Jump to content

Kā noskaidrot vai persona ir pašnodarbinātais


Ronalds
 Share

Recommended Posts

Varbūt kāds zina kā noskaidrot vai persona ir reģistrējusies vid kā pašnodarbinātā persona?

 

Zvanīt uz vid paaugstinātās maksas nr nevēlos jo nevar saprast cik tas man izmaksās un kā tauta raksta maksa tiek iekasēta par mūzikas klausīšanos - konsultantu praktiski nevar sazvanīt....

Link to comment
Share on other sites

Būtu smieklīgi uzjautāt, vai šie paši ir nomaksājuši $ Akai un Laipai par mūzikas atskaņošanu...

 

Nu bet kā - klienti klausās un pat ir spiesti klausīties ! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

pazvani uz vid un pajautā (pox- uz rīgas filiāli vai depils), freelancera registrācijas kods ir viņa personas kods bez "mīnusa". Nepieciešamības gadījumā freelancerim ir jāuzrāda "atļauja" (pareizāk nevaru nosaukt, jo esmu drusku neskaidrā). Zinu ko saku, jo pats esmu freelanceris jau otro vai trešo gadu, šogad laikam arī vajadzēs sodu maksāt par laikā nenodotu deklarāciju , grrrr

Labots - zuicis
Link to comment
Share on other sites

Šodien iesniedzu atskaiti par 2010. gadu , kā pašnodarbinātais, apsolija 14 Ls ieskaitīt manā kontā. 14. dienas pēc termiņam , Esmu nopelnijis laikam 280Ls, kā pašnodarbinātais. Un bišķi vairāk pie darba devējiem. nelegālie darbi neskaitās .

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...