Jump to content

gaismas atrums


Guest saddam
 Share

Recommended Posts

:lol::lol: atradu reecigu linku :lol::lol:

 

10 iemesli kapēc dzimumakts nespēj notikt gaismas ātrumā

10. Peņa garums

Balstoties uz relativitātes teorijas telpas saspiešanos, kuras rezultātā Jūsu penis samazināsies. Piemēra pēc: Loceklis kura garums ir 13cm pārvietojoties ar 99% no gaismas ātruma samazināsies līdz 1.8cm. Bet pie šāda ātruma tas noved pie paradoksa, ka peņa vispār nav.

9. Melnā cauruma izveidošanās

Saskaņā ar realitivitātes teoriju, penim pārvietojoties ar gaismas ātrumu, tas iegūs bezgalīgu masu, būtībā kļūstot par melno caurumu. Tātad jūs to zaudēsiet uz visiem laikiem.

8. Peņa iztvaikošana.

Ieejot vagīnā loceklim ir jāsastopas ar ievērojamu pretestību. Tākā pretestības spēki ir proporcionāli ātrumam, apkārtējā vide sakarsīs līdz tādai temperatūrai, ka penis vienkārši iztvaikos.

7. Relatīvi karstā sperma.

Pieņemot, ka ar iztvaikojušu peni varēsiet ejakulēt, spermas strūkla izveidos milzīgu gaisa spiedienu, kas momentāli izdedzinās jūsu draudzenes saistaudos diezgan ievērojama izmēra caurumu.

6. Nekrofīlija laika saspiešanās rezultātā

Diemžēl draudzene būs jau mirusi, pirms paspēsiet beigt. Saskāņā ar relativitātes teoriju, skatoties no jūsu skatupunkta, pārvietojoties ar gaismas ātrumu, jūsu partneris novecos ļoti ātri. Un pirms spēsiest ejakulēt, viņš jau būs miris no vecuma.

5. Vizuālā sakara trūkums.

Iespējams ka jūs neuztrauks ne liesmojošas spermas strūklas, ne melnie caurumi vagīnā, jo vienkārši jūsu acu tīklene nespēs piemēroties frikcijām gaismas ātrumā. Respektīvi jūs neko neredzēsiet. Un domājams, ka nekādu prono gaismas ātrumā nofilmēt.

4. Kristīgais aspekts.

Daudzu konfesiju kristieši nenodarbosies ar seksu gaismas ātrumā, jo tas ir amorāli un netikumīgi. Par to ir Bībelē rakstīts.

3. Īpašuma bojājumi.

Kā zināms loceklis satāv no liela daudzuma molekulu. Paātrinoties tās sāk izstarot radiāciju. Lai veiktu ceļu vienas frikcijas garumā no ātruma 0 līdz ātrumam tuvam gaismas ātrumam, ir jāpārcieš liels paātrinājums, kā rezultātā notiks kodolsprādziens. Tādēļ materiālu apsvērumu dēļ butu labāk veikt dzimumaktu kādā kodolizmēģinājumu poligonā.

2. Apdulinošas skaņas barjeras

Penim pārvietojoties ar gaismas ātrumu protams būs jāpārvar skaņas barjera. Kas protams veidos apdulinošu troksni ar katru kustību iekšā - ārā. Ja jūsu kaimiņi vēl nebūs pamodušies, viņi to arī neizdarīs, jo būs kļuvuši kurli.

1. Ēšanas paradumi.

Lai peišķirtu jūsu ķermenis ātrumu tuvu gaismas ātrumam ir nepieciešami apmēram 16 bilijonu MJ enerģijas. Lai to iegūtu jums būtu nepieciešams apēst ap 78 trilijonus kelogg`s sauso brokastu. 78 trilijoni kelogg`s jūsu svaru palielinās apmēram par 1.2 trilijonu kg. Bet jums nāksies ēst vairāk lai varētu iekustināt shos 1.2 trilijonus kg.



Aptuvens tulkojums no Dr John Marshall, Ph.D

 

darbigajiem un neticigajiem links

http://mt.id.lv/blog/?gogo=raadiit&id=19

Link to comment
Share on other sites

ja panja nebuus vispar, vinsh nekad nesaskarsies ar maksti...

Piekam kuistaas nejau tikai penis.. kjemenis kustaas liidz.

Ja penis sarausies 8kaartiigi tad vidusmeera 1.80cm viirelis paarvershas par 22cm punduri.

Kaads gan var buut sekss 22cm pundurim ar ~1.70cm sievieti?

Taaka 8totais punkts ir galiigi garaam.

Liidz seksam nenonaaks.. punduris buus uzbudinaats tachu dzimumaktu nevarees paveikt.

Liidz ar to nebuus nekaadas pretestiibas makstii.. liidz ar to nekas vinjam neiztvaikos.

 

Nav skaidrs kas radiis to milzu spermas spiedienu?

Olinjas nav tvaika katli kur vareetu spermu glabaat zem spiediena.

 

Attieciibaa par vizuaalo galiigi garaam.

Viss notiekoshais ir relatiivs.

paarvietojoties ar gaismas aatrumu laiks saak riteet leenaak.

tb vizuaalais kontakts buus. Tachu baabietis izskatiisies nekustiigs.

