Jump to content

Dokumentu glābšana no vīrusa.


Laura
 Share

Recommended Posts

Vispirms brīdinu, ka šajās lietās es vispār neko daudz nezinu, nekad nebiju saskārusies ar tādiem nopietniem vīrusiem. Cerams, ka mani jautājumi nešķitīs aplami.

 

 

Lieta tāda, ka šodien atverot vienu interneta lapu, parādījās milzīgs uzraksts, ka lapā kaitēkļi un tādā garā. Gāju prom, bet jau pēc brīža man parādījās Windows Recovery logs, kas sāka visu skenēt, parādījās baisa izsaukuma zīme malā, kas brīdināja, ka mani personīgie dati ir apdraudēti.

 

Sanāca, ka 40%no HDD atmiņas nevar nolasīt, vēl pāris baisi errori. Vēl rādīja, ka Ram temperatūra ir 85 grādi, bet dators bija nesen ieslēgts un vēl nebija pat iesilis... Restartēju kompi un tagad jau pat visas ikonas no desktopa bija pazudušas, pārbaudīju dokumentu mapes un tur tukšums, bet pārbaudot mapes saturu caur properties, parādījās, ka visi tur esošie faili ir noslēpti. Zinu, ka kompi steidzami jānes pie speciālista, bet mani šobrīd vairāk uztrauc, vai ir iespējams glābt manus dokumetus tagad? Ja es izvēlos tos dokumentus neslēpt, vai ir iespējams tos ātri ievilkt cd vai flešā kamēr viņi nav pazuduši ar galiem..?

 

Lūdzu palīdziet ar kādu padomu!!!

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
Zinu, ka kompi steidzami jānes pie speciālista, bet mani šobrīd vairāk uztrauc, vai ir iespējams glābt manus dokumetus tagad?

Tak , jau ir vakars klāt - labākais būtu slēgt tagad kompi laukā un rīt nest pie speciālista , vai ari ataicināt pie sevis .

Link to comment
Share on other sites

Bļāāā, kā es norēcos apskatījies screenshot no tā draņķa. "Hard disk access time less then 500ms - critical error."

MUHAHAHAHAHa...

Link to comment
Share on other sites

Man tika pateikts, ka vīruss tika dabūts ejot lapā, kur varot filmas bezmaksas skatīties :D . Ā vēl bija izjāts autorun.inf ,kas neļāva diskus atvērt ar dubultklišķi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...