Jump to content

Amigo vs Okarte


Pilsonis
 Share

Recommended Posts

Es domāju, ka Okarte ir dikti labāka un lētāka par amigo.

Okarte vispār ir labākā priekšapmaksas karte Latvijā, kas darbojas lielākajā mobilo sakaru tīklā Latvijā (gan pēc lietotāju skaita, gan pēc 2G pārklājuma, gan pēc 3G pārklājuma).

Labots - VIL
  • Patīk 2
  • Slikti! 5
Link to comment
Share on other sites

IEPRIEKŠĒJĀ POSTA CITĀTS

 

Vai tā ir ironija? Ja Amigo piedāvā zvanus LMT tīklā pat par 2 santīmiem (Outlets) un uz citiem: Zvans LMT, Tele2, Bite, Lattelecom Draugam 0.0504,

bet Okarte: Zvani LMT tīklā 0.0303 Tele2, Bite Latvija un Telekom Baltija mobilais tālrunis 0.1210

Labots - VIL
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tieši tā Amigo,pieder LMT par 100%.Acīmredzot SIA izveidota kautkādām naudas atmazgāšanas shēmām,bet nu patērētājam jau vienalga...Pats arī pārcēlu savus numurus pēdējā outleta laikā uz Amigo.Jāsaka,ka telefona suports un pašapkalpošanās portāls mans amigo viņiem ir ļoti zemā līmenī,cik nu mēneša laikā ir nācies kontaktēties,ja LMT beigtu ākstīties un amigo atbalsta numuru pievienotu 076,bet mans amigo nokopētu no mans lmt,tad amigo ar saviem outletu tarifiem rullētu.

Labots - maritis
Link to comment
Share on other sites

Vai tā ir ironija? Ja Amigo piedāvā zvanus LMT tīklā pat par 2 santīmiem (Outlets) ...

 

Tā nav ironija. Outlets ir vienreizēja akcija pārnācējiem no citiem tīkliem. Arī okartēm laiku pa laikam ir akcijas.

Izmantoji iespēju, priecājies.

Man vislabāk patika pērnā gada okartes Daugavpils, Liepājas, Ventspils, Valmieras akcijas: aizej uz AAC, paņem[!] savu okartes komplektu un gadu vai visu mūžu LMT tīklā runā par brīvu. Neapšaubu, ka foruma biedri, kas izmantoja šo iespēju, apstiprinās manus vārdus.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Ideālā pasaulē visiem Okartistiem un LMT pieslēgumu lietotājiem vajadzētu pārcelties uz Amigo outleta laikā,pārklājums nemainās,sarunas tīklā par velti,gatavā Bite,bet ar LMT pārklājumu...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Jā, Daugavpils u.c. akcija Okartei ir vienkārši super. Visu mūžu par brīvu gan uz LMT, gan Okarti, gan Amigo. Arī tā pati Bite, kā "maritis" izteicās, bet labāk par Amigo outletu, jo ir gan Amigo, gan LMT ietverts. Tā ka akciju piedāvājumus salīdzināt nav īsti korekti. Ja noķēri - malacis. Dzīvo un priecājies.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja, pareizi atceros tad atšķirībā no Daugavpils, Liepājā jau deva tik uz gadu tās O!kartes ar bezmaksas sarunām LMT tīklā un vēl pie tam katram cilvēkam uz vienu personas kodu deva pat veselus 3 O!Kartes komplektus, es taa arii netiku pie tiem, jo ģeogrāfiski man nebija izdevīgi speciāli braukt pakaļ tiem un vēl baidīties vai būs uz vietas palikuši. Man tā kremt tā kremt tāda veida, manuprāt, negodīgas akcijas, sanāk, ka vārdi ''lojāls un pastāvīgs'' LMT neko nenozīmē, man visa ģimene(izņemot senci, kurš jau veselu gadu pie meles2) sēž pie LMT vairāk, kā 7 gadus, bet visi labumi tik tiek jaunajiem klientiem.