Laikam tapec taalaak runa iet par nekrofiiliju :)

 

aanujuja

Laika moments ar piemineets :)

Neesmu speciaalists fizikaa tapec nestriideeshos :)

aaam

nujaa

Ja es paarvietojos ar gaismas aatrumu tad aattieciiba pret zemi es praktiski staavu uz vietas.

Sekss visai nosaciiti...

1.8cm penis kursh kustaas tik leeni ka to pat nav iespeejams konstateet ka vinsh kustaas :))))

 

Moleekulas saak izstarot radiaciju?

:)

Es nemaz nezinaaju ka es esmu staigaajosha kodolbumba :)

Link to comment
Share on other sites

paklau! - ja gaisma spētu iet ar līkumu - (nu kautvai caur opt kabeli:) - tad 1x iespīdinot trubā, kas apiet pa ekvatoru riņķī zemeslodei, ar kabatas bateriju - pēc cik ilga laika sagaidīšu kad gaisma būs apskrējusi apkārt zemei un atspīdēs jau pa otru trubas galu?!

Link to comment
Share on other sites

nu gaismas aartums ir 300 000 000 m/s, zemes apkaartmeers pa ekvatoru 40 000 km, tb 40 000 000 m, so - laiks sanaak 0,13 sekundes

Link to comment
Share on other sites

nu gaismas aartums ir 300 000 000 m/s' date=' zemes apkaartmeers pa ekvatoru 40 000 km, tb 40 000 000 m, so - laiks sanaak 0,13 sekundes[/quote']

 

recik interesanti.... - tad tā stikla truba jāaptin vairākkārt, vēl vismaz 20x, tad varēs labi sajust gaismas ātrumu - ka vairāk kā 2vās sekundēs gaisma apskries ap zemi 20reižu:)

 

kautkas traks:) - nu kā var tik ātri skriet?!

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Labs labs :D :D Pa to iztvaikoshanu (8.punkts) ir visnjirdziigaakais :D

Link to comment
Share on other sites

OzYs: gadi eeemm

kautkaadi paars gadi bija liidz tuvaakajam zvaigznaajam...

3 laikam..

eh baidos samelot

a mosh 6shi

tb gaismas gadi.

Saule tak ir nejeegaa tuvu.

 

Gaisma ir kautkaadas tur daljinjas ne?

Un vinjas parvietojas ar gaismas aatrumu ne?

Laiks ir diegan relatiivs jeedziens...

tb...

jo aatraak es paarvietojos jo leenaak rit laiks attieciibaa pret mani.

tb

Es staavu un skatos uz gaismas daljinju kura paarvietojas ar gaismas aatrumu.

Sanaak ka no mana skata punkta taa gaismas daljinja shausmiigi leeni vai staav uz vietas.

tb sanaak ka gaisma staav uz vietaas.

Attieciibaa pret mani vinja staav uz vietas gan telpa gan laikaa?

Kautkaa tizi sanaak

gaima tak kautkaa no saules liidz maniim nonaak...

tachu ja vinja paarvietojas ar gaismas aatumu man nevajadzeetu redzeet kaa vinja paarvietojas...

Taatad vainu paarvietoshanas ar gaismas aatrumu nevar aptureet laiku ,bet gan tikai nedaudz iebremzeet.

 

Ja es attaalinos no zemes ar lielaaku aatrumu kaa gaismas aatrums un jo taalaak es attaalinos jo taalaaku pagaatni es varu redzeet.

Taada nosaciita celjoshana laikaa :)

Eh

bll pusnakts deliiriijs :)

Alkahola deficiits organismaa liek murgot :)

Sjo

spatkj.

Link to comment
Share on other sites

kautkaa tomeer mani nepaarliecina laika piesieshana gaismai un taas aatrumam. - tas ir kautkas safantazeets:) - jo pofik cik aatri tu lido - vaj pret sauli, vaij prom no taas - laiks taapatinjaas iet... ir gaajis, un ies...

Link to comment
Share on other sites

A tev nekas neiztvaikos un vecenei arii nee, tavs penis nav no UUDENS!

Un aatrums paaraak lielas lai vecene apdedzinaatos, kameer tu ar gaismas aatrumu pisiisi veceni tikmeer vinjai laiks ies kaa gaajis, driizaak nevis vinja nomirs, bet gan neko nejutiis jo viss notiks paaraak aatri!

Gaisma no saules liidz zemei atnaak ~8min Kuumam bija taisniiba! pa 6iem gadiem mees vreetu ar kosmosa kugji meegjinaat liidz saulei tikt! :p

Link to comment
Share on other sites

man gan liekas, ka tur par kaukaadiem n-tajiem gadiem gaaja runa...

ja nemaldos :)

 

~4os gados saules gaisma nokluust liidz pirmajai zvaigznei alfa kentaura

Link to comment
Share on other sites

clickhere
man gan liekas, ka tur par kaukaadiem n-tajiem gadiem gaaja runa...

ja nemaldos :)

 

~4os gados saules gaisma nokluust liidz pirmajai zvaigznei alfa kentaura

nu labi izieshu jau shodien :) :) man tak jaatiek liidz tai star

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...