes MIC ieeju

c) caur karti pa 20 LVL

 

????????????????????????

 

nee, ok, rakstiet, kungi, kaut caur kakja dibenu, bet man ir skaidrs [sore], kaadaa liimenii tiek speeleeta taa gicha.. :)

 

afftor, minimaalais apriikojums, kas buutu nepiecieshams, buutu:

lienamp ar kompresoru [100+ LVL]

normaala skanjas karte [150+ LVL].

 

no normaalajaam karteem ar labaako price / performance man naak praataa EMU 0404 USB [vinjiem tagad 0202 modeli, skjiet tikai razhoshanaa]..

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Gičas spēlēšanas līmeni šobrīd nerunāsim, - kuju nedzirdot tu vari ko novērtēt.

Bēēēt protams, ka nekas super labs tur nebūs un NEMAZ nav vajadzīgs, jo citādi izmantotu stacionāro ar normālu sound blasteri, bet ja portaku, tad kādu multi ar DAW interfeisu.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Sarunājam tā, ka nemētājamies ar plikiem apgalvojumiem un pamatojam, kāpēc būtu parastam cilvēkam jāpērk skaņas karte, kas maksā gandrīz vairāk nekā pats dators, ģitāra vai cita skaņas iekārta. Neviens taču nerunāja par skaņu ieraksta studijas izveidi.

normaala skanjas karte [150+ LVL].

Link to comment
Share on other sites

kaspich

mezhaveci - kaapeec Tu veelies ar mani sarunaat dumiibas?

 

es VARU pamatot, kaapeec es minu katru ciparu.

es NEVARU saprast, kas tas par muuzikji vai toposhoo muuzikji, kursh ir gatavs ierakstiit SAVU darbu ar PILNIIGU meeslu?

es NESAPROTU, ko ar taadu 'ierakstu' var dariit? atskanjot mobiilajaa caur buzzeru, turot rokaa, kaa urlapaati staigaa pa ielu, Timatii klausoties?

 

par izmaksaam. nu, es saprotu, ka jaunam un/vai toposham muuzikjim 150 ir liela nauda. no otras puses - kad blice prasa kaut 100..200 LVL par koncertu [taada jauna bliciite kaadaa festaa] - tad par ko maksaat? :D

katram pa alam, un lai tikai chomi raksta caur MIC ieejaam - vinjiem tak izdevumi 0.. :D

 

par teemu - kaada starpiba: portatiivais vai stacionaarais?

sound blaster - taas nav kartes skanjas rakstiishanai. ok, 'panjeemu rokaa gjitaaru, ierskstiiju' - lai buutu. ja Tu saac pretendeet uz kaadu maaku [kaa saprotu peec 1.teikuma - pretenzijas ir], ir jaaskata kas bisku nopietnaaks.

par iebuveetu vs aareeju: sleedzot caur USB [normaalam karteem, kuraam ir optiska atsaiste] - atkriit chupa ar probleemaam par trauceejumu [no barotaaja, chipiem] teemu.

protams, USB nevelk 192K 2+2 modi, bet arii 96 2turp/2atpakalj ir paari aciim.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

kaspich,

 

Lai paniekotos un mēģinātu ierakstīt kādu gabaliņu nevajag uzreiz pirkt mega aprīkojumu. Primāri tomēr ir iemācīties spēlēt, nevis ierakstīt.

 

Tu taču nepērc uzreiz profesionālo fotoaparātu, lai nobildētu dažus dabas skatus pāris reizes gadā.

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

kaspich

es saprotu bisku savaadak.

 

fotograafu teelot var katrs, kas speej pogu nospiest. un liela dalja shaadu pogu spiedeju 10 knipshiem gadaa izveelas 400+ LVL atveeleet [un viss ir slikti, jo nav pilnas automaatikas rezhiimu].

gjitaaru speeleet iemaaciities - miljons reizhu ilgaak/sarezgjitaak. piekriiti?

ja es/Tu/vinjsh ir teereejis tik daudz laika, lai maaciitos un iemaaciitos - tad kur jeega sho visu chakareet?

nu, ja nav talanta, ja speej tikai 2 akordus uzsist un pa pjanjiem 'speeleet' BI2, tad Tev piekriitu par 100%.

nez, man bija iluzija, ka te kas bisku nopietnaaks ir/top. ja nav - afftor, neteree naudu blasteriem, notebookiem. ieraksti Vesna 403 kasetniekaa. kasetes svalkaa - pa briivu, magjis: pa 5 LVL dabuujams.. buus super!

 

p.s. afftor - nemokies ar ieejaam. laptopam iebuuveetais MIC ir? ir.

apseedies blakus tam, un topii..buus ok! :D

Labots - kaspich
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Offt. Izskatās , ka topika autoram , savam kaifam , vajag šad tad kādu akordu kompī ietriekt , tad tāds tukšs cepiens te sanācis ar mētāšanos no kosmosa tehnoloģijām līdz svalkai .

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

(Mežavecim).Vispār , tēma nepareizajā sadaļā ielikta. Ir taču datortehnika un multimēdiju sadaļa , speciāli pc skaņas kartēm domāta.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Pāris kordiem ar ko atrādīties rajonam tīri derētu mobiļnika ierakstītājs. :D

Vispār man nav šobrīd blices - esmu multimākslinieks, ibio. :D Giču, basu rakstu kūbeisā caur staionāro kompi - ir kaut kāda Audigy (nav tjēgas atcerēties pat kāda) skaņkārta - jautājums bija vairāk tīri uzzināšanai - vai TIEŠI caur USB portu ir pieejama skaņas karte ar lineāro ieeju? Tā vot. Pietiks ja ierakstā gičas izklausīsies pēc underground.

 

kaspich, pats arī foķēju, jau labu laiciņu. Foķēšanā kā mūzikā ir vairāk tehnikas (lasīt dzelži) jautājums un idejiskas smadzenes vēl. Mhh... Muzons vairāk uz tehniku prasa - kas rokās un kas galvā. ;) Laika ziņā - zinies, kā kuram. Cits visu mūžu spaida kameru, izejot parastā pastaigā izmauc 300-400 kadru, pērk jaunus pričendāļus (zibeņus, softboxus, stiklus, remūtus utt.) un bildē ziepjutrauka līmenī. Cits atkal ilgus gadus moka nabaga ģitāru - un tikvien kā pirdienu spēj izdvest. :D Lai nu kā viss jau ir galvā.

Labots - Kitai
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...