Jump to content

Golden Media 9060 iedarbinaashana.


Grisha
 Share

Recommended Posts

Tad nu beidzot ir liidz maniim atceljojis Golden Media 9060. Meegjinu darbinaat, tomeer shis negrib paarshuuties. It GM_UNIBOX_sp_1.1.* paaris versijas UN " Upgrade Tool", taa arii vinjsh saucas.

Viss peec scenaarija, panjemam failu, NExt, Shis cheko Com portu, iesleedzam uztveereeju, Uztveereejs paraada ka sasleedzies, bet tad izmet pazinjojumu "STB version is not supported". Ar to arii prieki beidzas. KAs ir STB?

VArbuut kaads ko var ieteikt. Esmu tikai ar paaris Openboxshiem speeleejies pirms tam, taapeec esiet maigi :)

 

NEzinu ko veel piemineet.... .

Labots - Grisha
Link to comment
Share on other sites

Nomaini softu caur USB, tev būs vieglāk un aparātu mazāk izredžu nokaut

Labots - sashock
Link to comment
Share on other sites

Beidzamais softs šim ir GM Unibox Iltv Sd ps1.3.45.rar un STB ir set top box-softu versijas kloniem atšķiras ar ID un tātad vai nu nav īstais softs vai arī uztvērēja iekšas neatbilst nosaukumam (ir dzirdēts arī par šādiem gadījumiem!)Oriģināls ir Opticum x403.Softa ar EMU nosaukumā jābūt ps, 9080 atšķiras ar DVB-T uztvērēja esamību.

Link to comment
Share on other sites

Diemzheel, Rudrigez, tava versija ar nenostraadaaja.

Man gan dizgan debiils televizors, neparaada visu bildi. Cik var redzeet: H/W version: ALI-HD3-LV-VE

Loaders: M3602B

 

JAunajaam visaam versijaam ir M3602A... .

 

 

P.S. Ak jaa, varbuut ir iespeeja uztaisiit saucamo format c: ?

VArbuut ir kaadi citi softi ar ko laadeet updeitus?

Labots - Grisha
Link to comment
Share on other sites

Visu caur USB, bez softiem pilnībā var iztikt

Labots - sashock
Link to comment
Share on other sites

Ja nav pareizs loader vai ID, neies arī caur USB.Tava problēma aprakstīta šeit .Ja tā kaste saucas Golden Media UNI-BOX 9060 CRCI HD PVR CLASS(droši vien tā arī ir!) , tad softs arī jālej GM_UNIBOX_class_sp_1.3.45.rar

Brāļi

Golden Media Uni-Box 9060 Class (06020700)

- Opticum HD X402p (06020200)

- Opticum HD X403p (06020200)

- Edision Argus Piccollo (06020800)

- Amiko SHD-7900 & SHD-8000 (06020A00)

- Dynavision PICASO HD PVR (06020400)

- Dynavision DAVINCI HD PVR (06020400)

- Yumatu HD (06020100)

- AB CryptoBox 300HD & 350 HD (06020A00)

Labots - Rudiger
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Golden Media UNI-BOX 9060 CLASS CRCI HD PVR un Golden Media UNI-BOX 9060 CRCI HD PVR nav tomēr īsti viena un tā pati kaste.Softi ir atšķirīgi.Ja softam ir norāde clasic,tad tas der pirmajam,ja tādas norādes nav,vai arī minēts 300 (te laikam ir domāts kastes platums mm),tad ir otrais variants.

 

piem.GM_UNIBOX_class_sp1.3.48.zip

GM_UNIBOX_300_sp_1.3.48.zip

 

Ļoti plaša šī kaste apskatīta http://forum.sat-expert.com/hdtv-resivery/19042-golden-media-unibox-9080-a.html

Link to comment
Share on other sites

Super! Ljoti liels paldies Rudiger!!! Sanaaca uzkopeet beidzot. TAgad tik jaaizpiipee siikumi un vareeshu lietot.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
MartiniB

nokraasot zalju un izmest juurjaa lai zivis nebiistaas :)

 

man te iedeva venu shiisdzimtas - UNI-BOX 9080 CRCI HD combo

pie sat signaala maajaas netiku, jo man galvinjas aiz diviem diseqiem, shimais tik vienu var komandeet

eetera kanaali kluchojas ar jumta antenu(liidz tornim ~2km)

pulc taa vien prasaas pret sienu un uz Getlinjiem

cs357x protokolu negremo

Link to comment
Share on other sites

Golden Media UNI-BOX 9080 CRCI HD PVR COMBO На процессоре ALI 3602.Nu un ko var gribēt no šitāda,tikai ražotāju labsirdību un lielu klaiņošanu netā pēc softa.

Link to comment
Share on other sites

MArtini, ja izdodas piepiest vinju sagremot cs357x, pabljauj man. PAr taadu naudu jau ar daudz ko nevar veeleeties. Piesleedzot USB cietni, var ierakstiit kanaalu. TAa kaa tiku arii pie HD teljuka, HD kanaalus raada ljoti smuki. Vismaz man taa liekas.

KOpumaa, 5 no 10 balleem 9060versijai. PIlniibaa gan nav sanaacis vinju izpeetiit. It kaa var mpeg skatiities uz vinja, bet veel neesmu ticis pie USB cietnja, tik cik USB ziimulis. TAa kaa shitam teljukam var piesleegt kompi, ne caur s-video, tad veel tajaa jomaa neesmu iesprindzis.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

5 no 100 varbuut :)

"PAr taadu naudu" vienkaarshi attaalini driimboksha iegaadi uz kaadu laicinju

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...