Jump to content

2d rasēšanas programma


Rainy
 Share

Recommended Posts

The_Saint

corel draw- zīmēšana

Rasēšanai CADi

Labots - The_Saint
Link to comment
Share on other sites

Varbūt Microsoft Visio der? Esmu to izmantojis nelieliem telpu rasējumiem. Salīdzinoši ar visiem CAD'iem daudz vienkāršāks, lai arī, protams, mazāk fīču.

Link to comment
Share on other sites

Aleksejs

O! Tu tanī DraftSight esi kaut ko mēģinājis taisīt - man pagaidām grūti sanākt iebraukt. :) (Nav arī bijis pārlieku daudz laika).

Link to comment
Share on other sites

Ikdienā rasēšanai izmantoju AutoCAD. Bet to DraftSight arī esmu kādu laiciņu izmantojis, kad privātajā datorā pēc pārinstalēšanas nebija uzlikts AutoCADs un ātri vajadzēja tikt pie rasēšanas programmas. Interfeiss samērā līdzīgs AutoCADam. Funkcionalitātes ziņā protams krietni atpaliek, bet vienkāršu 2D rasējumu sagatavošanai tas ir ļoti labs risinājums.

Atverot to DraftSight interneta lapu, labajā pusē redzēsi, ka ir pieejams arī Getting Started Guide, ja neesi pazīstams ar CAD programmām, tad var noderēt.

Labots - badzo
Link to comment
Share on other sites

Amazons

DraftSight savā būtībā ir AutoCAD aizvietotājs, tāds maziņš bonusiņš no SolidWorks izstrādātājiem. Tiesa, ir vēl apgraizītāks kā AutoCAD'am LT versija. Bet diez vai kādam amatiera līmenī strādojošam reāli ir vajadzīgas tās fīčas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...