Jump to content

pareizā procesora izvēle datoram - spēlēm


mxenergy
 Share

Recommended Posts

Sveiki! :)

Tā kā vecais dators vairs nekam neder, esmu nolēmis iegādāties jaunu datoru.

Šis dators man būs domāts vairāk spēlēm, tādēļ esmu izskatijis m79 piedāvāto S5 ultra datoru.

Tādad, jautājums skan, vai šim datoram procesors būs pietiekošs, un tas man strādās nepārslogots un vel kādu laiciņu ar rezervi man ies? Vai tomēr labāk būs, ja es nomainīšu uz kādu jaunāku no AMD?

Aptuvenā datoram atvēlētā summa 400Ls

 

Uzklausīšu visus, jo pats neesmu nekāds lielais speciālists.

Paldies. wink.gif

Labots - mxenergy
Link to comment
Share on other sites

Nu varēji jau sarakstīt visu kā cilvēks, piem. cik Tev ir nauda ko notriekt datoram, un ja neesi speciālists datoru lietās varbūt vismaz esi speciālists rakstu noformēšanā? :)

Link to comment
Share on other sites

Nu varēji jau sarakstīt visu kā cilvēks- gribi teikt, ka es neesmu cilvēks?

 

bet ja pa lietu, tad tekstā jau ir uzrakstīts par kādu datoru iet runa ( varēji arī apskatīties cik maksā) , bet lai nu kā, aptuvenā cena 400 Ls, tādēļ jautāju, vai ir nepieciešamība kaut ko mainīt?

Link to comment
Share on other sites

2 raksti un jau uzbrauciens, tas tāds skaists stils + TEV vajag palīdzību, tātad, Tev būtu visi jānodrošina ar max informāciju, nevis uzraksti, kas Jūs manis dēļ nevarat sēdēt google.lv un visu atrast? :D

 

Tomēr bik cieņu jau vajag.

Link to comment
Share on other sites

Pārprati, es nedomāju to kā uzbraucienu.

Jā, bet saki, kas vel tev ir vajadzīgs, lai tu man beidzot varētu pateikt, vai šis procesors būtu pietiekams spēlēm?

Cenu es pateicu, ok, vel pielikšu.

 

 

Procesors AMD PHENOM II X4 955 BLACK EDITION

Pamatplate MB AMD 785G/SB710 SAM3 MATX/A785GM-M7(2.0) ECSAtmi?aKINGSTON 2GB 1333MHZ DDR3 NON-ECC CL9 DIMMAtmi?aKINGSTON 2GB 1333MHZ DDR3 NON-ECC CL9 DIMM

Cietais disks WD CAVIAR BLUE 500GB 3.5" SATA3 7.2K 16M

Grafisk? karte ECS GTX 460 Series (NBGTX460-1GPI-F)

Optiskais diskdzinis LG DVDRW 22X SATA BLACK BULK

Korpuss MAXCUBE Vortex 3630 2x12cm fan, e-sata, USB 3.0, black

Baro�anas bloksCooler Master Extreme RS500-PCAPA3-EU 500W PSU

Programmat?raPANDA ANTIVIRUS PRO 2011 OEM 1PC 1Y

p.s. diemžēl , šis ir mans pirmais topiks.Nākošreiz rakstot zinašu, ka vajag sīkāk apskaidrot.

Labots - mxenergy
Link to comment
Share on other sites

Es izvēlētos M79 INTEL CORE-i5 datoru, tikai videokarti apgreidotu uz to pašu 460. Tas gan būs nedaudz dārgāk kā 400, bet IMHO cena/jauda rullē.

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

No vecā datora nekas nav izmantojams? ( cietais, korpuss, diskmašīna)

Ja šīs lietas pārliec no vecā, tad atbrīvojas ~50 Ls (ok nezinu kāds tev vecais dators). Šo naudu tad var ielikt niknāka procesora izvēlei.

 

Procesoru vajag ņemt iespējami labāko, jo pēc prases - to cilvēks parasti maina līdz ar visu datoru. Ramu, cietni, diskmašīnu, VGA, maina bieži, bet MB un CPU samērā reti. ( OK vidējais bootietis krietni biežāk nekā vidējais datora saimnieks.

Link to comment
Share on other sites

CITĀTS

 

diemžēl no vecā datora derīgs ir tikai korpuss, jo pārējais ir izdedzis.

un kādu procesoru tu man ieteiktu?

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Spēlēm šobrīd (ok, nēesmu pārs mēnešus sekojs līdzi) labs ir Intel core i5. Kuru modeli tieši? To tu skaties pēc benchmarkiem iekš google.