 

P.S. O!Karte pēc atlaižu programmas likvidēšanas ir gatavais murgs, notriekšu O!naudu un iešu prom, ja nekas nemainīsies.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Arī esmu OKartes klients ~10 gadus un šobrīd dikti apvainojies, drīzumā plānoju pāriet uz BITI.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pēdējā mēneša laikā Amigo outleti nemaz tik vienreizēji nav,vismaz savā mājaslapā outlets bija gandrīz nonstopā,tikai tarifi mainās...

Link to comment
Share on other sites

Pasteidzies! BiFri piedāvājums ar bezmaksas zvaniem visā Bites tīklā ir pieejams tikai līdz 8.maijam!

Ieteiktu pasteigties tiem, kuri plāno pāriet citā frontē.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Vai tad BITE'i (BiFri) visu laiku savā starpā nav bezmaksas sarunas?

Link to comment
Share on other sites

Bet ja Tu izmanto BiFri jau pašlaik, tad neuztraucies ! Kā solīts, bezmaksas zvanu piedāvājums paliks aktīvs, kamēr Tava karte būs aktīva. Kaut mūžīgi!
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Priekšapmaksas kartes nav domātas, lai ar tām stundām ilgi pļerkšķētu. Mani fascinē, ka daudzi vēl tic reklāmām kā bezmaksas zvani un citi sūdi. Klausieties vēl kādus pekstiņus jums bāž acīs :)

 

P.S. Izlasiet arī tekstu ar sīkiem burtiņiem.

Labots - Mežavecis
  • Patīk 3
  • Slikti! 4
Link to comment
Share on other sites

Nu un kāpēc tad nav domātas? Kāpēc lai nepļarkstētu izmantojot priekšapmaksas karti, ja patīk to darīt un ja cilvēkam ir Daugavpils Okarte vai befree? Vismaz D-pils Okartei nav nekādu laika ierobežojumu. Ne 1000 min ne 5000 min.

Link to comment
Share on other sites

Nav domātas, jo? Jo kruti ir maksāt? :D

Lietoju bifri paralēli LMT jau vairāk kā gadu. Vairāk par latu mēnesi(ok,ok, tagad 1,01) neesmu maksājis un pļāpāju ar draudzeni cik uziet.

Labots - itanium
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Par O!Karti piekrītu JM un Touareg - šobrīd tarifi pēc atlaižu anulēšanas ir kļuvuši klaji neizdevīgi. Ar 35% atlaidi sarunas bija kaut kur ap 5 sančiem minūtē, kas bija OK priekšapmaksai. Kāda velna pēc man būtu jāmaksā gandrīz 8 sanči par minūti, ja Bite to pašu dod ar Bifri par 6 sančiem uz svešiem tīkliem un savā starpā bezmaksas? Arī pastiprināti tērēju iemaksātos latus, lai zustu prom no tiem miglasmērkaķiem.

 

O!Vienādais

Zvani LMT tīklā 0.0776

Zvani uz citiem tīkliem 0.0776

Īsziņas LMT tīklā 0.0151

Īsziņas uz citiem tīkliem 0.0404

 

O!Mūsējais

Zvani LMT tīklā 0.0303

Zvani uz citiem tīkliem 0.1210

Īsziņas LMT tīklā 0.0151

Īsziņas uz citiem tīkliem 0.0404

 

P.S. ja O!Karte grib sponsorēt pusdebilus dziedošo mentu šovus, tad lai dara to bez manis.

Labots - Žaks Kustō
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tāpēc, ka tās ir priekšapmaksas kartes, un saruna beidzas līdz ar kredītu, debetu vai kā viņu sauc. Es nerunāju par izmaksām.

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Mežaveci, es tiešām nesaprotu kas Tev tur beidzas. Ja šādu atlaižu laikā iegūto karti esi papildinājis par nominālo summu, tad iemaksātā summa nekur neliksies, jo sarunas savā tīklā netiek tarificētas. Arī pēcapmaksas kartēm sarunas beigsies, ja nesamaksāsi rēķinu.

