Jump to content

Labākais neta browseris


Mezavecis
 Share

Kurš pēc jūsu domām ērtāks, labāks, tuvāks?  

200 members have voted

  1. 1. Ko lietojat?

    • Firefox
      98
    • Internet Explorer
      43
    • Google Chrome
      91
    • Opera
      39
    • Safari
      3
    • Cits
      3
  2. 2. Ja izmantojat IE, kāda versijā pamatā tiek izmatota?

    • IE9
      74
    • IE8
      34
    • IE7
      5
    • IE6
      3
    • IE5 un vēl vecākas
      1
    • Mobilās IE versijas.
      1
    • Nelietoju
      93
  3. 3. Vai kačājat un lietojat pēdējo pārlūka versiju?

    • Viennozīmīgi
      89
    • Tikai pārbaudītu versiju
      40
    • Ja pats broweris piedāvā
      57
    • Ja draugi, paziņas iesaka
      1
    • Nesaskatu vajadzību
      9
    • Noteikti nē
      4


Recommended Posts

Nu ieksh Mac lietoju tikai Safari, bet ieksh Windows FF, iemesls tam safari ieksh Win ir taads liiks produkts.

Link to comment
Share on other sites

Skatos viens biedrs nobalsojis par citu variantu.Būtu interesanti ja padalītos ar pārējiem savā izvēlē.

Link to comment
Share on other sites

Nu cits variants var buut piemeeram Konqeror (KDE Internet paarluuks), Netscape (visi zin un man ljoti patika agraak lietoju liidz 4.8 versijai, tikai zheel ka izmira), Camino (Mac OS X videe Firefox parluks tikai Mac Style), Shiira (1:1 safari bet vairaak iespeejas) utt var turpinaat. Tie ir kas naak man praataa.

Link to comment
Share on other sites

man patīk chrome, jo

1) jo riikjosla aiznem ljoti maz vietas, liidz ar to vairaak vietas pashai web lapai

2) salīdzinot ar pārējiem pārlūkiem, ko esmu testējis uz sava datora, bija ātrākais (bija ātrāks nekā IE, FF, Opera)

3) patiik ka adresu josla ir vienlaicīgi meklēšanas josla

4) praktiski visu ko daru ikdienā ar Chrome varu izdarīt

5) patīk tabu izvietojums

Link to comment
Share on other sites

Opera. Sensenos laikos, kad vajadzēja migrēt prom no IE (caurs bija, saproties), izvēlējos Operu, jo arī pāris paziņas to lietoja. Pieradu, tagad negribu mainīties. :) Tāpat arī ātrdarbības ziņā pārējie tagad liekas bremzes. :D Nu, varbūt Chrome varētu būt labāks, neesmu mēģinājis. Bet mana paranoja neļauj to lietot. :D Gļukus modernās weblapās reti sanāk atrast. Pārsvarā vecās un jau pamatos līki izstrādātās kaktu lapelēs.

Link to comment
Share on other sites

Opera tagad ir izlabojusies,bij agrākās versijās daži nelabumi,tākā lietoju viņu,nu un vēl mazliet Chrome...... :close_tema:

Link to comment
Share on other sites

Tieši migrēju uz opera šobrīd tā palēnām, jo esmu sapratis ka firefox palicis nelietojams.

Lai gan firefox katru reizi izlaižot jaunu versiju sola ka būs ātrāks, bet realitātē paliek aizvien bremzīgāks. :(

Link to comment
Share on other sites

Es laikam esmu supergīks, lietoju visus pārlūkus ik pa laikam (izņemot Safari). IE 8 (Būtu 9, ja XP to atbalstītu), jo ir vietas, kur Firefox nez kādēļ kaut ko nekorekti parāda. Tieši gan neslēdzu, jo FF ir addons IETab. Operu intereses pēc esmu uzlicis, ātrums tīk, trūkst Firefox addonu. Chrome pārnēsājamā versija stāv uzinstalēta, jo citos saitos ir nepieciešamība izdzēst visu informāciju par browseri un iet caur proxy.

 

Verdikts: Firefox ar daudziem profiliem pārspēj jebko. Viens profils ātrumam, viens profils funkcionalitātei , trešais proksijiem / anonimitātei, visādiem eksperimentiem. Pats gan, nezinu kādēļ, neesmu vēl tos profilus uztaisījis, to pagaidām aizstāj visi 4 pārlūki. Slinks esmu. Pataloģiski.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kādreiz patika ff, bet kopš pirmās dienas kad iznāca Chrome, to lietoju un atpakaļ neessmu skatījies.