 

Un iztiekam bez ticības kariem. Pats sev mājās turu AMD phenom 2 x6 tākā AMD nav ne vainas arī. tik pēc benchmarkiem i5 tomēr iet druksu labāk spēlēs salīdzinot ar X4 phenomiem. X6 pārākums/nepārākums arī ir skatāms tajos pašos internet benchmarkos.

 

pirmais, ko google man atrada:

http://www.tomshardware.com/reviews/phenom-x4-965,2389-2.html

Link to comment
Share on other sites

Nezinu vel ko pagaidām darīt. Iespējams, palikšu pie šīs pašas komplektācijas, kas ir jau, jo tak X4 jau nav arī vainas nekādas.

Neesmu nonācis pie gala lēmuma, vai mainīt uz X6 vai nē.

Link to comment
Share on other sites

Uz x6 toč mainīt nav jēgas. 6 kodolus neviena spēle neizmanto un kad izmantos 2 Phenomi jau būs ļoti 'Novecojuši'

 

 

Manuprāt labākie gaming price/performance procesori šobrīd ir AMD x4 955 un Intel i5 2500

Link to comment
Share on other sites

Tieši to es arī gribēju dzirdēt, vai ir jēgas mainīt vai nav. Paldies tev, domāju, ka palikšu arī pie tā, ka nav jēgas mainīt. :))

Link to comment
Share on other sites

Esmu salicis dažus spēļu datorus ar AMD PHENOM II X4 955 BLACK EDITION - cenā iekļaujoties 400 ls un pāris jaunās spēles ko mēģināju bez problēmām gāja uz full hd izšķirtspējas.

 

Te ļoti no svara pareizi videokarti izvēlēties - tas ir pat svarīgāk par CPU!

Diemžēl nevarēšu pateikt kura videokarte būs vislabākā šobrīd.

Es darītu sekojoši - sarēķinātu cik maksā viss pārējais un tad skatītos pēc testu rezultātiem kas vislabākais sanāk par atlikušo summu.

Link to comment
Share on other sites

Anonīmais

Nereklamēju, bet vienkārši tavā vietā paņemtu <.Šo.> Un lieki nesatrauktos, Videokarte ar laiku drošvien būtu jānomaina, bet šī SB Sistēma manuprāt Lidotu. spiteful.gifcrazy_pilot.gif

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

1A_ELITE i7 Sandy Bridge GT specifikācija

kopā ar:

NVIDIA GeForce GT 430 1GB GDDR3 PCI-E 2.0

ir izsmiekls spēlēm; zem katras kritikas. Pēc veiktspējas VGA ir 2008.gada līmeņa 'laba videokarte', pielīdzināma GF7900.sērijai.

 

tad jau 1A_ELITE i5 Sandy Bridge GTS (399.00 Ls) ir labāks variants.

vienīgi aizdomas rada PSU - 550W Xilence.

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau šitās tēmas ir cilātas velns zina cik reizes, var tācu nedaudz pats paskatīt forumu.

 

PS Anonīmos iesniegumus labāk neizskatīt, pareizi Sanchus raksta

 

PPS. Piemēram - http://www.Komplektāciju detaļu uzskaitījumam ar vai bez cenām jābūt pašā tēmā - aizliegtas saites uz internetveikalu groziem=q1ZKL8qvKlayqlYyMbEwNgcxirMTM0uAQoa1OkqmhpZGZuiCJhZGBsbogsaWJkZG6IKGFoZmGCpNjU0MTTC0m1kYGKILGlmYWKLZXlsLAA%3D%3D

Labots - mazulis
Link to comment
Share on other sites

POISONBOY
Mans variants, lētāks nekā iepriekšējais, toties jaudīgāks cpu un videokarte, kopumā lētāks, kā arī ietver sevī DVD :) Budžets vēl atļauj ielikt mazāku cieto tīri priekš OS un programmām, kas uzlabos sistēmas atsaucību, vai arī var ielikt i5-2300 kas ir vēl ņiprāks. Un to pašu varam salasīt iekš memo.lv, un varu palīdzēt sabīdīt atlaidi, ja ir interese.
Link to comment
Share on other sites

Ja budžets ir ~400Ls, kādēļ neizskati xbox 360 iespēju?

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Vai tad XBOX 360 spēles var pa brīvu dabūt ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
nnoname

ja vien nebūtu kļūda un pazudis pirmais cipars videokartes cenā, nemaksā viņa tā

Link to comment
Share on other sites

Norchello

ja vien nebūtu kļūda un pazudis pirmais cipars videokartes cenā, nemaksā viņa tā

Nav tur nekada kļūda ,ta arī ir! Cenas

 

P.S Tu droši vien automātiski iedomājies par HD 6970

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...