Jump to content

Philips 40PFL6605H


Pro
 Share

Recommended Posts

praktiski kaa tu saki, 7k bez taa un shitaa

bet nu jau shiigada 6k modelji saak paraadiities, tiem IR LAN un dalja no 2010g nozagto pults pogu atgriezushaas

citus kardinaalus uzlabojumus neredzu

 

2011g: http://download.p4c.philips.com/files/4/40pfl6606h_12/40pfl6606h_12_pss_aen.pdf

2010g: http://download.p4c.philips.com/files/4/40pfl6605h_12/40pfl6605h_12_pss_aen.pdf

Link to comment
Share on other sites

vai nav tā, ka šā gada (beidzas ar 6) 6k sērijas modeļi būtībā ir tādi paši kā aiziepriekšējās(beidzas ar 4) sērijas 7k modeļi?

Link to comment
Share on other sites

šo jautājumu var uzzināt, pameklējot, kas kuram modelim vēderā - šasijas sērija, čipsets, matrica.

Link to comment
Share on other sites

LV EPG beidzot rādās normāli?

Man ir aizdomas ka nē :(

Man vajag vienu televizoru, it kā jau Fiļas ir ļooti OK par savu cenu, BET! dzimumattiecības ar skanēšanas valsti un nevēlēšanās ņemt vērā LV EPG atgrūž...

Link to comment
Share on other sites

Tā kā esmu liels Ambilight fans, tad sakostiem zobiem lietoju savu 47PFL9kautkas 03H, viss mani apmierina, bet tajos retajos gadījumos, kad jāpārskanē kanāli vai jāatver EPG ... tad GAN es atceros daudz ko labu pateikt Philipsam :)

Ņemot gan vērā, ka Latvijas TV kanālus es lietoju reizi mēnesī vai retāk, un ka tas TV kā monitors pie WD TV Live un BluRay tiek izmantots, tad var pieciest :)

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

Philips LV man šodien atbildēja ka 6000jai sērijai pagaidām nav.

No 7000. uz augšu...

 

Interesants ir vēl viens fakts:

Man diviem radiem ir praktiski vienādi Philips TV - 32PFL5604H/12 otriem - 32PFL5404H/12

Atšķirība principā viena - viens ir FullHD, otrs HD Ready

Abi skatās VTV.

FullHD rāda la-bāk.

Pēc teorijas būtu jābūt otrādi... tak lielāka izšķirtspēja, vairāk apskeilo un tā.

Link to comment
Share on other sites

MārcisB> Pēc teorijas būtu jābūt otrādi... tak lielāka izšķirtspēja, vairāk apskeilo un tā.

 

nu ne gluzhi

jo vairaak pikselju, jo smalkaaki punkti uz ekraana

un liidz ar to neredzamaaki bus tie puskraasas pikselji kas tiek veidoti no avota blakus esoshiem pikseljiem

 

2011g. 6k seerija knapi FR;DE paraadiijusies

Link to comment
Share on other sites

Man arī tā likās ka dēļ lielākas rezolūcijas un normālas malu attiecības, FullHD tomēr rāda patīkamāk.

Vai abiem minētajiem modeļiem ir vienādi procesori, es nezinu.

 

Mājās ir viens 22PFL3404H/12, bilde ir ... nu nekāda. Nemāk normāli staipīt 4:3 bildi, kāds šķiet teica, ka mazajos ekrānos liek sliktākas matricas, līdz ar to neesot jēga ņemt zem 32".

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Nav bijusi darīšana ar Philips TV bet ,runājot par video procesõriem, manam Samsungam bilde uzlabojās ļoti manāmi laižot visus video signālus caur resi, kam ir HQV Reon-VX čips, gan jau kādam tv tāds ir.Slinkums gūglēt...

Link to comment
Share on other sites

Tā, šodien internāta veikalos parādīsies 40PFL6606 LED TV, ko man arī ieteica ņemt. - 460Ls 530Ls

Labots - Pro
Link to comment
Share on other sites

Pro, lūgums, kad iegādāsies, noinformē kā patīk aparāts. Man arī dikti interesē šis modelis.