 

Patīk minimālistiskais izskats, tas, ka adrešu lapā var uzreiz meklēt googlē, tas, ka gandrīz katram tab taisa jaunu procesu(viens no iemesliem kāpēc pārgāju no ff, jo bieži dēļ viena plugina nobruka 40+ atvērtās lapas). Ātrs.

Link to comment
Share on other sites

Pēc pāris stundu IE9 lietošanas - smagi pietrūkst adblocks. Paliekam pie ff.

 

Citādi pat iepaticies ir ie9.

Link to comment
Share on other sites

Es teiktu, ka lietoju gan FF, gan IE9, 8, gan Chrome.

Katrs paredzēts kaut kam citam, katram savi plusi un mīnusi. ja vajag tikai draugos ielīst, tad jau der jebkurš, bet tikko vajag vairāk browsēt, web lapas veidot, kādu specifisku softu, kas caur web tiek lietots, tā aiziet, katram gadījumam savs browseris labāks :)

Link to comment
Share on other sites

Kurš no browseriem (opera, IE9, firefox) patērē vismazāk datora resursus?

 

 

IE9 varēja scrolloties kā FF.

Labots - Bide
Link to comment
Share on other sites

Mūsdienās neviens no viņiem netaupa resursus, mērķējot uz maksimālu ātrdarbību. Tā ir klasiska datorzinātnes dilemma, kas attiecas gandrīz uz jebkuru uzdevumu - ja gribi ekonomēt CPU, nāksies izšķērdēt RAM. Ja gribi ekonomēt RAM, nāksies tērēt CPU. Tā kā RAM mūsdienās ir daudz un lēts, tad šeit izvēle parasti jau ir izdarīta.

 

Bet, nu, protams, ja saliktu blakus testos, kaut kādu atšķirību jau noteikti novērotu. :) Es gan tādus neesmu veicis, bet pagooglē - moš atrodas.

Labots - Vilx-
Link to comment
Share on other sites

Bija jau līdz kaklam, ka katra jaunākā FF versija arvien lēnāka.

Uzliku Operu, nu 2 mēneši palietoju - šausmīgi trūkst addonu un sevišķi ātrāka nebij par FF. Tagad jebkurā portālā pati weblapa sver tonnu un flash ar reklāmām kompi darbina uz pilnu slodzi - lieto ko gribi, viss viens.

Uzliku atpakaļ FF (sakruķīju iekš about:config lai ir ātrāks) + čupu addonu(t.sk. adblock un flashblock) - viss ir tikpat ātrs, kā agrāk.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

...Uzliku Operu, nu 2 mēneši palietoju - šausmīgi trūkst addonu ....

Kas Tev liedza tos uzlikt?!

Link to comment
Share on other sites

Veicu pavisam banālu testu;

 

Atvēru gan IE9 ar tabiem kuri visbiežāk vaļā un apskatījos task menegeri. To pašu veicu ar FF7.

 

IE9 sanāca uz pusi mazāk.

 

Par to cik precīzi vai pareizi nav ne jausmas.

Labots - Bide
Link to comment
Share on other sites

Kas Tev liedza tos uzlikt?!

Tas, ka Operai to nav. FF ir, bet Operai nav. Neiet runa par atsevišķiem izņēmumiem tādiem, kā adblock.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Stepseli

 

Vajag izlasīt visus teikumus, nevis tikai atsevišķas daļas ;)

 

Man tagad tirda jautājums va IE9 var uzlikt smooth scroll?

Labots - Bide
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Mezavecis

Paspārdīšu savu mironi :) Kaut kā man patīk vienu un to pašu tematiku ik pa laikam pacelt augšā un salīdzināt, kas ir mainījies. It sevišķi varētu pakomentēt tiek, kas savu izvēli ir mainījuši.

 

Intereses pēc paskatījos jaunāko web pārlūku statistiku un Firefox, Chrome ir tikai audzējuši muskuļus. Interesanti, ka pēdējā mēneša laikā visā pasaulē IE lietojamība ir ievērojami kritusies un nišu aizņēmuši citi pārlūki.

