Jump to content

Pioneer TS-A170Ci


didziss
 Share

Recommended Posts

Ghost_az

Ko lai saka... Pioneer komponenšu lētais gals.

Tā jau skan normāli, tikai labi jāiestiprina. Bass nebūs izteikts. Pastiprinātājs nav nepieciešams, jutība laba, skanēs arī no maģa.

Nesmu pētījis pētījis šābrīža piedāvājumu, bet, domāju, pa ~50 Ls var dabūt arī ko labāku. (Šiem skaļruņiem lielu daļu cenas sastāda uzraksts "Pioneer" ;) ).

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Hertz DSK 165 variants varētu būt kvalitatīvāks un par to pašu naudu ;) Labāk palasi info iekš mobileaudio, bet netaisi uzreiz diskusiju ar šādu tēmu :D

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

kaspichiņ

 

Jaunbiedrs būdams esi skaisti iesācis ar uzbraucieniem tiem, kas vismaz kaut ko iesaka vai pakomentē, bet pats tikai, pirkstus taisnodams, vari uzdot pārgudri lecīgus jautājumus, bet ieteikumu ir nulle...

Link to comment
Share on other sites

aa, un biedriem ar postu skaitu >1K ir atljauts ?:)

bet autors jau nesaprot atshkjiriibu starp tumbu un skaljruni , un ja reaali taa ir, tad vienkārši jaanopeerk tie pioneeri, jaaietraapa caurumaa, jaapievelk ar regjipseneem, un miers -- un shaadaa izpildiijumaa tur buus pilniigi vienalga, vai tas ir pioneers, vai hertz dsk vai hv vai veel kaads cits brends ...

Link to comment
Share on other sites

kaspich

es nevienam neuzbraucu. es intereseejos. skatos,te cilveeku, kas saprot - netruukst. nu, tad mani arii interesee - ar ko kvalitativaaks, piemaaram..

man arii elipses jaapeerk, luuk, nevaru izdomaat :)

 

p.s. jaa, par to jaunbiedru isti nesapratu.. :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...