Jump to content

LG 32LE5500 LED


Yzerman
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Skatos tagad sis aparats jau ir pieejams par 350 LVL... ar 100 HZ, FULL HD, edge (it ka) LED utt. Kaut kados tur testos, skaitijas ka gana labs esam.... Varbut kadam ir reali iepirkts ? Kadas atsauksmes ludzu ? Jau ieprieks pateicos!

Link to comment
Share on other sites

Nu pirms pusgada arī bij doma par šo modeli+- jau apmierināja patika ,ka baltais tonis ir tiešam balts ne dzeltenīgs vai savādākā nokrāsā.Kāarī atskaņo pietiekoši daudz formātus no usb.Vienīgais mīnus bija subjektīvs,ka LG,bet tā bilde patikās dabā.Tomēr tika iegādāts kāds parakstā.

Link to comment
Share on other sites

Pēc mēneša diviem būs atbraukuši LG 2011 modeļi arī līdz mums, tad par vēl mazākām naudām varēs nopirkt. Protams, ja būs kautkas palicis piedāvājumā/noliktavās.

 

Bet vai tiešām dzīvo 2x2m lielā telpā ka vajag 32" sīkuli?

Labots - Hrjum
Link to comment
Share on other sites

Pēc mēneša diviem būs atbraukuši LG 2011 modeļi arī līdz mums, tad par vēl mazākām naudām varēs nopirkt. Protams, ja būs kautkas palicis piedāvājumā/noliktavās.

 

Bet vai tiešām dzīvo 2x2m lielā telpā ka vajag 32" sīkuli?

 

nekad neesmu sapratis kapec telpas n 15 - 20 m2 vajag sos vajpratigi lielos ekranus. Es domaju 32 collas ir MAX. Man toch pietiek!

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Nez, man 20kvm ir 32 samsungs un liekas ļoti pa mazu,bet ja lielāks nav skatīts tad jau būs OK.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...