Link to comment
Share on other sites

Forumisimus

Nezinu varbūt maldos, bet manuprāt Okarte un Amigo tiek turēti, lai varētu šūpot klientus vienu brīdi Amigo bija izdevīgāks, otru Okarte, tagad atkal Amigo. Attiecīgi tas ko iekāš no viena kompensēts otram un lietotājs pie tā paša LMT vien paliek, kamēr cilvēki sakustās maksā dārgāk nekā otrai kartei.

Labots - Forumisimus
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vispār brīnums,kā cilvēki pavelkas uz Okarti. Laikam matemātika galīgi nav stiprā puse,vai vienkārši trūkst informācijas.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Tas nozīmē, ka pēc 8. maija Bifri BITE's tīklā būs maksas sarunas? :/

Link to comment
Share on other sites

Tas, manuprāt, nozīmē, ka labāk kartiņu nopērc līdz 8. maijam, savādāk, pērkot pēc 8. maija, nāksies piķot arī par sarunām Bites tīklā.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Tas nozīmē, ka pēc 8. maija Bifri BITE's tīklā būs maksas sarunas? :/

 

Manuprāt, pēc tā 8. maija bezmaksas sarunas BITEs tīklā nebūs pastāvīgs piedāvājums, bet būs ik pa brīdim kā akcija, lai turpinātu piesaistīt jaunus klientus, protams, tie, kas nepievienosies akcijas laikā dabūs maksāt ap 1-2san/min, bet nu redzēs kā būs. Agrāk jau arī tā bija, ka pasteidzies, pasteidzies, ka it kā nebūs vairs bezmaksas sarunas, bet re ka bija, bet nu šoreiz laikam jau ka būs jāmaksā, jo BiFristi dabūjuši labu klientu bāzi un sāks pelnīt.

Link to comment
Share on other sites

Vairāk izsaka tas, cik runā savā tiklā. Man bieži sanāk drillēt no lmt uz tele2, kāposts ripo uz uraaa.

 

Kādreiz par tādu viesababonēšanu nelikos ne zinis, tagad vai traku padara. Šeit lmt ir līderis. Ienākošie man vajadzīgajās valstīs par brīvu vai minimala maksa. Gprs arī simpātiskā cenā.

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc, ka tās ir priekšapmaksas kartes, un saruna beidzas līdz ar kredītu, debetu vai kā viņu sauc. Es nerunāju par izmaksām.

 

Es ar savu BiFrī varu runāties ar biteniekiem arī tad, ja nav kredīts. Vienīgi, maksimālais sarunas garums laikam ir 1h, tad noliekas. Tas arī nekas, vienkārši zvani vēlreiz.

Link to comment
Share on other sites

Priekšapmaksas kartes nav domātas, lai ar tām stundām ilgi pļerkšķētu. Mani fascinē, ka daudzi vēl tic reklāmām kā bezmaksas zvani un citi sūdi. Klausieties vēl kādus pekstiņus jums bāž acīs :)

 

P.S. Izlasiet arī tekstu ar sīkiem burtiņiem.

 

 

 

BiFri tiešām ir domāta tam, lai stundām ilgi runātos. Kaut 8 stundas dienā. Bites tīklā tas tik tā nemaksā neko. Ne savienojuma maksas, ne maksas par minūtēm.

Kartēm, kas tiks pirktas pēc slavenā 8. datuma šādas fīčas vairs nebūs, taču visām, kurām jau ir - paliks

Link to comment
Share on other sites

Es te tikko uzjautāju sievai kā īsti ir un šī saka, ka viņai pēc 1h ļerkstēšanas bites tīklā nopīkstas kkas un atslēdzas, kaut arī kredīts vēl ir daudz.

Link to comment
Share on other sites

Forumisimus

#31. To viņi dara ar nolūku, Amigo vispār pārtrauc pēc 30 min. krīt dažreiz un nerviem. Lai neiztērētu avansu un nenoslogotu tīklu, ja kāds aizmirsis nolikt vai netīšām kur uzzvanījis.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

c'mon, imho tas nav nekāds traucēklis ja ik pēc 1h atlēdzas, pārzvani un ļerksti atkal stundu. Pašam gan reti ir tik garas sarunas, drīzāk ir daudz un īsas.

