Jump to content

Tās dullās Paulīnes dēļ


Tu saki?
 Share

Recommended Posts

Ehhh... Kārtējo reizi - bija Rīgas kinostudijai labas filmas... TV3, patlaban.. :)

 

Diskusijai - sorry - ir kāds lietas kursā - patreizējais Rīgas kinostudijas filmu statuss? Kaut kad tagad kaut kāds tiesas process esot. Varbūt kāds ko dzirdējis?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja atklāti man tie vecie lv **** ir pilnīgi vienaldzīgi ;) lai paliek kur paliek ;) pēc 90 gadiem izņemot Rīgas sargus nēesmu skatījies (nevienu?) lv vai rus filmu ...

Labots - M@R$$
  • Patīk 5
  • Slikti! 14
Link to comment
Share on other sites

Ja atklāti man tie vecie lv **** ir pilnīgi vienaldzīgi ;)

 

Paaudžu atšķirības :)

Manuprāt mūzikā jau tas pats - kopš 80-mitajiem nekas sakarīgs klāt nav nācis... :)

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Tieši tā, no tagadējās mūzikas vairs nav ne kā. Tā pat piemēram eirovīzija, kam tāda vispār vajadzīga. Vecie Mikrofona aptaujas koncerti - tā lūk bija vērtība, leģenda. Tagad diemžēl vairs nekā tāda nav. Un kur nu vēl grupas kā Līvi, Modo, Opus, Zodiaks, Jumprava, tādas uzskaitīt varētu daudz.

Labots - Hot_dog
  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Ja atklāti man tie vecie lv **** ir pilnīgi vienaldzīgi ;) lai paliek kur paliek ;) pēc 90 gadiem izņemot Rīgas sargus nēesmu skatījies (nevienu?) lv vai rus filmu ...

'M@R$$, Tu jau zini, es Tev pagalam nepiekrītu. Bet tie, kuri te runā par paaudzēm, varētu pamācīties no 'M@R$$ un , khm, no manis, un uzrakstīt vismaz savu dzimšanas gadu, lai, tā teikt, "jaunie zēni" zina, ar ko darīšana...

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Ja atklāti man tie vecie lv **** ir pilnīgi vienaldzīgi ;) lai paliek kur paliek ;) pēc 90 gadiem izņemot Rīgas sargus nēesmu skatījies (nevienu?) lv vai rus filmu ...

 

Tev nav ar ko lepoties!

Link to comment
Share on other sites

Bet tie, kuri te runā par paaudzēm, varētu pamācīties no 'M@R$$ un , khm, no manis, un uzrakstīt vismaz savu dzimšanas gadu, lai, tā teikt, "jaunie zēni" zina, ar ko darīšana...

1966. :)

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

smartdevil

Jaa nu traki, ka kaads iedomaajas no sevis labaakaas muuzikas pazineeju.

Ja buutu nedaudz gudraaki, tad sajeegtu, ka katram dominee taa muuzika, ar kaadu ir uzzaudzis. Par Juusu slaveetajiem Liiviem mana omiite, lai vinjai vieglas smilits, teiktu, ka jums no muuzikas paziishanas kaa Godmanim liidz baleriinai. :D

Par filmaam ir cita runa. Ar gadiem arii saak patikt vecaas filmas, kameer patsmitgadnieki vienmeer skries pakalj visur kur griezj cilveekus.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Kas attiecās uz agrākajiem Mikrofona aptaujas koncertiem, no LTV nopirku vairāku Mikrofona gadu DVD (1980 - 1990). Dažreiz uzlieku, paskatos. Protams ne jau visas dziesmas ir super, bet pārsvarā interesē paskatīties uz vecajiem izpildītājiem, grupām, tehnisko aprīkojumu (instrumentiem). Kā par brīnumu diezgan bieži tajos laikos pārsvarā no taustiņiem dominēja tieši digitālais sintiņš Yamaha DX7 (Opus, Pērkons u.c.), kā arī analogie Moog, ARP ražojumi.

Labots - Hot_dog
Link to comment
Share on other sites

Eh, Yamaha DX7 tai laikā, vismaz šeit, bija ikona...

Labots - ggg97
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kādreiz dators arī bija brīnums ja tā to ņem ;)

Daudzu brīnumu ķēde.

Pirmais cietais disks - 5 MB.

Pirmais krāsainais monitors.

Pirmā 3" diskete.

Pirmais CD.

.... :)

Link to comment
Share on other sites

Kas attiecās uz agrākajiem Mikrofona aptaujas koncertiem, no LTV nopirku vairāku Mikrofona gadu DVD (1980 - 1990). Dažreiz uzlieku, paskatos. Protams ne jau visas dziesmas ir super, bet pārsvarā interesē paskatīties uz vecajiem izpildītājiem, grupām, tehnisko aprīkojumu (instrumentiem). Kā par brīnumu diezgan bieži tajos laikos pārsvarā no taustiņiem dominēja tieši digitālais sintiņš Yamaha DX7 (Opus, Pērkons u.c.), kā arī analogie Moog, ARP ražojumi.

Hmm, zinu, ka pirkts, bet varbūt var padalīties?
Link to comment
Share on other sites

Daudzu brīnumu ķēde.

Pirmais cietais disks - 5 MB.

Pirmais krāsainais monitors.

Pirmā 3" diskete.

Pirmais CD.

.... :)

 

Ahā

Jā krāsainais monitors pēc dzintara krāsas monohromā bija baigais progress.

Es vēl atceros perfokartes un pirmās krutās 5.25 collu disketes.

Mūzikas iegūšana bez interneta.

Lenšu magnetofoni. N-tās reizes pārrakstīti ieraksti kasetēs...

Až asara pa sirmo bārdu notek :drinks:

Laikam esmu riktīgi sens :)

Link to comment
Share on other sites

serioussam909
Manuprāt mūzikā jau tas pats - kopš 80-mitajiem nekas sakarīgs klāt nav nācis...

2030ajā gadā kad klausīsimies "2000o klasiku" no kuras visi Justini Bieberi un 50 centi būs izravēti arī varēs teikt - "Jāā toreiz bija tikai laba mūzika, nevis mūsdienu mēsli".

80oajos arī bij pilns mēslu (Ja klausās dziedātāja pilnos albumus, nevis best of the best of the best izlases un kompilācijas :sarkasms:), tikai VH1 un tamlīdzīgie lielāko daļu no tiem vairs nespēlē.

Link to comment
Share on other sites

Jā krāsainais monitors pēc dzintara krāsas monohromā bija baigais progress.

Man bija radies iespaids, ka monohromie bija zaļi. Es savā mūžā esmu redzējis tikai vienu dzelteno eksemplāru.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Labi labi - zaļi dzeltenīgi.

Laikam jau atmiņa arī paliek sliktāka...

Bet zāle gan bija zaļāka un debesis zilākas :)

 

P.s.

Urrā... Tomēr atmiņa neklibo.

Bija gan "amber" tonis.

Labots - Fils
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Iesākumā bija zaļais, tā sacīt. "Amber" brīnumi parādījās tikai, kad personālie agregāti jau tika lietoti, un pie reizes bija arī retāk sastopami.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...