Jump to content

Nevaru uzinstalēt Windows7!


SeeJay
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Nekādi nevaru uzinstalēt Windows7 Home Premium uz viena datora.Pie pirmā restarta izmet šādu:

Windows failed to start. A recent hardware or software change might be the cause. To fix the problem:

1. Insert your windows installation disc and restart your computer.

2. Choose your language settings, and then click "next."

3. Click "Repair your computer."

 

If you do not have this disc, contact your system administrator or computer manufacturer for assistance.

 

File: \windows\system32\ntkrnlpa.exe

 

Status: 0xc0000221

 

Info: Windows failed to load because the kernel is missing, or corrupt.

 

Pats trakākais,ka instalēts no šī paša DVD uz vairākiem kompjiem bez problēmām,bet te kaut kāds erors.

Kompis:

CPU tips DualCore Intel Celeron E1400, 2000 MHz (10 x 200)

Sistēmas plates nosaukums Gigabyte GA-G31M-S2L (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR2 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN)

Sistēmas plates mikroshēmu komplekts Intel Bearlake G31

Sistēmas atmiņa 2037 MB (DDR2-800 DDR2 SDRAM)

BIOS tips Award Modular (06/05/08)

Kur meklēt problēmu,izmēģināti arī vairāki Win7 DVD un vienmēr tas pats erors!

Link to comment
Share on other sites

Es arī savas mājas "kuplās ģimenes" kompjus instalēju no vienreiz oficiāli nopirkta W7. Netaisos katram ģimenes kompim, it sevišķi ja sīču secondhend kompjiem XP pro uzlīmes, pirkt savu W7. Bet par autora probzu, xvz, man tā nav gadījies. Varbūt mēģini pēc restarta to W7 disku izņemt laukā, ja ar taustiņu kombinē nesanāk. Varbūt BIOSS?

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Njā iekš boot saradies pa pilno atsaldētu bezdarbnieku, kas māk tik apstāstit citus. Ko nu var pļurkstēt par legālumu, kur cena par vienību tāda pati kā USA tik ienākumi te 8x mazāki. Viennozīmīgi nemaksāt par programmām, mājas lietošanai. Uzņēmumā cita lieta.

 

MB ir Win7 atbalstāmo sarakstā? Dzelži ir veseli(pārbaudīt vispirms RAM)? Kabeļi uz HDD un CD-ROM nav bojāti? PS ir labā stāvoklī? Reālākais ka CD-ROM vai MB čipsets taisa jokus (pieņemot ka CD ir nebojāts). Iesaku testam sataisīt USB boot key ar Win 7 instalu, Tad atslēgt CD-ROM nost. Atstāt tikai vienu HDD uz kuru liksi OS. Likvidē partīciju un izveido no jauna. Ja kļūda ir tā pati. Domājam tālāk.

Link to comment
Share on other sites

Pats jau arī domāju,ka problēma kaut kur dzelžos,jo esmu visādi izmēģinājies,gan pamainot vadus,gan atslēdzot otru HDD un CD rom!

Link to comment
Share on other sites

Notestē cietni - gan chkdsk (moš kāda acīmredzami ārā lienoša vaina), gan arī nopietnāk - kaut vai ar HDTune palūrot S.M.A.R.T datus (te var iepostēt, biedri pateiks, vai ir OK).

Palūri uz mācplati - vai nav kondensatori sapūtušies.

 

Tiem, kas bļaustās par "nopēc legālu vindozi" - iesaku paklusēt. Nevis dēļ ekonomiskiem apsvērumiem, kā te daži cepas, bet gan tāpēc, ka no torrentiem ņemtie populārākie Windows distributīvi nu nekādā veidā savādāk pret hārdvāri neizturas. Ja hārdvāre nerespondē tā, kā no tās tiek gaidīts, tad tā nu nevienā acī nav torrentu vai netorrentu vaina.

Link to comment
Share on other sites

Arii izklausaas ka cietnis atstiepis pekas. Varbuut tikai kontrolieris. Pameegjini ar , piem., Hirens Boot cd noskaneet .

Link to comment
Share on other sites

Jocīgi,ka problēma ir ar Windows7,savukārt Windows XP iet rūkdams,būs laikam jāpaliek pie tā!

Link to comment
Share on other sites

Vai uz datora ir viens HDD, vai divi. Kad es W7 izmēģināšanai pielieku otro SATA HDD paralēli HDD ar Linux, tad W7 neļaujas instalēties, jo HDD ir uz otrās SATA ligzdas. Tad es atvienoju pirmo HDD, un viss norit normāli. Pēc instalācijas var pievienot pirmo HDD un W7 startējas normāli. Pats interesantākais, ka W7 servispaka arī neinstalējas, kamēr nav atvienots pirmais HDD.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

Esmu izmēģinājis visādi,gan diskus atvienojis gan ramu pārspraudis,gan diskdzini atvienojis,instalējis no USB,bet nekā!

Link to comment
Share on other sites

Man ir bijusi līdzīga situācija ar MSI kaut kādu AMD chipseta plati, kad nevarēja uzlikt Windows 7, bet varēja XP, tiesa arī tas darbojās sviestaini. Toreiz gan pie vainas bija uzpūtušies kondiķi, kurus pārlodējot plate darbojās kā tai jādarbojas. Ja ar kondensatoriem tai platei viss o. k., tad iespējams kāds cits plates gļuks. Tas ir mans subjektīvais viedoklis.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...