Jump to content

Meklēju Sata vadu?


terminator
 Share

Recommended Posts

Labaisjanka

Kāpēc gan nevar izmantot atsevišķu vadu barošanai un atsevišķu vadu datiem? Ko tas maina? Bet ebay šādu vadu kā dubļu.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

raiviic

Tieši tā - pieslēdz ar normāliem vadiem un, ja baroklim tikai vecie molex - lieto pāreju, jebkurā datorbodē, maksā santīmus.

post-602-0-15801400-1304940601_thumb.jpg

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Labaisjanka

Paņēmu acis pirkstos, bet vienalga nesaprotu, kāda starpība, lietot divus atsevišķus štekerus vai tos apvienot vienā.

Link to comment
Share on other sites

Nu starpība varētu būt izturībā, nevar nejauši salauzt tos mazos pimslīšus. Nevar arī nejauši pieskaroties pazūst kontakts. Nereti ir gadijies, zvans - man rāda kaukādu non-bootable kauko. Saku - slēdz ārā, uzmanīgi pabaksti vietā sarkanos kabelīšus, tad slēdz iekšā. Ir bijis ar lētajām platēm ka kabelis turās ligzdā tikai kad ar skotchu aptin. Gribēju jau karstlīmi meklēt bet apdomāju ka var jau arī otrs kabeļa gals nākotnē izbeigties... tādas ir problēmas ja pircējs ieiet datorveikalā un pasaka: "Man lētāko, ja ne - iešu citur!"

Link to comment
Share on other sites

mani tie SATA vadi konkrēti daveduši,... vecie bija labāki :offtopic:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ko tad jūs ar tiem satas vadiem dariet, ēdat viņus vai, ko? Ja šitādas problēmas :pooh_honey:

Link to comment
Share on other sites

viņi taču turās uz puņķa!!!! :offtopic:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Jap, man ar dampī i kārtīgs disku skaits, tātad - atbilstoši, kārtīga vadu čupa. Pēc rosmes pa zarnām, mūžīgi kāds sata diska štepselis ārā pavilcies un kontakts pazudis. Vai vēl ļaunāk - ir gadījies to štepseli uz hdd nolauzt. A barošanas štepselis - turas kā klints. Tā ka sabāzt kopā - laba ideja. Vienīgi šepat uz vietas ņemamajiem cenas neadekvātas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...