 

post-1472-0-65339100-1387397304.png

 

Vai joprojām IE6 ir uz PC? :)

 

 

jā IE6 arī ir mana PC
 

 

 

browsers_dec_2013.png

Link to comment
Share on other sites

Mana evolūcija, kopš šis topiks tika uzsākts: Opera -> Chrome -> FF.

 

Iztirzājums- ilgus gadus lietoju Opera, jo dzelži nekad nebija tie jaunākie, un internets ātrākais. Tajos laikos Opera kaut kā šķita ātrāka/mazāk resursus rijoša par FF, nemaz nerunājot par IE.

 

Ja pareizi atceros, ne pārāk ilgi pēc šī topika izveidošanas migrēju uz Chrome- simpatizēja vēl minimālāks interfeiss, un jau gandrīz Firebug kvalitātes DOM inspektors / debuggeris.

 

Taču visbeidzot, ~ 6 mēnešus tomēr lietoju FF, tāpēc ka Chrome neļauj papildinājumiem darīt dažas mani interesējošas lietas (reaģēt uz shortcutiem about:blank tabā, kā arī pats paplašinājums uz FF ir krietni funkcionālāks). Paplašinājumi- vrome/vimperator.

Link to comment
Share on other sites

tumsasgars

Ikdienā chrome vai UCWEB(ja skatām klāt arī telefonu,planšeti),bet veidojot kaut ko,vai citu iemeslu dēļ,sanāk palietot arī citus pārlūkus(tā teikt parasto lietotāju vidū nepolulārākos) - lunascape.tv vai arī maxhton.com(abi slaveni ar savām īpašajām tehnoloģijām),iespējams maxhton ar jaunāko versiju kļuvis ātrāks pat par izslavēto chrome.

 

.

Labots - tumsasgars
Link to comment
Share on other sites

darbā darbam lietoju IE11, pirms tam IE10... vēl arī paralēli FF...

 

aber mājās un laukos lietoju tikai Chrome.. katram ir kaut kas labs, kaut kas slikts.. gadās visādi :)

Link to comment
Share on other sites

Pēdējo no Opera - 12.16 - uz datora, nepieciešamības gadījumā IE10 vai FF. IE10 uz telefona. Chrome ir rijīga cūka, vai vismaz man strādā lēnāk par Operu. Kad tā vairs nestrādās būs jāgudro FF vai IE.

Link to comment
Share on other sites

chrome takš lien iekšā, nevis kakājas ārā...

tā kā process uz poda var sanākt vēl bīstamāks

Link to comment
Share on other sites

plje, instaleejam avastu - joptvaju, chrome velkaas liidzi instaleejam foxitreader - atkal chromesuuds velkaas man jau driiz uz poda bail buus iet, ka neizkakaaju chrome...

Instalējam Piriform CCleaner - Chrome lien iekšā :sorry:

Instalējam Piriform Speccy - Chrome lien iekšā :heat:

 

 

chrome takš lien iekšā, nevis kakājas ārā... tā kā process uz poda var sanākt vēl bīstamāks

:mrgreen: Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
> Kaut kā man patīk vienu un to pašu tematiku ik pa laikam pacelt augšā un salīdzināt, kas ir mainījies...

 

 

Viss... Naids uz mūžu!

 

Lietoju FF, IE9 un Chrome.

 

FF lietoju kā pamatpārlūku, jo:

1. Ir ICC4 atbalsts: http://www.color.org/version4html.xalter

2. Ir Adblocks;

3. Ir Tineye plugins un pāris citi EXIF u.c. bilžu ņemtnes plugini;

4. Ir vārdnīcu plugini.

 

Lietoju IE, jo:

Uz netbuka Nokia Booklet 3G atverot vairākus tabus IE vienīgais daudzmaz vēl ļauj šim netbukam darboties. FF un Chrome makteni norij mikroresursus.

 

Lietoju Chrome... A kaut kā viņš ir uzlikts ar pāris šortkutiem un dažreiz lietojas.

 

P.s. Taisnības labad piebildīšu, ka Chrome un IE arī ir parādījies krāsu atbalsts, bet īsti nestrādā. Pareizi strādā tikai FF un Safari. Attiecīgi vienīgais 2000-ša gada problēmu pārvarējušais pārlūks ir FF. Pārējie ir palikuši DOS vidē un laikmetā (nemāk parādīt pareizas krāsas multimēdiju laikmetā).

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...