Link to comment
Share on other sites

Uz manu jautājumu saņēmu atbildi no Amigo: "Sveiki! Amigo piedāvā SIA Zetcom un mēs nosakām gan cenas, gan tarifus, gan akcijas saviem klientiem. O!Karte ir LMT pakalpojums."

Link to comment
Share on other sites

Man personīgi pilnīgi netraucē tas, ka saruna pārtrūkst. Tas taču ir pilnīgi vienalga, ņem un zvani vēlreiz. Un BiFrī var pļāpāt, cik grib, nesen bija kkur raksts, par cilvēkiem, kas visvairāk ar BiFrī norunājuši, vienam tur vairākas stundas dienā sanāca, tā kā tur nav nekādu apslēpto lietu, pašam ir BiFrī vairākus mēnešus un visu laiku esmu zvanījis par velti bites tīklā, tādējādi ietaupot naudu. Arī forši tas, ka var zvanīt bez kredīta, jo tad vienmēr zini, ka varēsi kādam piezvanīt, pat ja nebūs nauda.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Žaks Noriss

Iemet lūdzu visu info, darbā filtrs uzskata, ka Amigo ir p0rn :D

Link to comment
Share on other sites

Rudiger

Tagad Amigo ir ieviesis jaunu tarifu Visiem - zvani uz visiem tīkliem Latvijā par 0 sant./min. Maksā tikai savienojuma maksu - Ls 0,05.

 

Lai pieslēgtu savai Amigo kartei tarifu Visiem, sūti komandu V uz kodu 1656.

 

Tiklīdz saņemsi apstiprinājuma īsziņu, jaunais tarifs stāsies spēkā un varēsi zvanīt uz visiem Latvijas numuriem par 0 sant./min 30 dienas.

 

Pec 30 dienām tarifs Visiem tiks atslēgts un Tavai Amigo kartei tiks pieslēgts Amigo Pamattarifs. Ja vēlies vēl 30 dienas izmantot Visiem priekšrocības, atkārtoti sūti komandu V uz kodu 1656.

 

Tarifa Visiem pieslēgšanas maksa ir tikai Ls 0,99 par 30 dienām.

 

Pilna informācija par tarifa Visiem tarifiem

 

Atceries!

 

Visiem zvaniem uzskaites solis ir 1 sekunde.

Viena zvana maksimālais ilgums Amigo tīklā ir 30 minūtes, uz visiem pārējiem tīkliem Latvijā – 6 minūtes 28 sekundes. Ar Visiem tagad Tu vari runāt ilgāk uz VISIEM tīkliem.

Ja Tu esi Amigo Atlaižu programmas dalībnieks, Visiem darbības laika atlaides tiks aprēķinātas tikai īsziņām un internetam.

Neattiecas uz speciālajiem un paaugstinātas maksas numuriem.

Tarifs Visiem un bezmaksas sarunas LMT tīklā no 2. minūtes, papildinoties ar Ls 3,99 atjaunošanas nominālu, ir savstarpēji izslēdzoši pakalpojumi. Piem., ja Tu esi pieslēdzies tarifu Visiem un papildini savu kontu ar Ls 3,99 – Tu runāsi bez maksas LMT tīklā no 2. minūtes un otrādi.

Visiem darbojas tikai Latvijā. Atrodoties ārzemēs, zvani uz Latviju tiks tarificēti atbilstoši standarta viesabonēšanas tarifiem

Link to comment
Share on other sites

Forumisimus

Saruna pārtrūkst pēc 6 minūtēm pārzvani noņem vēl 5 saņi. Kaut kāds pseidonulles tarifs. Garākas sarunas tāpat neparunāsi jēdzīgi. Bet, ja netraucē tā pārtrūkšana, tad piedāvājums varētu būt diezgan interesants.

Labots - Forumisimus
Link to comment
Share on other sites

Lats par mēnesi iespējas samaksāt 5 santīmus par katru 10 sekundes īso sarunu un 25 satīmus, ja gribas parunāt pusstundu... Nu, lai veicas!

Labots - Kams
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...