Man mazliet ir šaubas, vai pēc 9.sērijas 32" crt (ņemot pat knapas kvalitātes signāla avotu detalizācija un melnās krāsas attēlošana ir ļoti laba) šī LCD bilde no parastā analogā kabeļsignāla būs tik pat baudāma, vai vismaz tuvu tai.

 

"Tā, šodien internāta veikalos parādīsies 40PFL6606 LED TV, ko man arī ieteica ņemt. - 460Ls"

Ups, nevar būt tik laba cena jaunajam modelim, jo tā apmēram maksā līdz šim esošais modelis 40PFL6605, uz ko arī orientējos.

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

lidz shim(iepriexeejos 4-5 gadus) katra jaunaa vienas klases seerija maxaaxa ~-20% pret iepriexeejo gadu

iznjeemums bija pagaajushaa gada topmodelji deelj 3D Ready

Link to comment
Share on other sites

"Tā, šodien internāta veikalos parādīsies 40PFL6606 LED TV, ko man arī ieteica ņemt. - 460Ls"

Ups, nevar būt tik laba cena jaunajam modelim, jo tā apmēram maksā līdz šim esošais modelis 40PFL6605, uz ko arī orientējos.

Vakar LENO nopirku 37PFL6606H/12 pa 450

Tā kā 40" zem 500 ir reāli.

 

Bet protams ir standarta Philips jaukumi - latviešu burtus EPG joprojām nespēj parādīt (Philips LV gan sola ka būšot kādā firmwarē)

Tas video pleijeris, kas no USB porta spēlē failus - joprojām nejēdz ka MKV mēdz būt vairāki audio celiņi un subtitri arī...

Link to comment
Share on other sites

Apsveicu!

Cena normāla.

Pastāsti, lūdzu, vairāk.

Kā mājas apstākļos vērtē šī tv skaņu?

 

Vai ir iespējams no SCART dabūt ārā analogo audio izeju? Vai tā ir regulējama ar pulti? Cik zinu, tad tagad visiem ir tikai ausu izeja un ciparu koaksiālā, bet nav tāda atsevišķa analogā audio izeja, kā vecajiem modeļiem.

 

Vai no 2m attāluma 37 izmērs filmu skatīšanai ir gana efektīvs? (Esmu sācis apsvērt, ka 37" ir piemērotāks izmērs parasto tv draņķu skatīšanai un lielāks jau sāktu traucēt. Savām filmām, protams, jo lielāks, jo labāk, bet tamdēļ vien negribas lielu kasti turēt. Īstenībā, ja televīzijas raidījumos būtu labs materiāls ko skatīties, tad gribētu lielu izmēru, bet ne lai skatītos tādu seriālu un reklāmu kokteili, kāds šobrīd ir bezjēgā panesies.)

 

Ja ir analogā kabeļtelevīzija, vai attēls kaut cik normāls?

 

Vai pieslēdzot kompi turpina darboties kustību izlīdzināšana "Natural motion"? Jo, lasīju forumos, ka pieslēdzot kompi, šī funkcija no Menu pazūd, bet kustības tāpat ir gludas. Tas būtu labi, ja tā, bet nav kur pārbaudīt.

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

Skaņa? Normāla. Samērā ... telpiska brīžiem.

 

Par SCARTu jāskatās, neesmu mēģinājis pa to neko dabūt ārā. Tikai iekšā :) RGB no DVD pleijera.

Lieliska bilde.

 

Es skatos no ~3m. Ļoti labi.

 

Nav analogās kabeļTV, nedzīvoju tās pārklājuma zonā, skatos VTV.

 

Datoru neesmu slēdzis, ja sanāks - pieslēgšu lapsi, pastīšos kas sanāk...

 

Protams, kā jau Philipsam pieņemts - skanēšanas valsts: Somija.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Vai ir kāds mēģinājis likt 140.037 firmwari?

Uz 46PFL9705H ar šo firmwari latviešu burti ir OK.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...