Jump to content

mikšerpults


Didzis1515
 Share

Recommended Posts

Labdien, man ir parādījusies vajadzība pēc mikšerpults, lai varētu kvalitatīvi ierakstīt skaņu, pieslēgt vairākus mikrofonus un instrumentus, lai ja būtu vajadzība varētu pieslēgt studijas (kondensatora) mikrofonu, arī sarīkot kādu live pasākumu un būtu arī kādi iebūvēti efekti (echo, chorus, delay utt.) Kā pretendentus esmu noskatījis šos divus:

http://www.discomania.lv/item.php?id=7172

http://www.discomania.lv/item.php?id=3987

Ko teiksiet par šiem labu vai sliktu? Vai palīdzēsiet man izvēlēties?

Link to comment
Share on other sites

šitāda EFX12,

vai labāk šitāda MFXi12

 

nasing spešal, tikai reklāma... :spiteful:

jābūt tak iespējai izvēlēties... nekas nav pret Yamahu, bet reizēm gadās, ka samuraji kko pārāk daudz samudrī... :crazy_pilot:

briesmīgi lielas atšķirības jau šajā cenu diapazonā nav... ņem, kas labāk patīk un labāk iederās budžetā...

vēl ir variants, kuru es nemaz tev nedrīgstu ieteikt, bet... nemaz nav sliktākais ZED-12

 

ja jau skaties un Yamahu, tad jau laikam tev nav jāsaka, lai nenolaidies līdz Behringer līmenim... :sarkasms:

Labots - Athlons
Link to comment
Share on other sites

Didzis1515

Tad kā noprotu tā pults Sinn7 Rox.12 USX nekam neder? Aprakstā gan rakstīts tā, ka liekas tā ir pār visām pārāka. Un ja paliek kā pretendenti Yamaha MG124CX un Soundcraft EFX12, vai var kāds, lūdzu, pateikt kādi katram plusi un mīnusi, lai būtu vieglāk izvēlēties, jo ar šādām lietām saskaros pirmo reizi un negribu nopirkt kaut kādu fufeligu mikšeru.

Link to comment
Share on other sites

Man Soundcrafts patīk labāk, subjektīvi. Pierasts. Ak, jā, ar mikseri taisa kokteiļus, ar mikšerpulti - koncertus. Tā sarunvalodā iegājies, un nah &&^^ visus vārduļotājus ar Īslandēm un itāliešu valodām.

Link to comment
Share on other sites

Ja domā to pulti ierakstam, tad kamdēļ vajag iebūvētos efektus ? Kaut gan šajā cenu kategorijā, un vispār, pieklājīgu pulti ar gan direct out, ierakstam, gan iebūvētu efektu bloku, livei, šaubos vai var atrast. Kompromiss varētu būt Soundcrft FX16, bet tā jau ir dārgāka.

Ir aizomas, ka par to sinn7 neviens cits izņemot discomania darboņus neko nezina. Secinājumi visai vienkārši.

 

Un, Torni, ja mēs kaut ko miksējam, tad ir mikserpults (mixing desk, mixing console). Vai nu arī mēs tomēr nemiksējam bet lietojam "puļt mikšernij" un mikšējam. Jāizvēlas starp anglicismu un rusicismu.

Labots - DSTr
Link to comment
Share on other sites

Paprasi 10 skaņu režisoriem, un uzmini, ko dzirdēsi? Es tak` teicu - sarunvalodā. Cik no servisa meistariem teiks blīvslēgs, cik - saļņiks? Un teiks tā līdz pensijai! :)

Pareizi jau būtu mikSer pults, bet mana paaudze tā nekad neteiks.

Bez tam, kādreiz bija un joprojām ir Spānija un Itālija, un tad piepi%^^$ās valodnieki un spāņi nekļuva par spāniešiem un palika runājot spāņu valodā, bet itāļus par itāliešiem un itāliešu valodu izdomāja gan.

Link to comment
Share on other sites

Didzis1515

Pulti domāju pirkt ne tikai ierakstiem, bet arī live. Es esmu draudzē skaņas operators, pats mācos spēlēt ģitāru utt. Gribu tā lai varētu mājās pieslēgt dažus instrumentus, mikrofonus un kaut ko ierakstīt +/- labā kvalitātē. Ierakstīt domāju uz portatīvā datora lenovo g560, kuram esmu atsevišķi piepircis external skaņas karti creative soundblaster x-fi 5.1 surround pro. Gribētos, lai ieraksta kvalitāte būtu augstāka par amatieru ap pusprofesionālo, bet ne jau hi-end un super profesionālā. Un ir nepieciešamība, lai kādam draudzes izbraucienam varu paņemt līdzi šo pulti un sataisīt skaņu tā "pa skaisto'' nevis ar visādiem izkropļojumiem. Jo draudzes pulti stiept, kam tas vajadzīgs, jo tā ir kaut kāda veca dynamix 20 kanālu pults, kura aizņem diezgan daudz vietas.

Link to comment
Share on other sites

Ja rakstīsi ar to x-fi, tad vari droši pirkt kādu no jau minētajiem lētā gala soundcraftiem vai Yamahu. Ja ar laiku domā par nopietnākas skaņas kartes iegādi, ir jēga iegādāties pulti ar direct out, lai varētu veikt vairākceļu ierastu.

 

Torni, es tak saku, rusicisms vai anglicisms, no tā ar paaudžu leksikas atšķirība. Es vārdu mikšerpults nesmu dzirdējis, šķiet, ne reizi.

Labots - DSTr
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Didzis1515

Labi paldies, bet jūs gan beidzat plēsties par to pareiz runāšanu, man vispār vienalga vai mikseris vai mikšerpults galvenais, lai varētu saprast, kas ir kas un arī viss. :)

Link to comment
Share on other sites

Labi paldies, bet jūs gan beidzat plēsties par to pareiz runāšanu, man vispār vienalga vai mikseris vai mikšerpults galvenais, lai varētu saprast, kas ir kas un arī viss. :)

Ieturot līniju, neaizmirsti parakstīties par otru valsts valodu.

Link to comment
Share on other sites

Didzis1515

Vēl tādu atradu: http://www.discomania.lv/item.php?id=3715

Ko par šo labu vai sliktu var pateikt? Aprakstā palasot un salīdzinot ar soundcraft efx 8, daudz kas atšķirīgs, Alesim 99 efekti, soundcraftam 32, pie tam Alesis ir pieslēdzams ar USB un izmantojams kā interfeis un arī komplektā nāk programmatūra cubase LE. Ko par šo teiksiet?

Link to comment
Share on other sites

Alesim izskatās, ka EQ sekcija normāla ir tikai četriem kanāliem. Tas USB ir stereo in stereo out, bet domāju, ka konvertors varētu būt labāks nekā tam soundblasterim. Livei labāk būtu tomēr Soundcrafts, bet līdz saprot, ko patiešām vajag, var drošii spēlētis ar Alesi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...