Jump to content

Nero problēmas


Amr1f
 Share

Recommended Posts

Laba diena!

 

Vairākas reizes esmu atmetis ar roku, bet šoreiz pieķēros un sāku meklēt kas par vainu var būt. Problēma tāda. Lietoju Nero StartSmart (Download - INFO Tool)

Tā tad, rakstu filmas kā parasti, disks DVD-R 16x speed diskā ražotājs:TX. Šoreiz viņš man ierakstījās lidz 11% un tada sāka skaļi rūkt DC-room's un nerakstījas vairāk. Uzņēmu sc 1302964450.jpg

Apnika gaidīt apturēju rakstīšanu.

Iepriekšējās reizies rakstīju parastajā CD-R tika lidz 99% un aizmiga nepabeidza rakstīit.

 

Jūs viedokļi?

Link to comment
Share on other sites

Saki, ka raksti uz 16X, bet bildē skaidri redzams 8X.

Pamēģini ierakstīt uz 4X. Uzliec, lai Nero pats notestē ierakstītos failus (bija laikam verify, hz).

Ieraksti googlē, ko nozīmē paziņojums: 'invalid block adress', tas kopā ar 'short lead-out' neizskatās labi.

Cik rakstītājs vecs?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

es saku, ka rakstītājs čupā... ar lētajām ierīcēm tā ir (pēc modeļa škiet, ka tāda tā arī ir). Es to neteiktu, ja man pašam mājās nebūtu sony lētais rakstītājs. Reiz bija nepieciešam'ba pārrakstīt kādus 25 DVD un 50 Cd diskus. Pēdējos 10 kkur nepārrakstīju, tik kaudzi ar diskiem sabojāju, jo ierakstijā kādus 10%, izmeta erroru un izspļāva disku. Turpmāk vienmēr tas pats. Labi, ka vēl knapi var nolasīt kaut ko no kāda diska. Sanāca, ka tajā reizē nolietoju to ierīci..

Labots - howdy
Link to comment
Share on other sites

Interesanti!

Porķis nemaz nav tik vec. pagājušo gad junija mēnesī nopirku. Un ar rakstītāju tiešām maz dariijos, kopā aptuveni 6x rakstīju un no tām 3x reizes neierakstīju sabojāju tikai CD.

Jānes uz garantiju ne?

bet viņi protams ka vienmēr teiks ka mana vaina un ja paņem tad vilcinās cik var!

Link to comment
Share on other sites

Pamegini ar iebuvetajiem windows toliem ierakstit disku,ja ar to rakstas normali,tad mekle vainu Nero

Link to comment
Share on other sites

Mjaa, Nero nav vieniigais disku rakstiitaajs. Tomeer velk uz beigtu rakstiitaaju.

Un tos kretiinus, kas nenjem par garantiju uzreiz vajag suudzeet tiesaa, tas ko tie dara, preciizaak, nepilda saistiibas, vajag uz mieta uzspraust. Cik ilgi atljausiet pashi vinjiem patvalju?

 

Tas ko lasu te forumaa, kaut vai, liekas smiekliigi ka atsaka garantiju deelj kaut kaadiem izdomaatiem iemesliem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...