Jump to content

Kur lai izmantoju šo digitalo termometru?


defenders
 Share

Recommended Posts

Joka pēc ebay nopirku šo iekārtiņu ,bet kautkā negribās vienot pie PC  barošanas jo otra pusē ir šādi parametri   W.V:DC.5V  Tas nozīmē ka šo iekārtiņa darbojas 5V,bet kā  zināms barošanas bloks  ar šādiem štekeriem nodrošin 12V !

 

Tad  rodas  jautājums,tad kā es šo varu pieslēgt pie pc?

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         +5

Labots - defenders
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Viss ir pareizi, dzeltenais vads ir 12v, bet sarkanais 5v un kā bildē redzams tā lieta savienojas ar 5v.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ebay bildē taču labi redzams, ka tas termometrs ir pievienots pie sarkanā un melnā vada uz molex, un tas kā reiz ir +5V.

Link to comment
Share on other sites

defenders

AAA tad jau droši es  varu sprausties klāt pie tām ligzdām?

 

Es  tik neizprotu šā termometra jēgu -man viņs tik ko rādīs ieslēdzot PC un radīs to gaisotni kas apgrozās manā PC ?

Labots - defenders
Link to comment
Share on other sites

Tev rādīs to temperatūru, kur ievietosi sensoru (tā mazā spīdīgā daļiņa vada galā)

Link to comment
Share on other sites

defenders

 uz molex, un tas kā reiz ir +5V.

Es takš nemaz nezināju ka tur arī  apgrozas 5V,domāju ka USB tik tie 5V!!!  Tad  tagat  zinu:)!

 

 (tā mazā spīdīgā daļiņa vada galā)

 

Es jau vinu varu  ievietot sev nāsē vai kur citur :)! Labi sledzam  tēmu -tomēr kautko jaunu uzināju  ar šai isā mirklītī...Paldies jums!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...